2014 / 2015 Gelini Olacak Olanlar , Sohbete Buyrun , Dilerim yalnız değilimdir....

İstanbulda şöyle 300 400 tl ye kuafor kalmadı mı arkadaşlar ya bulamıyorum ben:26:

Ben de iyiyim güzelim:KK54: Yazdıklarınızı okuyorum, tam cevap yazıcam iş çıkıyor yazamıyorum:26:
Sessiz takip etmek zorunda kalıyorum:KK17:

Nasıl gidiyor bakim hazırlıklar, koşuşturmacalar:21::21:

Benım cogu eksik tamamlandı canım ramazana bişiy bırakmamak nıyetındeyız :nazar:

Ben de iyiyim güzelim:KK54: Yazdıklarınızı okuyorum, tam cevap yazıcam iş çıkıyor yazamıyorum:26:
Sessiz takip etmek zorunda kalıyorum:KK17:

Nasıl gidiyor bakim hazırlıklar, koşuşturmacalar:21::21:

Anladım canım işyerinde olunca bende de bir sürü aksilik çıkıyor :KK53:Şuanlık bir hazırlık yok elektrik süpürgesinin borcunu ödüyorum Ağustosa kadar kapalıyız :KK60:zaten nasip olursa Ağustosta da söz hazırlıkları var pastadır kurabiyedir onlara gidecek paracıklar:KK52:

Son düzenleme:
Canım bir sorunmu var özelden yazabilirsin dinlerim:KK5:neden keyifsizsin üzüldüm şimdi :26:

İnşallah canım nikah şekeri düşünmüyorum nasipse düğün yerinde olacak o kalabalıkta güzel dağıtılmıyor diye vazgeçtim sadece davetiye bu modeller hep kafamda bir nasip olsunda:nazar::KK17:

O da olur :KK52:Öyle tatlı mı olurmuş meyve o tadı tatlıda olsa:63:Sütlü tatlılardan şerbetlide olur öyle birşey istiyorum sütlü nuriye var mı canım çekti bak şimdi:KK56::KK52:

Canım davetiyen çok güzelmiş sende benim gibi düşünüyorsun nikah şekeri yaptırmayacağım bende lokum güzel fikirmiş çikolata ya da gelenlere ikram :KK23:

bende yaptırmıyım ya boşver nikah şekerini nerden baksan 400-500 tl kara geçerim :KK1::KK1:

İstanbulda şöyle 300 400 tl ye kuafor kalmadı mı arkadaşlar ya bulamıyorum ben:26:

Benım cogu eksik tamamlandı canım ramazana bişiy bırakmamak nıyetındeyız :nazar:

:nazar::nazar:Ohh ohhh maşallahh bizde eksik çoookkk. Alyanslar, ayakkabılarım, aşkımın takımları ayakkabıları vs vs vssss :26::26::26:

Anladım canım işyerinde olunca bende de bir sürü aksilik çıkıyor :KK53:Şuanlık bir hazırlık yok elektrik süpürgesinin borcunu ödüyorum Ağustosa kadar kapalıyız :KK60:zaten nasip olursa Ağustosta da söz hazırlıkları var pastadır kurabiyedir onlara gidecek paracıklar:52:

Hayırlısı tatlış :nazar: Çok iyi yapıyorsun şimdiden ödersen ufak ufak sonrasında rahat edersiniz borç ödeyip sıkışmazsınız.
Benim ağustosta düğün var güya ama herşey eksik:18: Nasıl tamamlayacağız bilmiyorum vallahi. Annem sağolsun birşeyler
yapıyor yoksa bana kalsa hiç birşey yetişmez kuş kadar maaş alıyorum:KK50:

çok cici çok güzel bendemi yapmasam acaba nikah şekeri ya :26::26:
lokumu bizde dağıtıcaz

hıı tamam o zaman benim kuaför yanımda götüreceğim kişiler için saç makyaj 50 tl dedi

