95 beden göğüslere sahipler buraya

asya_lc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2011
45
10
95 beden daha doğrusu göğüsleri büyük beden ni küçük olanları uygun sütyen bulması çok zor
Kullandığınız küçük gösteren taşırmadan bir tarafınızı acıtmaya en rahat ve kullanışlı sütyenleri paylaşalım.Ben hep nbb kullandım ama daha etkilisi varsa lütfen yardım önerilerinizi bekliyorum bayanlar

bnmkiler de 85 maaşallahları varr:KK66: kom un minimizer sutyenini kullanıyorum canım çook memnunum...

benim 95 le jardin kullanıyorum ama 90 alıyorum çünkü iyice toparlıyo ve sıkı olmasını sağlıyor.:KK62:

arkadaşlar çok saolun ama markaların model numaraları olsa daha faydalı olur çünkü model lerin kesim farklılığından dolayı

arkadaşlar çok saolun ama markaların model numaraları olsa daha faydalı olur çünkü model lerin kesim farklılığından dolayı

bence de mühim, kesimlerden ziyade duruşu önemli. boyum kısa allahtan ama ben de sütyen sorunu yaşıyorum konuya ortak olmak isteim of

1- kom rosenna, güzel toparlıyor küçük gösteriyor, biraz pahalı ama her kuruşuna değer 10 senedir makinada yıkarım ne teli oynadı ne bişey ama yanlışlıkla 80 derecede yıkamışım rengi gitti ama gerisi sapa sağlam.
2- orkide big braa uçları belli olmasın diye ince süngerli olarak bunu denemek için almıştım ucuz gelmişti, 1 senedir kullanıyorum hala ilk günki gibi...
3- yeni inci minimizer(üst yarısı düz tül olan, model numarasını bilmiyorum) güzel toparlıyor ölçünce cm olarak 3-4 cm kadar küçük gösteriyor, şık bir model ama uzun süreli kullanmaya kom rosenna kadar dayanıklı değil zaten fiyatıda yarısı, aslında aynı hesaba gelir...

benim göğüsler 95-100 arasında değişiyor PENTİ nin toparlayıcı sütyeni var ilk kez bu kadar rahat ettim çok kaliteli çok rahat bundan sonra başka bi marka düşünmem numarasını bilmiyorum ama.

95 beden daha doğrusu göğüsleri büyük beden ni küçük olanları uygun sütyen bulması çok zor
Kullandığınız küçük gösteren taşırmadan bir tarafınızı acıtmaya en rahat ve kullanışlı sütyenleri paylaşalım.Ben hep nbb kullandım ama daha etkilisi varsa lütfen yardım önerilerinizi bekliyorum bayanlar

c and a ya bakabilirsiniz hem fiyatlar uygun hem renk desen seçeneği çok fazla her bedende var tavsiye ederim :KK16:

X