Şampuan ve Saç Kremleri Kabaran, elektriklenen sert saçlar için ne önerirsiniz?

hilary25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
278
7
saclarım sac sekıllendrıcı makınelerle,boyayla vs nedenlerle yıprandı.:KK43:( zırt pırt kestırıodum ama bsey yapmasam bıle kırılıodu o yuzden bıdaha asla kestrmıcm.cunku su yasıma kdr sclarımı omuz hızasından uzun gormedım daha.:KK25: suan uzuyolar ama saclarım ınanılmaz sertt ve elektrklenıoo kabarıo.:KK59: ama dokunsanız var yaa korkarsınız o derecee sertt yaa :KK14:
badem yaği,zeytnyağı maskelerı deıl de(yapıorm cunku),şöyle pıyasada satılan durulanmayan sac kremlerı,yada sac bakım yağları,sac serumlarıı vs.. vaarsa önerin noluuurr :KK25: yumusaması lazım bu sacların,kabarmaması lazımmm....
mubarek ramazan ayına hürmetenn sewabınaa yardım eediiiinn yüütweeeennn :KK59:

dün başka bi konuyada yazmıştım aynen kopyalıyorum

down under naturals ın onarıcı sıvı saç kremini deneyebilirsin
ben yıllardır kullanıyorum
gliss mavi su vs.çok kullandım ama en çok bundan memnun kaldım
zaman zaman kuru saça bile kullandığım oluyo
bu da durulanmyo
hatta bikaç damla jojoba ve menekşe yağı ile iyice güzel hale getirebilirsin

bu da durulanmyo

saoll cnm glıss mavı sudan memnun kaldın dımı yanlıs anlamadm??denemelıyım hemen

bu da durulanmyo

saoll cnm glıss mavı sudan memnun kaldın dımı yanlıs anlamadm??denemelıyım hemen

canım ben bi formül deniyorum bunu yaptıktan sonra duşa giriyorum.duştan sonra da saçlarımı tararken tarak kayıyor resmen :KK61:

yeşil toz kil
1 tatlı kaşığı bal
süt

bunları karıştır.çok cıvık olmasın çok katıda olmasın.banyodan önce sür saçlarına.sürerken biraz zorlanabilirsin ama yayabildiğin kadar, sürebildiğin kadar sür... hatta kalanını yüzüne de sürebilirsin.10-15 dk kadar beklet ve saçlarını yıka.parlak ve sağlıklı duruyor.ben bunu haftada 1 kere yaparım mutlaka :KK61:

canım hint yağı,shea butter ve badem yağı.bu yağlarla düzenli kür yaparsan sorunlarını bayaca azaltırsın. sac maskesi ve saç kremınden uzak durmalısın bu ürünler saça parlaklık veriyormuş gibi gözüksede aslında saçı mahvederler ayrıca saçlarını düzenli sülfatsız şampuanlarla yıkarsan hem kanserojen maddelerden uzak durursun hemde saçların ihtiyaç olduğu bakıma ve temizliğe kavuşur.

canım ben bi formül deniyorum bunu yaptıktan sonra duşa giriyorum.duştan sonra da saçlarımı tararken tarak kayıyor resmen :KK61:

yeşil toz kil
1 tatlı kaşığı bal
süt

bunları karıştır.çok cıvık olmasın çok katıda olmasın.banyodan önce sür saçlarına.sürerken biraz zorlanabilirsin ama yayabildiğin kadar, sürebildiğin kadar sür... hatta kalanını yüzüne de sürebilirsin.10-15 dk kadar beklet ve saçlarını yıka.parlak ve sağlıklı duruyor.ben bunu haftada 1 kere yaparım mutlaka :KK61:

tsk sekerm tarif faydalı duruo :KK34: denıycem kil nerdn bulabılrmm

canım hint yağı,shea butter ve badem yağı.bu yağlarla düzenli kür yaparsan sorunlarını bayaca azaltırsın. sac maskesi ve saç kremınden uzak durmalısın bu ürünler saça parlaklık veriyormuş gibi gözüksede aslında saçı mahvederler ayrıca saçlarını düzenli sülfatsız şampuanlarla yıkarsan hem kanserojen maddelerden uzak durursun hemde saçların ihtiyaç olduğu bakıma ve temizliğe kavuşur.

tsk cnm shea butter nedr :)) aktarlarda falan bulabılr mıymmm

X