Dudak Makyajı Sur plus dudak dolgunlaştırıcı serum...

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

altamiano

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2011
297
11
merhaba kızlar bugün makyaj malzemeleri vs. satan bir sitede bu ürüne rastladım dudakları 30 gün içinde cerrahi operasyona gerek kalmadan %40 ' a varan oranda dolgunlaştırdığı yazıyordu biraz araştırdım baktım başka sitelerde de satışı var ben de alayım dedim ama kullananlar hakkında yorumlara rastlayamadım aranızda kullananlar veya duyanlar var mı bu ürünü? bu arada ben sipariş verdim 2 gün sonra geliyor önce şu anki dudaklarımın resmini çekip kullanmaya başladıktan sonra buraya koyacağım :KK54:hafta hafta değişikliği buradan takip edelim diyorum umarım işe yarar da hepimiz faydalanırız...

ürünün içeriği ne acaba? zararlı bişeyler yoktur umarım. gelişmeleride bekliyoruz.

40% daha dolu dudaklar için kolajen desteği

Yeni dudak serumu sayesinde daha dolgun dudaklar. Sur Plus 40% Lip Grow Serum, LGS sistem ile çalışır. Bu sistem dudaklarınızın şeklini ve hatlarını düzeltir. Göz ile görünür bir şekilde dudaklarınız 30 gün içinde 40% e kadar büyür.
Cerrahi işleme gerek kalmadan dudak hacmini arttırarak daha şekilli ve dolgun görünmesini sağlar. Dudak bakımınız yaparak çatlamalara karşı korur.

• Eşsiz LGS systemTM içerir
• Yoğun ve yapı düzeltici etkisine sahip
• Göz ile görünür şekilde dudaklar ortalama 40% büyür

Kullanım şekli:
Temiz, kuru dudaklara yatmadan önce az bir miktar uygulayınız.

içerik aynen böyle yazıo artık ben gelişmeleri yazarım ürün bi gelsin hemen kullanıp yazıcam

kızla serumum bugün geldi ambalajından falan sanki faydalı bişeymiş bu defa işe yarayan bi ürün bulmuşum gibi hissettim ama bakalım sonucu 30 gün sonra göreceğim gece yatmaan önce temiz kuru dudaklara uygulanıyormuş valla sabırsızlanıyorum birazdan dudaklarımın fotoğrafını çekeceğim bugün ayın 19' u 19 eylül de her iki fotoğrafı koyacağım bakalım dedikleri gibi % 40 büyüme olacak mı :89:

kızla serumum bugün geldi ambalajından falan sanki faydalı bişeymiş bu defa işe yarayan bi ürün bulmuşum gibi hissettim ama bakalım sonucu 30 gün sonra göreceğim gece yatmaan önce temiz kuru dudaklara uygulanıyormuş valla sabırsızlanıyorum birazdan dudaklarımın fotoğrafını çekeceğim bugün ayın 19' u 19 eylül de her iki fotoğrafı koyacağım bakalım dedikleri gibi % 40 büyüme olacak mı :89:

Nasıl gidiyor herhangi bir değişiklik varmı gerçi daha birkaç gün olmuş yazalı ama belki vardır merak ettim....

Nasıl gidiyor herhangi bir değişiklik varmı gerçi daha birkaç gün olmuş yazalı ama belki vardır merak ettim....

ben de kimse sormayacak zannettim:) kullanalı 6 gün oldu 30 günün sonunda gözle görünür değişiklik oluyormuş ama sanki dudaklarım şekillenmeye başlıyor ama büyüme şeklinde değil sanki dudak kontörlerim sertleşti kalınlaştı gibi hissediyorum zaten fotoğrafını çektim kullanmadan önce 15. gün ve 30. gün koyucam fotoğrafları umarım faydası olur ya

Kızlar ben de almak istiyorum bundan ama diğerleri gibi olmasın gene. Kullananlar varsa sonuçlarını yazabilirler mi? Teşekkürler.

ben kullanıyorume ama bir sonuç yok henüz o yuzden bişey yazamıyorum sadece dudak kontürlerim biraz sertleşti belirginleşti ama büyüme yok henüz

merhaba kızlar bugün makyaj malzemeleri vs. satan bir sitede bu ürüne rastladım dudakları 30 gün içinde cerrahi operasyona gerek kalmadan %40 ' a varan oranda dolgunlaştırdığı yazıyordu biraz araştırdım baktım başka sitelerde de satışı var ben de alayım dedim ama kullananlar hakkında yorumlara rastlayamadım aranızda kullananlar veya duyanlar var mı bu ürünü? bu arada ben sipariş verdim 2 gün sonra geliyor önce şu anki dudaklarımın resmini çekip kullanmaya başladıktan sonra buraya koyacağım :KK54:hafta hafta değişikliği buradan takip edelim diyorum umarım işe yarar da hepimiz faydalanırız...

ürünün fiyatınıda yazarmısın

kızlar ben bu ürünü neredeyse 1 aydır kullanıyorum bayramda 1 hafta falan kullanmadım memlekete gitmiştim ihmal ettim ama çoğunlukla kullandım dedikleri gibi % 40' a varan falan büyüme yok olacağını da zannetmiyorum yine kullanmaya devam ediyorum daha önce de söylediğim gibi sadece dudak kontörlerim biraz sertleşti o kadar başka da birşey yok kızlar

kızlar ilk fotoğrafı sur plusu kullanmaya başlamadan önce çekmiştim..ikinci fotoğrafı da biraz önce çektim..ben aralarında önemli bir fark göremedim bir de siz bakın istedim...buyrun
$SDC14776.JPG
$SDC14775.jpg

bu arada ben açık söylemek gerekirse 1 ay düzenli olarak uygulamadım arada 1 hafta falan kullanmadım ben kullanmaya devam edeceğim 1 ay daha bu defa düzenli kullanacağım arkadaşlar...

canım ürün % 40' a varan oranda büyüme vaad ettiği için ben tatmin olmadığımdan degişiklik yok gibi geldi bana ama dediğim gibi ben kullanmaya devam edeceğim bu defa düzenli

X