david walker parfüm kullananlar

mad1410

Bitanesi'nin Bitanesi
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2011
445
269
kızlar aranızda david walker markalı açık parfüm kullananlar var mı?kalıcılığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim.:KK3:

2 tane parfüm almıştım oradan hiiç kalıcı değillerdi.hemen geri verdim.ama kalıcı diyenler de var.ben de anlamadım.benimkiler su gibiydi.uçup gitti 5 dakikada...

sanki banada kalıcı değilmiş gibi geliyor kızlar.. Gucci envy ve chanel change alıcam .. Nerden alayım sizce ?

valla bazı kişiler de bu markayı bargello kalitesinde gördüklerini yazmışlar...ben bargellodan escada collection almıştım.çokta memnun kaldım,dp hiç kalıcı değil artık...siz ne düşünüyorsunuz kızlar?

valla bazı kişiler de bu markayı bargello kalitesinde gördüklerini yazmışlar...ben bargellodan escada collection almıştım.çokta memnun kaldım,dp hiç kalıcı değil artık...siz ne düşünüyorsunuz kızlar?

ben defalarca dp ye baktım ama kalıcı olmayınca almadım.dp nasıl bu kadar beğeniliyor anlamadım.bargelloda bazı parfümler acayip kalıcı.bazıları eh işte...

emporio armani ve chanel chance aldım. Çok kalıcı ve orijinaline çok yakın. Beğendim ben.

X