Saç Rengi ve Saç Boyama Extra Blond(doğal saç açıcı sprey)

dogal bitkisel boyalar kullanın daha etkili olabilir

bende kızıma almayı dusunuyorum :) benim kuaforum ona oksijenli su ve papatya suyundan olusan bi karısım yapmıstı cok guzel sararmıstı saçları :) ama kuaforum tasındı :/ simdi de bunu urunu deneyecegiz :)

Son düzenleme:
Bende şuan uyguladım sıktım saçıma.Saçım açık kahve 2 saat falan bekletip yıkıcam durumu haber ederim:)

Ben bu açıcıyı aldım saçım orta kumraldı ilk kullanımımda hiç fark edilmedi gibi bişeydi yani 1 ton çokta fark edilmedi. 2. uygulamamı geçen hafta yaptım ilk önce saçımı ıslattım daha sonra onu sıkıp balkonda yarım saat felan bekledim daha sonra saçımdaki açıcı kuruyunca gittim aktardan aldığım kuru papatyayı kaynatıp onu sıktım saçıma tekrar bi yarım saat daha bekledim baya etkili oldu saçım herkes çok bğeğendi fotoğraf atmayı bilmiyorum eğer yardımcı olursanız resmini atarım. He birde saçım normalde kalın telli o yüzden çok az bi incelme oldu ve haftada 1 kez yaptığım için bi zarar vermedi. Hemde daha 2 kez kullandım bi 3 kez kullanmalık felan daha var kullanmanızı öneririm :KK70: sorunuz varsa sorabilrisiniz

Ben bu açıcıyı aldım saçım orta kumraldı ilk kullanımımda hiç fark edilmedi gibi bişeydi yani 1 ton çokta fark edilmedi. 2. uygulamamı geçen hafta yaptım ilk önce saçımı ıslattım daha sonra onu sıkıp balkonda yarım saat felan bekledim daha sonra saçımdaki açıcı kuruyunca gittim aktardan aldığım kuru papatyayı kaynatıp onu sıktım saçıma tekrar bi yarım saat daha bekledim baya etkili oldu saçım herkes çok bğeğendi fotoğraf atmayı bilmiyorum eğer yardımcı olursanız resmini atarım. He birde saçım normalde kalın telli o yüzden çok az bi incelme oldu ve haftada 1 kez yaptığım için bi zarar vermedi. Hemde daha 2 kez kullandım bi 3 kez kullanmalık felan daha var kullanmanızı öneririm :KK70: sorunuz varsa sorabilrisiniz

canım anlayamadım :KK70: once bunu yaptın ıslak sacına sonra papatya mı :KK70:

kızlar bende saçımın rengini açmak istiyorum ama 1-2 ay sonra kendi rengine dönsün istiyorum yani boyatmak istemiyorum çünkü uzaması duruyo yavaşlıyo saçımda şuan boya yok kendi saç rengim siyah ondan oynayamıyorum kahverengi olsa direk boyatırdım ama siyah olunca kıyamıyrum :KK17:

ben bunuda baska bı spreyde kullanmıstım. Yurt dısından gelmıstı ısmını tam hatırlamyorum ama 3 sıkmaya sacımın bı tutuamı sap sarı olmustu ayrıa cok dogal gorunuyordu. O zamanlar kucuktum. Suan on markayı bulmaya calısıyorum alıcam

bunlar geçici mi kalıcı mı

çünkü bazıları var sadece saçın üzerini kaplıyor ve yıkadıkça akıyor

kızlar bende saçımın rengini açmak istiyorum ama 1-2 ay sonra kendi rengine dönsün istiyorum yani boyatmak istemiyorum çünkü uzaması duruyo yavaşlıyo saçımda şuan boya yok kendi saç rengim siyah ondan oynayamıyorum kahverengi olsa direk boyatırdım ama siyah olunca kıyamıyrum :KK17:

doğalı gibi olmadığı çok net

Yani o doğaldaki softluğu yakalayabilmek gerçekten pek mümkün değilim ben bunu denemiş biri olarak kimsenin bu beklentiyle yapmasını önermiyorum

