Lazer Epilasyon lazerden sonra kalan tüylere ağda yapılır mı?

bana göre jilet yanlış etraflarında da çıkmasına sebep olur. jiletle güçlendirip lazere devam etmeniz için diyorlar böyle. ağdadan ziyade kalanlara iğneli epilasyon yaptırın. o kadarcık tüyün acısından hiçbir şey olmaz. hem lazerle yok ettiğiniz tüylerden bile daha garanti yok olur o kalanlar :KK34:
Bu teorine kesinlikle katılıyorum. 2 senedir toplamda 12 seans lazer yaptırdım koltuk altı ve alt bacağa. Yazın ara verince ne yazık ki kıllar oldukça incelmiş şekilde yeniden çıkmaya başladılar. Koltukaltını önerdikleri gibi jiletle aldım ama koyulaştılar iyice ve şimdi 2-3 günde bir jiletlemek zorunda kalıyorum, çok sinir bir durum. Sertleştiler çoğaldılar sanki. Bacağıma ise jilet yapmak istemedim, ufak ufak cımbızla topladım hep, kötü yapmadım umarım. Sanırım dediğin gibi tek çözüm iğneli epilasyonla bu işi sonlandırmak olacak.

Bu teorine kesinlikle katılıyorum. 2 senedir toplamda 12 seans lazer yaptırdım koltuk altı ve alt bacağa. Yazın ara verince ne yazık ki kıllar oldukça incelmiş şekilde yeniden çıkmaya başladılar. Koltukaltını önerdikleri gibi jiletle aldım ama koyulaştılar iyice ve şimdi 2-3 günde bir jiletlemek zorunda kalıyorum, çok sinir bir durum. Sertleştiler çoğaldılar sanki. Bacağıma ise jilet yapmak istemedim, ufak ufak cımbızla topladım hep, kötü yapmadım umarım. Sanırım dediğin gibi tek çözüm iğneli epilasyonla bu işi sonlandırmak olacak.

Bende katılıyorum, lazerle tüyleri inceltip iğneliyle bitirmek.
Ben iğneliye kaşlarıma gidiyorum tek tük kalanlar var bitti sayılır. Hiç lazerle uğraşmadım ama genital bacak koltuk çok yoğun olduğu için ilk lazerle inceltip iğneliye devam etmek mantıklı diye düşünüyorum.

kızlar benim arkdaşımın yengesi genitale lazer yaptırmış tertemiz olmuş ama dogumdan sonra aynen çıkmış kıllar of kafam karıştı okadar parası acısıda yanına kar kalmış

Lazer epilasyonla kaybolan tüylerin yumurtaları yok olmuyormuş oldukları yerde kalıyorlarmış bu yüzden de aradan bir süre geçtikten sonra tüyler yavaş yavaş eski halini almaya başlıyormuş.. Güzellik salonu olan ve her iki epilasyonu da yapan bir bayandan duymuştum bunu. Acıyı azaltmak için bir çok sebep var bence iyi ve güvenilir bir merkez bulup iğneli yaptırmalısınız. :KK34:

arkadaşlar ben lazere gıdyrm ancak 6.seansıma gıdıcem yalnız 1 aylık surede 2 kere jılet yapabilecegımı soledıler ama ben tuylerın cıkmasına dayanamyrm ozellıklede genıtal bolgeye ve daha sert cıkyolar suan acaba ağdaya gıtsem bı sakıncası olur mu...

X