Saç Rengi ve Saç Boyama koleston 12.0 açık doğal sarı boyayanlar bakabilir mi?

gözlerde bonncuk boncukk takalım nazarlığımızıda :nazar: şekercim bende öle ten öle göz olucak ne yapim kahveyi küllü sarılarıı falan ben bu tenle bu göz rengiyle platinsemm :KK9: sıradaki şarkımız 'krstal'için geliyor Tarkan'dan 'dön bebeğimmm' :KK48: :KK48:

ayy cnm tşk ederim :nazar: boncuğun için:KK71: senin platin saçlarınıda görelim bebişim,şarkına bayıldım cnm dön bebeğim vaaayy süpersin:KK19:nerden de aklına geldi :KK52:

platin renk saçların çok güzelmiş ama insan yapıyo arada öyle sıkılınca değiştiriveriyo.koleston yakmasaymış saç rengin güzel olmuş bence teninde bembeyaz çok yakışmıştırr sana .bende ne yapsam die düşünüyorum röflemi ,düz sarımı ama karar veremiyorum.pilatin istemiyodum çok ama 12 0 ında pişmaniye gibi yaptığını duyunca korktum.12 0 la güzel renk tutturanlar vardı burda yoksa.

cnm saçın çok fazla işlem görmediyse ve saç rengin röfle yapmaya elverişli ise ben derim ki röfle yaptır.ben 1 aylık röflemin üstüne daha açık sarı yapıcam diye boya allah boya.bu röflemin üstüne kaçıncı boyam artık sayamıyorum.başlarda loreal kullandım,turunculuk yaptı.palette daha ii gibi sanki .sonra mecbur koyu sarı yaptım.daha sonrada böyle koleston falan derken neyse ki saçları yakmadan duruyor.bu kolestonu asla tavsiye etmiyorum,resmen cızz ediyor saçta.senin zemin rengin ne şuan?

hanımlar bende tarçın bakırından sarıya dönmek istiyorum var mı bi yardım eli?
bende boyasam palettenin renk açıcısıyla olur mu?

koleston ile dönmede neyle dönersen dön cnm.bakır tarçın biraz riskli gibi,hani turunculuk yapabilir.koyu sarıyı açarken bile yapabiliyor çünkü.benim saçımda hala var mesela.istersen bir resim at bakalım cnm:KK34:

Kızlar ben saçlarımı 3-5 ay once bı kuaforde sıyahtan sore bakıra kadar actırmıstım.. dore bakır dedıgım sarıya kadar actırdım ustune bal kahve boyadılar sonuc dore bakır olmustu..
ondan 1 hafta sonrada evde kendım kolestonun 12.0 dogal sarısıyla boyadm ve saclarım normal koyu sarı olmustu.. sımdı 3 ay gectı ve acıkcaısı ne ıle boyasam sacım daha az yıpranır dıye dusunuyorum sarı rengı bana cok yakıstırıyor cevrem ama dıpten koyu kahve kendı sacım cıkınca ıgrenc bır durum oluyor..
kolestnun 9.3 altın sarısıyla kolestonun ısıltılı kahvesını aldım 777
sızce hangısını yapmalıyım? ısıltılı kahve cok koyu oluyormu deneyen varmı
bu arada bugday tenlıyım.. onerılerınızı beklıyorum
acıl cevap lutfen saclarım daha fzla yıpransn ıstemıyorummm

blackgirl3434_34 şekerliğim özel msj atamıyorum henüz.tabiki sarı olan yerler koyulaşma olmaz.öyle olsaydı kimse kuaförde dip boyası yaptırmazdı yıkanırken diğer yerileri koyulttuğu için :81: ama saçın koyu renkse dip boyası yaptıgın yerler acıcıyla ilk işlemi göreceği için turuncuya dönük doreli tonlar yakalarsın pekte hoşuna gitmeyebilir :KK3:

merhaba ya bnm saclarım roflelı ama dıplerı geldı kendım evde sadece dıplerını karamel yapmak ıstıorum dıp saclarımda koyu sızce hangı boyaları karstrsam dıplerını ıstedıgım gıbı yapabılıırım?

merhaba ya bnm saclarım roflelı ama dıplerı geldı kendım evde sadece dıplerını karamel yapmak ıstıorum dıp saclarımda koyu sızce hangı boyaları karstrsam dıplerını ıstedıgım gıbı yapabılıırım?

saçlarının röfleli halini beğenerek kullanıyorsan ,git dip boyanı yaptır cnm.ben röflemin üstüne her renk sarıyı denedim nerdeyse ama kesinlikle röflenin verdiği havayı vermiyor.:KK50:

$006.jpg
ve bu sefer sadece palette küllü açık sarıyla boyadım paylaşmak istedim,bu rengi merak edenler için.kutuda ki gibi çok açık sarı değil ,ancak bu kadar oldu:KK37:

saçlarımda dorelik çok yoğundu bende koleston çok açık doğral sarı ya boyadığımda dorelik gitmişti daha sonra tekrar boyadım tekrar derken saçlarım bildiğin beyaz oldu bende bıraktım boyamayı ve şuanda çok pişmanım boyadığıma :/

X