Cilt Bakımı Ürünleri %100 Organik Cilt-makyaj ,Vucut, Banyo,Bebek Ürünleri Markaları Yazalım

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

delila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2011
548
12
hanımlar herkese selam
cildim çok hassas ve organik ürünler kullanmam gerekiyor
kullanıp memnun kaldıgım markalar burts bees loccitane

caudalie tam organik mi bilmiyorum o da fena değildi
merak ettigim sebamed organik bir marka mı ya da en azından sentetik maddeler içeriyor mu içermiyor mu?

makyaj; vucut, cilt bakımı, banyo (şampuan dus jeli sabun ) bebek ürünlerinde
%100 organik olduguna emin oldugunuz markaları yazar mısınız? fiyatlarını da hatırlıyorsanız

yves rocher bikaç ürününü denedim ürünlerde kimyasal olmadığı için kullanım süresi 6 ay ben suan fondoten ve yüz yıkama jelini kullanıyorum,

yves rocher organik degil
dus jelleri ellerimi parcalıyor
belki organik bir serisi vardır ama ben gittigimde (2 hafta evvel) organik seriartık tr ye gelmeyecek dediler

yves rocher evt organik değil ve sanıldığı kadar kalitelide değil biraz netten araştırın fransada 5-6 dolara satılan şeyler burda kaç paralara satılıyor.makyaj ürünlerinde mineral tercih edin kesinlikle farkı görürsünüz

evet gerçekten çok pahalı
ve organik marka bulmak çok zor
geçen gün roman giyim markasının organik cilt bakım serisini gördüm şu indirimli alışveriş sitelerinde
25 ml kuşburnu yağına 90 tl güya indirimli fiyat biçmişler
güldüm sadece...

evet gerçekten çok pahalı
ve organik marka bulmak çok zor
geçen gün roman giyim markasının organik cilt bakım serisini gördüm şu indirimli alışveriş sitelerinde
25 ml kuşburnu yağına 90 tl güya indirimli fiyat biçmişler
güldüm sadece...

dolandırıcılar, organik kelimesi geçti mi ağzını 50 liralardan aşşağı açan yok. bu ülkede insanlar 1000 lira maaşla geçinmeye çalışıyorlar. o kremi bu kremi almaya kalksa maaşı biter ben akademisyenim aldığım para 2100 lira. doğal ve ucuz ürünler var kızlar, kozmetolojik olarak çoğu zaman bazı ürünleri kullanmak yeterli oluyor, mesela eczaneden bpanten alıp e vitamini ile karıştırınca, birçok cilt problemine çare olduğunu greceksiniz. gül duyundan iyi tonik yok, maksimum 10 lira. 2,5 liraya bitki özlü sabunlar var çok memnunum. 7,5 liraya doa sülfatsız şampuan alıyorum. benzerleri piyasada 30 liradan aşşağı değil. araştırıp içerik okuyanlar kazanır. gerisinde ürün iyi olsada fiyatı çok pahalı oluyor.

X