Saç Rengi ve Saç Boyama C Vitamini ile Saç Açma

konu yenimidir eskimidir bilemedi,m ama acayiipp heyecan yaptım arkadaşlar uygulayanlar nasıl uyguladınız kendim yıpratmadan saç rengimi açabildiğim kadar açmam gerekli valla eğer 2 ton açarsa biraz da kendi akar falan mükemmel olur hem bitkisel açıcılar aşırı pahalı açtırma işleminden kurtulmuş olurum sadece küllü kumral renkler elde etmek istiyorum şuan saçımın dipleri açık kestane kızılı gibi altları koyu kestane alt tarafalarını üste eşitlemem gerek ve daha sonra 2-3 kerede komple uygularım baya bi açılma olur videoları falanda var seyrettimde anlayamadım pek lütfen uygulayan varsa bi tarif etsin yıpranma olacağını da sanmıyorum inş. işe yarıyordur...

Azsonra eczaneye gidip 2 kutu bemix C almayı planlıyorum bide bal alcam karışımın içine katıcam bi videoda kadının biri katıyodu hem yıpranmalara karşı önlem olarak denicem ve foto çekicem öncesi sonrası diye eklerim bi fark olursa inş. olur denemeden anlaşılmayacak bi konu sanırım

bemix c aldım arkadaşlar oda olur heralde fakat içinde sırf c vitamini yok b1 b6 gibi vitaminlerde içeriyor umarım işe yarar...

arkadaşlar google chorome dan girip çeviri yaptırıp bi okuyun kadın saçını baya açmış

Remove Hair Dye Using Vitamin C eğer bu mümkünse süper bişey bugune kadar saçılarımızı yakmaktan baska bişey yapmamışız :)

canım ben daha önce yaptım evet bi kaç ton açıyo
ama bi kereyle olacak iş değil
4-5 kez yapılması gerekiyomuş
ben 2 kez yapmıştım farkedilir şekilde akmıştı boyam
estervit c ile yapmıştım ben
su da erimeyen hap forumunda olanla
ama şampuanla denemiştim
suyla ezip denemek daha iyi sonuç verir sanıyorum
öyle denemedim

bende 2 kutu aldım bemix c turuncu bi hap şampuan mı su mu bilemedim daha etkili olur verdiğim linkteki kadın şampuanla yapmış bende zaten 2 kere yapsam yeter 15 gün arayla önce suyla denerim olmassa 2. sinide duruma göre şampuanla yaparım yarın denicem ilkini teşekkür ederim :)

kızlaar heyecanla cevap ve resmler bekliyorum sizden umarım iyi sonuçlar olur olursa gelecek hafta sonu da ben yapıp resimleri paylaşırım =))

saf c vitamini bulamadım bemix c aldım. içinde b vitaminide var yani. şampuanla karıştırıp sürdüm saçıma bekliyorum. sonuçları yazarım kızlar. videolardan c vitamininin işe yaradığı belli de bemix c olunca yarayacak mı görücez :KK70:

saf c vitamini bulamadım bemix c aldım. içinde b vitaminide var yani. şampuanla karıştırıp sürdüm saçıma bekliyorum. sonuçları yazarım kızlar. videolardan c vitamininin işe yaradığı belli de bemix c olunca yarayacak mı görücez :KK70:

kızlar yıkdım saçımı ben pek bi fark göremedim. bemix c yi denemyin hiç :KK43: saf c vitamini bulursam tekrar denicem.

canım ben daha önce yaptım evet bi kaç ton açıyo
ama bi kereyle olacak iş değil
4-5 kez yapılması gerekiyomuş
ben 2 kez yapmıştım farkedilir şekilde akmıştı boyam
estervit c ile yapmıştım ben
su da erimeyen hap forumunda olanla
ama şampuanla denemiştim
suyla ezip denemek daha iyi sonuç verir sanıyorum
öyle denemedim

ben de deneyeceğm canım estervit c mi alayım kaç kapsül katayım peki?

ben de deneyeceğm canım estervit c mi alayım kaç kapsül katayım peki?

kapsül değil canım sert hap şeklinde
havanda ezdim ben kolay eziliyo zaten
videolarda 20-30 adet diyolardı
ben saçım kısa ve ilk deneme için 20 tane ezdim
saçının boyuna göre miktarı arttırabilirsin
ama estervit c diğerlerine oranla daha pahalı
daha ucuz bi c vitamini bulabilirsen onu alabilirsin

kapsül değil canım sert hap şeklinde
havanda ezdim ben kolay eziliyo zaten
videolarda 20-30 adet diyolardı
ben saçım kısa ve ilk deneme için 20 tane ezdim
saçının boyuna göre miktarı arttırabilirsin
ama estervit c diğerlerine oranla daha pahalı
daha ucuz bi c vitamini bulabilirsen onu alabilirsin

ESTER-VIT 30 TABLET - Ascorbic acid (vit C) - atc - fiyat - barkod - prospektüs - ilacabak bu değil mi canım burada 5.40 olarak yazmış ama şey diyecektim bir de benim saçlarım kızıldı biraz akıttım böyle biraz daha kırarak dipleri ile farklı olmacayk tatlı bir kahve yapmak istiyorum mümkün olur mu acaba böyle sence?

ESTER-VIT 30 TABLET - Ascorbic acid (vit C) - atc - fiyat - barkod - prospektüs - ilacabak bu değil mi canım burada 5.40 olarak yazmış ama şey diyecektim bir de benim saçlarım kızıldı biraz akıttım böyle biraz daha kırarak dipleri ile farklı olmacayk tatlı bir kahve yapmak istiyorum mümkün olur mu acaba böyle sence?

ESTERVT 50 TABLET prospekts bilgileri, fiyat, ESTERVT 50 TABLET
hayır canım bu benim bahsettiğim
estervit c olacak

Son düzenleme:
X