Akşam erken yiyerek kilo verme deneyimim

zeymi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
224
0
selam ben 2007 yılında 84 kilo ile hamile kaldım ve 106 kilo ile doğuma girdim..(ameliyat önlüğüne sığamadım):KK49:tabiki doğumdan 1 ay sonra tartıldım ve 93 kiloydum.accayip bozuk depresif hernevarsa bendeydi o sıralar.sezeryenla doğum yapmama rağmen korse giydim hemen ve 3 ay sonra akşam yemeklerimi en geç 6 30 gibi yedim.ama hiç diyet yapmadım ve inanın ilk zaman larda sonradan acıkmamak için patlayana kadar yedim yedim.yaklaşık 4 5 ay sabahları plates yaptım.2 yıl içinde 67 kiloya düştüm.ve şuan 56 kiloyum:KK19:.hayatımda hiç olmamıştım.aslında hiç zayıf olmadım.şimdi beni gören insanlar ayy genç kız gibisin.hatta uzun zamandır görmediklerim tanımıyor:21:beni.şimdide formumu neskafe ye borçluyum diyebilirim.bir dönem çok sık içmeye başladım gördümki benim iştahımı kesiyor.şimdide bırakamıyorum.ama ramazan dolayısıyla fazla içemiyorum.işin özü akşam erken yiyin.ve yiyerek kilo verin.:KK66:

ben de aksam erken yemenin ve aksam yemeklerini yogurtla ya da meyveyle gecistirmenin cok faydasini gordum.

X