Saç Rengi ve Saç Boyama Garnier koyu kumral...

leylass

İyişeyler birdendire olur
Kayıtlı Üye
6 Mart 2010
875
7
36
Arkadaşlar bilen bilir bütün bir yıldır saçıma etmediğim kalmadı ve ben aslında pişman olmaya başladım .Çünkü burda yaptığım saç bakım kürlerinin doğal saçta çok daha güzel etki ettiğni düşünüyorum . Saçlarım şu an bunun akmış hali resmen turunculaştı ve makyajsız çıkamaz oldum . doğal saçıma dönmek için şimdi garnier koyu kumral adım ama benimki daha açık tutacak malum resmen turuncu oldu akınca saçlarım:KK50: $fotoğraf0020.jpg doğallık gibisi yokmuş anlıyo insan ama geç anlıyor.Akşama koyu kumrala boyuycam ve artık boyaları da saçıma verdiği zararı da bir kenara bırakıcam.Saçlarını hiç boyamamış arkadaşlara da tavsiyem aman ha uzak durun :KK31:

cnm çok güzel olmuştu bu rengin çok yakışmıştı bence koyultma ama karar senin tabi ben olsam aynı fındık kabuğuna boyar üzerine balyaj attırırdım çok tatlı bir renkti cnm :79::79::79::79:

bence de rengi hoşmuş ama insan turuncu saçtan da nefret ediyor ya resmen yüzü solgun falan gösteriyor dışarı çıkarken falan hoş olmuyor sevmiyorum bende benim saçım da öle olmuştu üstüne kumral boyadım bence koyu kumral yerine kumral boyasaydın koyu kumral direk koyu olursa alışamazsın belki..:KK34:

Benimde turuncu oldu saçlarım üstüne kahve köpüğü boyamayı düşünüyorum denemesi bedava :KK1: Boyayınca resim isteriz canımm :KK55:

bende syoss altın karamelle boyadım ilk boyadığımda çok güzeldi ama çok çabuk aktı ya turuncu desen değil sarımtrk turuncu su anda :KK9: yarın gidip igora alıcam yada lorel majinel bu iki boyadan şaşmıyacaksın arkadaş özellikle igora her marka boyayı kullandım şimdi ne renk yapsam diyorum açık kumral altın rengi hoşuma gittti aslında :KK16:

cnm leylassımmm umarım çok koyu olmaz en azından altın parıltılı toffee falan açık kahve tonlarında bir renk alsaydın bu çok koyu geldi bana yapınca zaten resim eklersin yine söylüyorum sen açık renklerin kızısın :KK71:

Canım özellikle koyu aldım çünkü çok çabuk akıyor ve yine turuncular çıkıyor, bir de aktıkça doğal rengimle birbirine yaklaşır diye aldım bakalım,iftardan sonra boyuycas, şimdiki halini de çektim boyadıktan sonrada ekliycem canlarım:KK51:

sen saçını boyatmak istemiyorsun ondan koyu aldın sanırım valla bu saç boyamak ne bela birşey be bir kere boyadın mı kurtulamıyorsun bende senin gibi karra almıştım ama sonra güzel bir renk gördüm dayanamadım gittim gene boyadım :KK9:

sen saçını boyatmak istemiyorsun ondan koyu aldın sanırım valla bu saç boyamak ne bela birşey be bir kere boyadın mı kurtulamıyorsun bende senin gibi karra almıştım ama sonra güzel bir renk gördüm dayanamadım gittim gene boyadım :KK9:

Deme öyle deme öyle boyamıcammm:KK53:

cnm tek kelimeyle süppper olmuş başta epey korktum çok koyu bir renk bekliyordum ama bu renk çok tatlı yumuşak ve orta tonlarda olmuş çok beğendim sanada çok yakışmış çok doğal duruyor kaşınla çok uyumlu olmuş güle güle kullan cnm düşünürsen bir ara uçlara krepe balyaj attır çok hoş olur :KK66: :nazar:

cnm tek kelimeyle süppper olmuş başta epey korktum çok koyu bir renk bekliyordum ama bu renk çok tatlı yumuşak ve orta tonlarda olmuş çok beğendim sanada çok yakışmış çok doğal duruyor kaşınla çok uyumlu olmuş güle güle kullan cnm düşünürsen bir ara uçlara krepe balyaj attır çok hoş olur :KK66: :nazar:

canım çok turunculuydu saçım, birde arada sarılar yine yansıyordu,gıcık olmştum artık makyajsız çok kötü duruodu dedim koyu kumral yapayım ancak kapatr turuncuları.tam da tahmin ettiğim gbi oldu.Biz iice uzmanlaştık bu saç boyama konusunda baksana :KK66:
Bu arada senin saçlara da bayıldım nasıl parlıyor öyle, fön çekeninde elerine sağlık:KK34: Ne kadara mal oldu bu yeni değişim bakalım:44:

beğenmene sevindim cnm parlamasındaki etki biraz benden watsonsın o maskesini yeni kullanmıştım birazda ciladan kaynaklanıyor ben sana özelden yazarım fiyatı burda yazmam doğru olmaz ama çok uygun cnm :KK49: evet cnm bu saç rengini makyajsızda kullanabilirsin bu sene ikimizde renkten renge girdik saçlarımızda bir ara best of yapalım buraya :KK9: ama şükür hala saçlarımız sağlıklı ve bizle :KK66:

beğenmene sevindim cnm parlamasındaki etki biraz benden watsonsın o maskesini yeni kullanmıştım birazda ciladan kaynaklanıyor ben sana özelden yazarım fiyatı burda yazmam doğru olmaz ama çok uygun cnm :KK49: evet cnm bu saç rengini makyajsızda kullanabilirsin bu sene ikimizde renkten renge girdik saçlarımızda bir ara best of yapalım buraya :KK9: ama şükür hala saçlarımız sağlıklı ve bizle :KK66:

Şükür çok şükür:KK34:

X