Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Boyadan düzleştiriciden saçları kırılan ve yananlar..çok basit bi formül buldum

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Arkadaşlar ben Pantene in saç kırıkları onarıcı serumunu aldım duştan sonra ıslak saçıma uçlarına bir miktar uyguluyorum iyice masaj yapıyorum her gun uygulamaya başladım illa ıslak saça uygulamaya gerek de yok 1 haftadır filan kullanıyorum iyi bir değişme oldu :KK3:

kırıklarım için iki kere denedim saç kremi sürüp bekletmeyi....... gerçekten gözle görülür bir yok oluş oldu. Çok basit olduğu için hadi bi deneyeyim dedim ama sanki işe yaradı. Birde parlıyor... Bi kaç defa daha deneyeceğim bakalım... Ne kadar daha onaracak..

kızlar bende glissin çok yıpranmış saçlar için olan şampuanını maskesini ve serumunu kullanıyorum ama yinede kırıklar kesilmeden düzelmiyo buna artık emin oldum :KK43::KK43:

Arkadaşlar bugün tekrar denedim... cidden işe yarıyor sanırım... ya ben körleştim ya da kırıklar normalleşmeye başladı..... her bnyomdan önce yapcam artık ........ oluyor yani. yine de soruyum.......başka yöntemleriniz var mı??????????? biraz fazla saçm dökülmeye başladıda...:KK50:

arkadaşlar, geçen haftasonu pazar günü saçlarım oryalden yandı. kızldan kumrala dondum,ama kafamda saç kalmadı. perçemlerim tamamen koptu.kel adamlar gibi arkadan one,sağdan sola saç tarıyorum. Ama çok sukur dıpten gelmeye başladılar. Fakat su bi haftada yapmadığım bakım kalmadı. oncelıkle saçlarım belımdeydı.Vic.Bec. modeli kestirdim.kısacık... sonra gün aşırı zeytiyağı, mayonez, bemiks ampulü katıyorum kafama bocalıyorum, yaklaşık bi saat bekledikten sonra ılık suyla yıkıyorum. yıkamadığım günler ise argan yağı ile masaj yapıyorum.Argan yağı harika birşey onca yağa rağmen yağlı gibi görünmüyo. Gerçi bu benim kafamdan da olabilir. saç kesimi için gittiğim kuaför saçında pigment kalmamıs dedi. o yuzden de olabilir. ama bir haftada ben olağanüstü faydasını gördüm.maşallah fıçı gibi saç geliyo :)

X