Canim valla az para degil nikah sekeri ne de olsa dugun yapiyorsun tek nikahla ciksaydin tamam yaptirirdin da simdi gerek yok bence nacizane fikrim

Valla canim ben yanimda kimseyi goturmesem daha iyi cunku hanimlar baya kalabalik ben eve yakin kendi kuaforumden yer ayirtayim diyorum oraya gitsinler onun da parasini gene ben odeyecem hem eve yakin olmasi onlara daha uygun benim gidecegim kuafor eve cok uzak fiyat uygun olsa bile zorluk olacak onlara

merhaba kızlar :KK3::KK3:

kuaför işi tamam bugunde gelinlik provama gidiyorum :KK16::KK16:

minnak evimize tadilat başlıyor

10 mayısta mobilyalarım gelicek enemm daha beyaz eşyalar da var :KK52::KK52:

çok hızlıyım bu aralar kendim bile kendime yetişemiyorum

davetiye ve nikah şekeri beğendim sizde fikrinizi söylermisiniz

ben deniz düğün deniz kenarı davetiye deniz kabuğu nikah şekeri deniz yıldızı :KK52::KK52:

ya bu arada nikah şekerine gerek varmı:26::26
:Eki Görüntüle 1084676 Eki Görüntüle 1084677

Davetye de nikah şekeri de çok şeker çok beğendim:KK31::KK31::KK31::nazar:

Canim valla az para degil nikah sekeri ne de olsa dugun yapiyorsun tek nikahla ciksaydin tamam yaptirirdin da simdi gerek yok bence nacizane fikrim

Valla canim ben yanimda kimseyi goturmesem daha iyi cunku hanimlar baya kalabalik ben eve yakin kendi kuaforumden yer ayirtayim diyorum oraya gitsinler onun da parasini gene ben odeyecem hem eve yakin olmasi onlara daha uygun benim gidecegim kuafor eve cok uzak fiyat uygun olsa bile zorluk olacak onlara

yani dimi o parayla başka bi eksik alınır.Neden sen ödüyosun herkes kendi parasını kendi ödesin valla alamıyorum bu insanları zaten düğün yapıyosun ev kuruyosun bi sürü masraf bide düğünümde saçı başı yapılıp güzel olsun diye parasını ben vericem :KK53::KK53:ben yanımda annemi gelirse kv yi :KK53: birde en yakın arkadaşımı alıcam zaten onlarda bana ödetmez ödemem deee :KK51::KK51:

Davetye de nikah şekeri de çok şeker çok beğendim:KK31::KK31::KK31::nazar:

teşekkür ederim canım :KK16::KK16:

İyiyim guvercinim ya isler bitti iste takiliyoz incik boncukla sevimli seyler kaldi sadece bir de dugun icin gelecek yatili misafirlere yemek isleriyle ilgilencem cerez lokum cikolata meyve sebze et tavuk falan alacam o kadar bunlar da zaten kinadan bir gun once yapilir

Evet kuzum bide misafir ağırlamak var işin içinde :KK31:

Bizde nişanda eve gelenlere yemek vermiştik zor oluyor :KK31:

Evin ne durumda yerleştirdin mi bakıyım :KK31: Damat bey hala huysuzluklar yapıyor mu

$imagesCA6ZW2GK.jpg $imagesCAHJS7AQ.jpg $imagesCAX4788Q.jpg

Kızlarrr bana bir fikir verir misinizz?:26: Ellerim çok küçük benim, parmaklarım çok ince ve kısa.
Şu modeller hoşuma gidiyor ama ama biraz kalın oldukları için tereddüt ediyorum. Henüz takıp
denemedim ama sizce kısa ve ince pamakları olur mu bu modeller :26: (özellikle ortadaki)

bende yaptırmıyım ya boşver nikah şekerini nerden baksan 400-500 tl kara geçerim :KK1::KK1:
Fazladan masraf gibi yani şekerini yiyip kaldıranda var gerçi şimdilerde şekersiz veriliyor ama bana göre olsaydı eğer şeker koyulurdu içine çünkü adı üstünde nikah şekeri:KK53:önceden istiyordum bak bu modeller çok güzel vazgeçmişken kafanı karıştırmayayım da :KK52:

