Dudak Makyajı Sur plus dudak dolgunlaştırıcı serum...

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Bende ayni siteden siparis ettim henuz gelmedi ama cok merak ediyorum etkisi oldumu sizde son,durum nedir acaba umarim dolandirilmamisimdir:KK17:

açık söylemek gerekirse bende pek bi değişim yaratmadı.. kapagını rahatca elinle açıp içine başka bir krem koyabilirsin. ürün elime geçtikten sonra bu sekilde içine rahatlıkla erişebilir olması bana pek güvende vermemişti zaten. nitekim bende bir etkiside olmadı. .ürünüde yaklaşık olarak 2 aydır kullandım. haftada en fazla 1 veya 2 gun ara vermişimdir ama genellikle devamlı kullanıyorum ama işe yaramadı

Son düzenleme:
kızlar bu ürünü bilmiyorum denemedim ama bu tarz dudak dolgunlaştırıcı ürünlerin geneli, ya mentol içeriyor ya da tarcın.

o yüzden çok hafif bir dolgunluk isterseniz viks sürün, biraz daha şiş olsun isterseniz tarçın yağı. ben tarçın yağı kullanıyorum arada, yalnz her tarcın yağı aynı olmuyor dikkat edin, eğer kokusu çok yoğunsa direkt sürmeyin çünkü çok yakıyor, bi tabakta biraz zeytinyağı ile açarak kullanın :KK34:

Merhabalar, www.surplusmotion.com/ adresinden aldığım krem sahte, merdiven altı yapılan bir krem çıktı. Maalesef araştırmadan aldığım, elime ulaştığında ise basit, sahte bir kutuda gelen sadece 1 gün yüzüme sürdüğüm sonrasında yüzümün kırmızı leke döktüğü bir kremdir. Siteye ait ne bir adres ne de bir iletişim telefonu mevcuttur. Kendilerine ulaştığımda ürünün hiçbir şekilde iadesi olamayacağını söylediler. Sitelerinde yazan iade garantisi kesinlikle yalandır.

Lütfen herkese duyuralım. İnternet dolandırıcılığına engel olalım!

Siteye ait web link;

http://www.surplusmotion.com/
http://surplustopsecret.org/qua4/

Bu marka ile olumlu yazılar yazan arkadaşlarında samimiyeti hiç gerçekçi gelmiyor ne yazık ki!

en kısa sürede o siteyi dolandırıcılığından dolayı kapattıracağım.
avukatıma dün itibari ile dilekçemi de vermiş bulunmaktayım.

sakın, ama sakın inanmayın.
10 yaş gençleştirme değil, 20 yaş yaşlandırıcı özelliğine sahip, merdiven altı bir kremdir...

Bende ayni siteden siparis ettim henuz gelmedi ama cok merak ediyorum etkisi oldumu sizde son,durum nedir acaba umarim dolandirilmamisimdir:KK17:

bende pek etki etmedi gittim en sonunda dudagıma dolgu yaptırdım. hic zamandanda kaybetmeyın derim boş şeyler dudagı falan büyütmuyor kıvrım fln hikaye...

X