Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel üstüne altın sarısı gölgeler (resimli)

DygEge

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
7.619
185
Arkadaşlar Merhaba;
Saçlarımı koyu kestaneden açtırarak karamel üstü gölgeler ile altın sarısı yaptırdım...
Sizce nasıl görünüyor?
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme:
Arkadaşlar Merhaba;
Saçlarımı koyu kestaneden açtırarak karamel üstü gölgeler ile altın sarısı yaptırdım...
Sizce nasıl görünüyor?
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

yaa çook gzl olmuuş gerçekten ii gnlerde kullan cnmm
bnmde şuan bakır kahwe we bnde açık kumral düşünüyorum hatta seninki gibi bile olur çok beğendim ama nasıl yapılcak bilmiyorum
kuaförüm siliciyle sileriz üstüne boyatırız dedi ama brz pahalı nasıl olcak bilmiyorum ama....

yaa çook gzl olmuuş gerçekten ii gnlerde kullan cnmm
bnmde şuan bakır kahwe we bnde açık kumral düşünüyorum hatta seninki gibi bile olur çok beğendim ama nasıl yapılcak bilmiyorum
kuaförüm siliciyle sileriz üstüne boyatırız dedi ama brz pahalı nasıl olcak bilmiyorum ama....

Canım çok teşekkürler...
Daha iyileri senin olsun...
İşlem biraz zorlu açıkçası ilk gün gittim komple saç açıldı çiğ sarı bir renge döndü akabinde karamel boyandı..
ertesi gün gittim denize daha gölge atılmadan saç aktı bir gün sonra tekrar karamel boyandı üstüne gölgesi yapıldı kaşlar açıldı:)
Sonra 1 ay geçti işte evelsi gün üstüne cila yapıldı dipler boyandı bu hale geldi...
2. boyada daha iyi oturdu renk...

Tek kelimeyle süper olmus ya.)
Bayıldım renqine cok qüzel duruyor.
Güle qüle kullan.

Canım çok teşekkürler...
Daha iyileri senin olsun...
İşlem biraz zorlu açıkçası ilk gün gittim komple saç açıldı çiğ sarı bir renge döndü akabinde karamel boyandı..
ertesi gün gittim denize daha gölge atılmadan saç aktı bir gün sonra tekrar karamel boyandı üstüne gölgesi yapıldı kaşlar açıldı:)
Sonra 1 ay geçti işte evelsi gün üstüne cila yapıldı dipler boyandı bu hale geldi...
2. boyada daha iyi oturdu renk...
ooo bayaa uzun bi işlem olmuş ama çok gzl olmuş bnm pokdr waktim yok ama bbek düşünüyoruz oyzden sabit bi renk istiyorum malum 9 ayboyatamıcam yani dipler çıktımı çok abartı durmasın kendi saçım kumral şuanki saçımda bakır kahwe
siliciyle açıp üstüne boyarız dediler olumru ki

Bu arada ilk boyandığında karamel olan renginde fotosunu koyayım yani bu saçın üzerine sarı gölgeler yapıldı arkadaşlar...

ooo bayaa uzun bi işlem olmuş ama çok gzl olmuş bnm pokdr waktim yok ama bbek düşünüyoruz oyzden sabit bi renk istiyorum malum 9 ayboyatamıcam yani dipler çıktımı çok abartı durmasın kendi saçım kumral şuanki saçımda bakır kahwe
siliciyle açıp üstüne boyarız dediler olumru ki

Amannnn o zaman sakın böyle bir saça kalkmışma arkadaşım sakın sakın...
Ben bakır kızıl bir saçla hamile kaldımda ne çektiğimi bana sor aylarca turuncu saçla gezdim...
Bence yakın zamanda düşünüyorsan saçını sildir ve düz kendi rengine boyatki onun stresine girme tatlım

Amannnn o zaman sakın böyle bir saça kalkmışma arkadaşım sakın sakın...
Ben bakır kızıl bir saçla hamile kaldımda ne çektiğimi bana sor aylarca turuncu saçla gezdim...
Bence yakın zamanda düşünüyorsan saçını sildir ve düz kendi rengine boyatki onun stresine girme tatlım
ewet işte bnde ondan acele ediyorum dediğin işlemi yaptırıcam bnde ama silici hakkında bilgim yo araştırdım saçı yıpratıyomuş korkuyorum oyzden ya:KK43:
bide silici boya yeni yapıldıysa akıtıyomuş bnm 1 ay oldu boyatalı dipler geldi yani bayaa

ewet işte bnde ondan acele ediyorum dediğin işlemi yaptırıcam bnde ama silici hakkında bilgim yo araştırdım saçı yıpratıyomuş korkuyorum oyzden ya:KK43:
bide silici boya yeni yapıldıysa akıtıyomuş bnm 1 ay oldu boyatalı dipler geldi yani bayaa

Canım benim saçım mesela hiç yıpranmadı ama çok kalın telli ve gürdür zaten..
Birde kuaförde çok önemli açılmasına rağmen saçlarım kopmadı benim..
Güvendiğin bir yerde korkacak birşey yok aslında..

Canım benim saçım mesela hiç yıpranmadı ama çok kalın telli ve gürdür zaten..
Birde kuaförde çok önemli açılmasına rağmen saçlarım kopmadı benim..
Güvendiğin bir yerde korkacak birşey yok aslında..
biranewel gitmem lazım bnm ozmn çok saol açıklamalrın için...

süpermiş :KK66: bnm şuanki saç rengme benziyo karamel zemin üstüne balyajlarm var bnmde.Güle güle kullan

X