$28.jpg $Komik-Dugun-Davetiyeleri-4e61fe49a4f48.jpg
Eki Görüntüle 1084939
Hayırlısı tatlış :nazar: Çok iyi yapıyorsun şimdiden ödersen ufak ufak sonrasında rahat edersiniz borç ödeyip sıkışmazsınız.
Benim ağustosta düğün var güya ama herşey eksik:18: Nasıl tamamlayacağız bilmiyorum vallahi. Annem sağolsun birşeyler
yapıyor yoksa bana kalsa hiç birşey yetişmez kuş kadar maaş alıyorum:KK50:

Hayırlısı canım sıkıntı yapma olur hayırlısıyla inşallah bende çok az alıyorum taksitle yapmaya çalışıyorum en azından sözden sonraya daha çok beyaz eşyaya mobilyalara yönlenelim istiyorum:KK17:

Özelden yazıyorum Nehirim :KK31: Bir kaç sorun vardı hallettik çok şükür ama yinede çok keyifli olduğum söylenemez. Sevdiğimi gönderiyorum :KK31:

Canım benim keyifsizliğin askerini göndermenden dolayı hayırlısıyla yapıp gelecek önünüzden engel kalkacak Safranbolu güvenilir iyi bir yer ortamıda güzel merak etme içini ferah tut telefonlarda bol sürekli arayacak hergün duyacaksın sesini usta birliğide orası olur inşallah:KK16:hemen bakıyorum canım özele:KK54:

Eki Görüntüle 1084925 Eki Görüntüle 1084926 Eki Görüntüle 1084927

Kızlarrr bana bir fikir verir misinizz?:26: Ellerim çok küçük benim, parmaklarım çok ince ve kısa.
Şu modeller hoşuma gidiyor ama ama biraz kalın oldukları için tereddüt ediyorum. Henüz takıp
denemedim ama sizce kısa ve ince pamakları olur mu bu modeller :26: (özellikle ortadaki)

Canım ortadaki olur benim kısa ve hafif toplu parmaklarım denedim öteki yuvarlaklar sıktı sanki ama ortadaki model hoş duracaktır eminim:KK16:Deneyip gör derim buradan baktığın gibi olmuyor Altınbaşı öneririm çok güzel farklı modelleri var istersen buraya da ekleyebilirim:21:

Canım benim keyifsizliğin askerini göndermenden dolayı hayırlısıyla yapıp gelecek önünüzden engel kalkacak Safranbolu güvenilir iyi bir yer ortamıda güzel merak etme içini ferah tut telefonlarda bol sürekli arayacak hergün duyacaksın sesini usta birliğide orası olur inşallah:KK16:hemen bakıyorum canım özele:KK54:

İnşallah kuzum inşallah orası olur da rahat ederiz :KK31:

Benim tek derdim ben yeterince hatta fazlasıyla destek oluyorum kafasını dağıtması için yardımcı oluyorum ama etrafındaki insanlarda bi o kadar askerliği gözüne sokup, ağlayıp sızlıyolar. Sonrada olan bize oluyor :KK25:

Fazladan masraf gibi yani şekerini yiyip kaldıranda var gerçi şimdilerde şekersiz veriliyor ama bana göre olsaydı eğer şeker koyulurdu içine çünkü adı üstünde nikah şekeri:KK53:önceden istiyordum bak bu modeller çok güzel vazgeçmişken kafanı karıştırmayayım da :KK52:

Eki Görüntüle 1084937 Eki Görüntüle 1084938
Eki Görüntüle 1084939
hihihi yok ya karışık zaten daha da karışamaz :KK1::KK1: bunlarda çok güzelmiş yaa

