En iyi dokunmatik ekranlı cep telefonu

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.986
145
Ben Samsung Star dan hiç memnun kalmadım. Sanırım i-phonun kullanım süresi ve ekran kalitesi diğerlerinden çok daha iyi.. Dokunmatik ekranlı telefonlar konusunda sizin önerileriniz var mı?

bende 5800 kullanıyorum yaklaşık 2 ay olucak memnunum.
almadan önce yorumları okudum olumsuz çok vardı ama olumlularda var neyse sonunda aldım
iyikide almışım

tabiki iphone 3veya4 ikiside süper.fiyatlarıda düşmüoo.ben memnunum.yada samsung galaxy başka tanımam.ama iphone favorim.

samsung galaxy s kullanıyorum ve dış görünüş olarak çok havalı ve iphonedan güzel, ancak çok çabul bitiyor şarjı, gerçi ben internete çok takılıyorum telefondan ama en büyük sorun şarj

Ben 1.5 seneye yakındır Samsung monte kullanıyorum.
Tam olarak hayranıım bu telefonun.
Ne bir kere bozuldu, (o kadar düştü, suda yüzdü, yuvarlandı,parçalandı)
Ne şarjı az gitti (her sabah müzik dinlemeden edemem 1 saat ona rağmen)
Bence kamerası da iyi.
Ben N97 de kullandım ama en rahat ettiğim telefon buydu.
Yavaşlamadı nokia gibi.
Ve sesi dışarı verince inanılmaz yüksek bir ses çıkıyor. Fiyatı da çok çok çok uygundur artık. Öneririm.

maalesef pahalı :KK50:

samsung çok güzel ürünler çıkarıyor.. tv,beyaz eşya,telefon vb.. ama gerçekten çok pahalı ürünleri.. bir de eskiden samsung marka telefonum vardı.. bozuldu.. çekmediğim kalmadı.. satış sonrası destek çok kötü... o günden beri hep uzak dururum...

en iyisini bilmem ama en kötüsü en berbatı nokia c7 sanırım aldığım günden beri serviste.şu an 3. kez servisten gelmesini bekliyorum. tüketici mahkemesine başvurdum 4 kez servise gidip gelmeden hakkımı arayamıyorum ne yazık ki.

telefon kendi kendine açılıp kapanıyor
hoparlörü ve kulaklığı kullanamıyorum karşı taraf sesimi duymuyor
o kadar servise gitti geldi yine düzelmedi en son geldiğinde hiiiç açılmadı hatta....

sakın almayın diye buraya yazma gereği duydum...

tünaydın arkadaşlar...

hafta sonu evime gelen bir arkadaşım samsung galaxy s2 almış ve ekranını çatlatmış... telefon donanım olarak güzel bir telefon fakat bana biraz büyük geldi.. bu arada ekranına değiştirme ücreti 600TL istemişler...

telefon zaten pahalı birde böyle bir tamir parası... ohaaa dedim... aman dikkat arkadaşlar...

dokunmatik alacaksanız iphonedan başkası alınmaz çünkü zaten hali hazırda diğer dokunmatiklerin varoluş nedeni bile iphonedur. ben iki buçuk senedir kullanıyorum hiçbir sorun yok. annemde de var. benimki 3g onunki 3gs. çok memnunum appledan. babam ve kardeşim blackberry kullanıyorlar ama onlar bile annemle benim iphonelarımıza o kadar öznediler ki herhalde ikisi de ipod touch aldılar :) itouch da iphonedaki telefon özelliklerinin olmadığı bir ipod, görünüş aynı neredeyse sadece itouch daha ince. ben de ipad 2 aldım birkaç hafta önce, çok memnunum. herkese apple cihazlarını tavsiye ediyorum.. dokunmatikte appledan şaşmayın derim:)

X