Sürekli görüşmek ve konuşmak bıktırır mı ?

Sindyye

OnuÇokSeviyorum.
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2011
258
1
Sevvgilinizle sürekli görüşüp ve telefonda hep konuşup (arayarak ya da mesajlaşarak) bıkıpta ayrılanlar var mı ? Varsa ne hissediyordunuz ? :97::97::97::97:

Canım ben ayrılmadım valla :KK52: 5. senemizdeyiz ilk 2 sene lisedeydik hergün aynı sınıfta aynı sıradaydık okul bitti devamlı mesaj tel konuşması sonra sözlendik ztn. :KK53: yani diceğim o ki eğer gerçekten seviyorsan seni hiç biri sıkmaz anca günlük ilişkilerde aman arama sıkıldım modu olur.. :KK61:

evet bıktırdım 6 yıllık bir ilişki mesafede araya giripte sadece tel konuşmaları ve msjlaşmalara kaldık ve bitmek üzere:KK43:(((((((((((

Canım ben ayrılmadım valla :KK52: 5. senemizdeyiz ilk 2 sene lisedeydik hergün aynı sınıfta aynı sıradaydık okul bitti devamlı mesaj tel konuşması sonra sözlendik ztn. :KK53: yani diceğim o ki eğer gerçekten seviyorsan seni hiç biri sıkmaz anca günlük ilişkilerde aman arama sıkıldım modu olur.. :KK61:

Ay ne guzel canım yaa :) Bazı kısıler var oyle cok gorusme okadar konusma cabuk bıkarsın bıraz bırbırınızı ozleyın dıyenler. Merak ettım ondan sordum :KK61::KK54:

Ay ne guzel canım yaa :) Bazı kısıler var oyle cok gorusme okadar konusma cabuk bıkarsın bıraz bırbırınızı ozleyın dıyenler. Merak ettım ondan sordum :KK61::KK54:

Özlemekte güzel tabi o da olmalı ama böyle mesajlaşıp çok konuşma bıkarsın diyenlere de ben pek inanmıyorum :KK61: Yani ilişkiye yeni başlanıyorsa birbirini tanımak için konuşup mesajlaşırsın sonra da tanıdıkça, ondan kopamayarak bunları sürdürürsün :KK61:

Özlemekte güzel tabi o da olmalı ama böyle mesajlaşıp çok konuşma bıkarsın diyenlere de ben pek inanmıyorum :KK61: Yani ilişkiye yeni başlanıyorsa birbirini tanımak için konuşup mesajlaşırsın sonra da tanıdıkça, ondan kopamayarak bunları sürdürürsün :KK61:

Ben hep yanında olmak ıstıyorum yanı her an ozluyorum oda oyle bıkcagımızıda dusunmuyorum ama arkadaslardan felan oyle ayrılanlar var :97:

Çok üzüldüm ya :/ bıktırdım derken naptın ki :KK53::97:

6 yıl boyunca deli gibi konuştuk msjlaştık buluşup saatler geçirirdik sonra gelip üstüne bide saatlerce tel.de konuşurduk hiç bıkmazdık ama şimdi sorunlarımızın oluşmasıyla birlikte artık uzun uzun konuşmak istemiyorum liseli aşıklar gibi tel.elimde dolaşmak istemiyorum diyorr

6 yıl boyunca deli gibi konuştuk msjlaştık buluşup saatler geçirirdik sonra gelip üstüne bide saatlerce tel.de konuşurduk hiç bıkmazdık ama şimdi sorunlarımızın oluşmasıyla birlikte artık uzun uzun konuşmak istemiyorum liseli aşıklar gibi tel.elimde dolaşmak istemiyorum diyorr

Yaşınız kaç ki tatlım

Görüşmekten değil de mesajlaşmaktan bıktım.Hiçbir şey tutmuyor gözlerinin içine bakabilmenin yerini
Ama şuan bize olumsuz bi etkisi olmadı çok mesajlaşmanın
Hergün görüşsek de bıkacağımı sanmıyorum çünkü deli gibi özlüyorummmmm:KK69:

Görüşmekten değil de mesajlaşmaktan bıktım.Hiçbir şey tutmuyor gözlerinin içine bakabilmenin yerini
Ama şuan bize olumsuz bi etkisi olmadı çok mesajlaşmanın
Hergün görüşsek de bıkacağımı sanmıyorum çünkü deli gibi özlüyorummmmm:KK69:

Aynen bende oyle dusunuyorum yaa. Yanından ayrılmak cok zor gelıyoo :KK1:

gerçekten seviyorsan neden bıkasın ki valla ben bıkmadım

Bazen özlemek de güzeldir

Renk katar ilişkiye monotonluktan çıkar.

Her an her hareketi rapor etmek her dakikak haberdar olmak yerine.

Bazen meraklanmak özlemek güzel olur

Yoksa sıkabilir

evet bazen dusunyorum evlılıkte aldatma bu yuzdenmı oluyor sıkılmaktanmı anlamıyorum ask cok tuhaf ne ıpı cok sıkı tutucan nede cok bol bırakıcan kararınca....ne kadar seversen sev sevılırsen sevıl bu bır gercek herseyın fazlası zarar...:KK20:

şu knt bitme derdi olmasa hergün araıyacağım çünkü çok seviyorum çooookkk insan sevdiğinden bıkarmı yaaa çok özledim kocişimiii:KK43:

bizim ilişkimiz de beş buçuk yıl oldu..uzaktayız haliyle çok görüşemiyoruz..mecbur telde konuşuyoruz..ama ben de telde çok konuşulmasından yana değilim..bazen bir takım şeylerin büyüsünü bozabiliyo..bazı şeyler özel olmalı..çok konuşunca bazen takılmıyacağın şeylere takılıyosun gereksiz tartışmalar çıkıyo..gerek yok çok konuşmaya..bizzat bunun zararını görmüş biri olarak söylüyorum..ilk zamanlar canım cicim oluyo ama ilişki yıllandıkça o da kısmen değişiyo..ilişkinin büyüsünü bozuyo..ama az konuştuğumuzda özlüyoruz birbirimizi ilk günlerki gibi canım cicime dönüşüyo herşey..her ilişki farklıdır ama çok konuşma taraftarı değilim..çok konuşmanın zararlarını gerek kendim gerekse çevremde çokça gördüm bizzat onaylanmıştır..

biz aşkımla istisnayız o zaman hep konuşuyoruz fırsat buldukça sesini duymak çok mutlu ediyor her gün bi ekilde iletişim kuruyoruz kuramadığımız zaman bu durum ikimizede yaramıyor çok özlüyoruz:KK43:

X