Elma Sirkesi - Su - Bal Kürü

puccakanka

Canlarım iyiki varsınız
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
7.083
385
arkadaşlar ben sabahtan beri bu kürü araştırıyorum okadar mucizevi yorumlar okudumki,işe yaramıyor diyen yok ben bugün başladım,:KK68:

kullanımı:

1bardak sıcağa yakın ılık suyun içine 1 çorba kaşığı elma sirkesi 1 tatlıkaşığı bal(hakiki çiçekbalı) bunu sabah aç karnına içiyorum bide gece yatarken,(fazla kilosu olanlara 3kez öneriliyo ) öteki türlüyseniz fazla kilonuz yoksa günde 2 kere bunu uyguluyoruz,yemekden 15-20dk önce,,, okadar heycanlıyımki,bu sefer bundan fayda görmeyi ümit ediyorum,varmı aranızda uygulayan ve yararını gören paylaşırsanız sevinirim:KK16:

kilom 63.3 şuan

bugünden itibaren ballı içmeye başladım(19.03.2012 pazartesi)''kilom 59.3''

07.01.2016
Bugüne kadar denediğim en etkili yöntemdi bu.yıllar geçti ve ben kilo almadım bugüne bugün 54kiloyum :)
Yani demek oluyoki bunu bıraktıktan sonra hiç kilo almadım aksine dikkat etmesemde kilomu korumayı başardım arkadaşlar.aksine dikkat ederek kilo bile verdim dahada.kilo almış olsam yine tereddütsüz bu karışımı kullanırdım.ama hiç niyetim yok kilo almaya :)

Son düzenleme:
ben 4 ay olmuşum başlayalı,,hiç dikkat etmedim homili gırtlak yediğimde oluyoduki hala oluyo,,şimdi baktımda başladığımda 63.3müşüm şuan 60.8...anladığım kadarıyla,,,fazla kilosu olanlara hızlı kilo verdiriyo,,ben idealimde olduğum için sanırsam gitmiyo hızlıı,,ama rahatça herşeyi yemenin hazzı pahabiçilemez,,elma sirkesi içiyorumya rahatım,,bide şimdi başka karışımlarda buldum denemeye başladım hadi hayırlısı ama bırakmam sirkeyi:KK16::KK16:deneyin inanın faydasını gören ççooookk insan var heryerdeki yorumları okumuştum başlarken....:KK31:
şuanki kilom 60.8:KK23:

gerçekten işe yarıyo mu yani..?

yarıyo canım inan bana...geçen cumada 60.4tüm bugün 60.1i gördüm tartıda,hiç aksatmadan içiyorum,yediklerime dikkat etmiyorum,ama etmeye başlmam lazım eskisi gibi,,fazla saldım bu aralar:KK25:ama nasılsa elma sirkesi var diyip rahatım yani...:KK1::KK53:

bende bikaç yıl önce elma sirkesinin çook faydasını görmüştüm bnmde deneyip sonuç aldığım tek kür bu.şimdilerde yine başladım kesinlikle tavsiye ederim :) kilo verdikçe ve bebeğimden fırsat buldukça sonuçları yazıcam :) :emir_bebek:

bende bikaç yıl önce elma sirkesinin çook faydasını görmüştüm bnmde deneyip sonuç aldığım tek kür bu.şimdilerde yine başladım kesinlikle tavsiye ederim :) kilo verdikçe ve bebeğimden fırsat buldukça sonuçları yazıcam :) :emir_bebek:

ha bide demeyi unuttum ben bal katmıyordum katsam mı acaba ?katmam gerekir mi_?

Ayyyy kizlar demin yaptim 1? bardak ilik suya 2 tatli kasigi elma sirkesi 2 tatli kas. Bal koydum ve su an midem bulaniyo,igrenc bi tadi var :KK43: zor ictim,yarina nasil icecem ben bunu,sanrim baslamadan bitti

ha bide demeyi unuttum ben bal katmıyordum katsam mı acaba ?katmam gerekir mi_?

1bardak sıcağa yakın ılık suyun içine 1 çorba kaşığı elma sirkesi bunu sabah aç karnına içiyorum bide gece yatarken,başladığımdan beridir bu şekilde içiyorum,çokta alıştım,ilk 3 gün benimde miğdemi yakmıştı sanki ölcem sanmıştım,ama alıştım hiçte sorun görmedim 5 aydır:KK16::nazar:

1bardak sıcağa yakın ılık suyun içine 1 çorba kaşığı elma sirkesi bunu sabah aç karnına içiyorum bide gece yatarken,başladığımdan beridir bu şekilde içiyorum,çokta alıştım,ilk 3 gün benimde miğdemi yakmıştı sanki ölcem sanmıştım,ama alıştım hiçte sorun görmedim 5 aydır:KK16::nazar:

5 ayda kaç kilo verdin acaba

5 ayda kaç kilo verdin acaba

burda baştada yazmışım başlarken 63.3müşüm,yememe içmeme dikkat etmeden 60 kiloya indim,hemde yediklerim haddi hesabı belli değildi yanii:KK23::KK56::98::KK64::KK64:
dikkat etseydim eminim çok güzel kilolar verebilirdim,,ama zaten ideal kilomdayım onlarca kilo verdim yavaşladı haliyle gitmiyoo hızlı,,ama çok kilolu bi insan rahatça hızlı bişekilde verebilir...:KK16:

Bende Elma Sİkeri Bal kulanıorum 3 GÜndür Sadece EKmegi kesidim abur cubur yok sabahları karın kasları için plastes yapıorumm Bukadar Saonuçç umarım ii olurr elam sırkesı ve lahana kürü uygulamayı düşüorumm sadecee inşş zayfılarız kızlar..:):)

bende 10 gündür içiyorum çok faydası oldu gören şaşırıyo nasıl kilo verdin diye sabah akşam içiyorum 2 kilo verdim devam etcem bakalım inş dahada veririm

nasıl verdiniz bukadr kiloyu ve ne kadr zamnda sadece elma sirkesi kürüyle mi zayıfladnz bu kadr ne güzell:)

yok canım elma sirkesine 63.3le başladım,,kilolarımı sağlıklı beslenme kararı alarak verdim,,5ay öncesine kadar çok düzenli aralarıma dikkatederek,,2-3öğün düzenli yiyerek sağlıklı şeyler yiyerek 17 küsür kilo verdim,,ama 5 aydır yememde çozutarak ve dikkat etmeden 3 kilo daha verdim bu benim için mucizeee:KK31:
sağlıklı zayıflamaya dair herşeyi öğrendim,kendikendimin diyetisyenioldum kasmadan herşeyi yiyerek zayıfladıım..:KK16::KK16:

anaam ben sirkeden nefret ediyorum , bi kere sabahtan denemiştim, sonra tuvalete koşturdum kusmamak için zor tuttum kendimi :KK70: ben de üç kilo kadar verdim , sadece asansör kullanmayı bıraktım, akşam televizyon karşısında yenilen ıvır zıvırı kestim, uyumadan üç saat önce falan mideyi boş tutunca acayip farkediyo kızlar, bol su içmek bi de, bir iki kilo daha versem , biraz da bölgesel zayıflasam mutlu olucam. bi de şu sirkeli şeyi içebilsem çok güzel olucak , hem cilde hem vücuda çok faydalıymış ,nasıl içiyosunuz kızlaar

X