Elma Sirkesi - Su - Bal Kürü

15-20 gündür içiyorum hiç bi değişiklik olmadı. midem delinecek sonunda o olacak. pes ediyorm artık ben eminim daha iyi şeyler bulurum.

Diyet yapiyormusun peki? Diyet ve spor yapmadan ictigin kür ise yaramaz bence, yine de bozma moralini :)

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü[d

dıyet var da spor yapmıyorum canım bışlmıyorum benım bünye hıc bırsey fayda ermiyor bırakırınm dedım de bugun yıne bı umutla ıctım bır hafta daha ıcınp bırakacağım.....

Bi endokrin uzmanina gorun eger dedigin surede yeme icmene dikkat ettigin halde sorun yasiyorsan hormonlarini kontrol ettirmeni oneririm..
Benim dogumdan sonra d vitamini eksikligi insulin direnci vs cikmisti..

Herseyiniz yeterli olsun !

elma sirkesi müthiş! hem vücudu temizliyor hem de yağları yakmaya yardımcı! her sabah ve yatarken birçorba kaşığı içiyorum ben.

Ben de duymuştum bu kürü başlamayı düşünüyordum. Gece tam yatmadan önce mi yoksa yemekten önce mi içicez ikinciyi onu tam anlamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi? Bir de şu an kilom 51 yapmalı mıyım yoksa gereksiz mi olur?

ya sirkeden nefret ederim hele kokusu :KK43: ama deniycem tek korkum okadar şeye katlanırımda etki etmezse yada bazı arkadaşlardaki gibi ters tepki edip kilo alırsam. son tartıldığımda 73 kiloydum 1.63 boyum var. 3 gündür hergün düzeli 1 saat hızlı tempo yürüyüş akşamları 10 dk egzersiz yapıyorum yediklerime cok cok dikkat ediyoum zaten şekeri asla kullanmıyorum alıştım böylelikle aramıyorum bile ekmeği kahvaltıa bi dilim yiyorum okadar aksam 7 den sonra ağzıma su ve yeşil çaydan başka bişey koymuyorum günde iki litre hatta 3 litre suyu normal şişe oalrak kesinlikle içiyorum ve yanına maydanozlu limonlu yeşil çayımı 3-4 kez içiyorum bakalım bugün tartlıcam inşallah bu kadar dikkat etmeye vermişimdir bide bugün gidp sirke alıcam onuda inşallah içerim :KK16: bi değişiklik olunca yazıcam takipteyim :)

Kızlar bugün aldım sirkeyi çiçek balını su bardağından biraz daha büyük bi bardaga( tadı fazla gelmesin diye )sirkeyi bi çorba kaşığı koydum balıda bi çay kaşığı. İlk açtığımda sirkenin kokusunu sevmesemde hoş geldi fakat suyu iki yudum içtim bıraktım yine burnumu tıkayıp içmeye çalıştım yapamadım :KK43: öğürdüm baya bi kusucaktım askında ekşiyi severim bence oranı kaçırım 😔 yarın sabah yarım su bardağına bi çay kaşığı sirke bi tatlı kaşığı bal koyucam inşallah keskinliği kesilir ama beni mahveden sirkenin ağzımdaki tadı oldu :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

markelerdeki sirkedenmi yoksa organikmi içiyorsunuz
aktardan doğal fermantasyon elma sirkesi alınmalı. market sirkeleri çok asitli Allah korusun mideyi deler, zaten gastrit gibi mide rahatsızlığın varsa doğal sirke bile temkinli kullanılmaı.

bence sirkenin en bariz özelliği sabah aç karna içildiğinde o gün wc ye çıkartıyor olması. Kişide bağırsaklar düzenli çalışırsa vücut daha iyi temizlenir ve kilo da rahat verilir diye düşünüyorum bu arada ben yaklaşık 1 yıldır ara ara kullanıyorum 2. şişeyi bitiğrmek üzereyim ama kilomda pek değişklik yok. kilo verdiren diyet + spor .

aktardan doğal fermantasyon elma sirkesi alınmalı. market sirkeleri çok asitli Allah korusun mideyi deler, zaten gastrit gibi mide rahatsızlığın varsa doğal sirke bile temkinli kullanılmaı.

bence sirkenin en bariz özelliği sabah aç karna içildiğinde o gün wc ye çıkartıyor olması. Kişide bağırsaklar düzenli çalışırsa vücut daha iyi temizlenir ve kilo da rahat verilir diye düşünüyorum bu arada ben yaklaşık 1 yıldır ara ara kullanıyorum 2. şişeyi bitiğrmek üzereyim ama kilomda pek değişklik yok. kilo verdiren diyet + spor .
dogru ..tesekkur ederim

X