Saçınız kestane veya daha koyuysa o tonları yakalayabilmek gerçekten hayal

canım anlayamadım :KK70: once bunu yaptın ıslak sacına sonra papatya mı :KK70:

evet :KK70: şimdi anlatiyim tekrardan açıcıyı ıslak saçımı sıktım güneşte durdum saçım kuruyunca bu seferde normal kuru papatyayı kaynattım suyunu saçıma sıktım tekrar güneşte bekledim saçım kuruyuncaya kadar gerçekten çok doğal bir renk oldu hemde saçım o kadar da açık bi kumral değildi bildiğimiz koyu kumral yada orta kumraldı heralde gerçekten çok korkuyodum kullanmaya aylardır bu açıcıyı araştırıyodum size tavsiyem ilk denemenizde nerdeyse hiç renginin açıldığı belli bile olmassa üzülmeyin yani benim gibiyse saçlarınız 2. uygulamada açılıyo yaşım 14 :KK70:

ben de kullandım bu spreyi.
saçımı 2 yıl önce arkadaşım saçını boyarken artan boyayla ben de sürmüştüm 15 dk sonra yıkamıştım korkup. saçım da hiç değişmemişti. neyse belli olmayan boya gitti tabi saçımdan. ben de bu spreyden kullanim dedim.
ıslak saça uyguladım gündüz balkonda kuruyana kadar bekledim. çabuk açılmasını istediğimden 5 gün ardarda yaptım. yarım ton belki açıldı :KK43: ve benim açım orta kumral-açık kumral arası yani.

ama bi arkadaşım da (saçı koyu kumral baya) kullandı bunu. o da gündüz kuruttu hatta bazen fön makinesiyle. 3 gün arayla yaptı. 2 ay sonunda saçı turumcumsu sarı oldu resmen dibi geldikçe fıslıyo :KK37: ama çiğ bi sarı oldu yani saçı çok koyu olduğundan.
benimkinin de açılması lazımdı gaza gelmiştim ama olmadı :KK9:

evet :KK70: şimdi anlatiyim tekrardan açıcıyı ıslak saçımı sıktım güneşte durdum saçım kuruyunca bu seferde normal kuru papatyayı kaynattım suyunu saçıma sıktım tekrar güneşte bekledim saçım kuruyuncaya kadar gerçekten çok doğal bir renk oldu hemde saçım o kadar da açık bi kumral değildi bildiğimiz koyu kumral yada orta kumraldı heralde gerçekten çok korkuyodum kullanmaya aylardır bu açıcıyı araştırıyodum size tavsiyem ilk denemenizde nerdeyse hiç renginin açıldığı belli bile olmassa üzülmeyin yani benim gibiyse saçlarınız 2. uygulamada açılıyo yaşım 14 :KK70:

merhaba o soruyu annemin hesabına girerek sormustum :KK70: benımde yasım 14 :KK70:

burada bu ürünü karalayanlar olmuş ben ve kızım gayet memnun kaldık karalauamnlar herhalde kuaför

bende bu ürünü almayı düşünüyorum.fakat bir de 'novocrın extrait dora' var ikisi arasında kararsız kaldım.

bende bu ürünü almayı düşünüyorum.fakat bir de 'novocrın extrait dora' var ikisi arasında kararsız kaldım.

ben novocrin extra dora kullandım. fön makinesi güneşte durmaktan daha etkili. . önce tutam tutam yaptım hoşuma gitti. sonra cemilefendi diye bir markanın 1l papatya suyunu buldum, onunla karıştıdım, tamamına uyguladım. renk açıldı, ama tutam tutam yapmak daha bir gölge havası veriyor bence, tamamı boya gibi- gerçi boyamış gibi bir renk farkı da yok-
iki üç kez uyguladım. devam etmeyi düşünüyorum.
papatyanın kokusu çok yoğun...

ben novocrin extra dora kullandım. fön makinesi güneşte durmaktan daha etkili. . önce tutam tutam yaptım hoşuma gitti. sonra cemilefendi diye bir markanın 1l papatya suyunu buldum, onunla karıştıdım, tamamına uyguladım. renk açıldı, ama tutam tutam yapmak daha bir gölge havası veriyor bence, tamamı boya gibi- gerçi boyamış gibi bir renk farkı da yok-
iki üç kez uyguladım. devam etmeyi düşünüyorum.
papatyanın kokusu çok yoğun...

saçınızda boya var mıydı peki

X