Eki Görüntüle 1084925 Eki Görüntüle 1084926 Eki Görüntüle 1084927

ortadaki güzel zarif ama denemeden olmaz canım mutlaka kendi parmaklarında görmelisin

Canım ortadaki olur benim kısa ve hafif toplu parmaklarım denedim öteki yuvarlaklar sıktı sanki ama ortadaki model hoş duracaktır eminim:KK16:Deneyip gör derim buradan baktığın gibi olmuyor Altınbaşı öneririm çok güzel farklı modelleri var istersen buraya da ekleyebilirim:21:
Haftasonu çıkıp bakacağız biz de canım dediğin gibi deneyince duruşu nasıl olacak önemli olan o. Hem sürekli kullanacağımız bir şey,
rahatlığı da önemli olacak. Beğenince ya da alınca hemen resmini eklerimmm:21:
Eklersen çok sevinirim tatlım fikir olur:KK17:

Eki Görüntüle 1084937 Eki Görüntüle 1084938
Eki Görüntüle 1084939
hihihi yok ya karışık zaten daha da karışamaz :KK1::KK1: bunlarda çok güzelmiş yaa

ortadaki güzel zarif ama denemeden olmaz canım mutlaka kendi parmaklarında görmelisin

Eevet evet ben de çok beğeniyorum o modeli ama hep tam tersi oluyor, beğendiklerim yakışmıyor alakasız modeller yakışıyor:KK1::KK1:

heeeeh :KK52::KK52:

yok ki yemekte muz verdiler sadece :KK60: pasta yapayım mı sana :KK37::KK37::KK37::KK1:
Olur pastadan aşağısı kesmez o böcüklü pastan varya ondan :KK52:Salı günü vişneli çikolatalı pasta yaptım eylül :KK52:
İnsallah guzel gecer tatlim
Evet yanimda goturecegim kisiler icin topuz arti normal makyaj icin 80tl dediler bizimkiler de zaten topuz yaptirir her dugunde aynilar:KK66:))) bana cok geldi cunku normalde bursada topuzun en guzelini 20liraya yaptirirsin makyaj fiyati da standart 10liradir yani yuksek olmaz benim her zaman gittigim kuaforun fiyatlari bunlar
Gelin basi salon tarafindan karsilaniyor zaten onda sorun yok dun gittim sansima gelin vardi ve cok begendim sacini makyajini acayip guzel olmustu icim rahatladi valla
İnşallah canım güzel geçecek tabi ki :21:Biraz fazla ama kaliteye ve ismede bağlı bu fiyatlar dediğin gibi güzel yapıyorlarsa normal bakıldığında o dediğin 10 TL olan makyajlar hemen uçabilir ya da bir kalıp boya sürüp gönderilebilir:KK9:topuz hiç sevmem ya olacaksa dağınık doğal topuz yoksa düz fön hafif su dalgası doğal bukleler falan böyle arkaya doğru yarım toplanmışta olabilir ayy ben sözümde hangi saçı yapacağımı şaşırdım:KK52:
İnşallah kuzum inşallah orası olur da rahat ederiz :KK31:

Benim tek derdim ben yeterince hatta fazlasıyla destek oluyorum kafasını dağıtması için yardımcı oluyorum ama etrafındaki insanlarda bi o kadar askerliği gözüne sokup, ağlayıp sızlıyolar. Sonrada olan bize oluyor :KK25:
İnşallah kuzum dualarım sizinle dua et bol bol Rabbim içinize ferahlık versin askere gitmeden önceki dönemi çok iyi bilirim o yüzden anlıyorum seni o etrafınızdaki kendini bilmez dengesizler yüzlerini gösteriyor bence askere giden birine destek olunur köstek değil hiç psikolojiden anlamıyorlar ben dayanamıyorum askerlerimiz için herşeyi söylerim:KK47::KK47::KK4:

Özellikle kutular çok güzel yaptırsaydım onlardan yaptırırdım ama pahalıdır ve yaptırmayacağım:KK52:

X