Elektrikli Mutfak Aletleri Arzum - Philips - Braun / Blender Setleri - hangisi daha iyi ?

canım ben de arzumun blender setini aldım ve kullananların yorumlarını çok arastırmıstım almadan önce, hiçbi olumsuz yorum bulamadım ve 100 tl ye istoçtan aldım eve gelince hepsini denedim gayet kaliteli ve kullanışlı geldi bana tabi tercih yine senin:KK1:

canım ben de arzumun blender setini aldım ve kullananların yorumlarını çok arastırmıstım almadan önce, hiçbi olumsuz yorum bulamadım ve 100 tl ye istoçtan aldım eve gelince hepsini denedim gayet kaliteli ve kullanışlı geldi bana tabi tercih yine senin:KK1:

ah ah bu da benim karar vermemi zorlastiriyor..

biri memnun digeri degil =)

nasil karar vericez biz=))

kızlar, şuan Braun'un el blenderını kullanıyorum ve sürekli kek çırpmaktan olsa gerek çırpıcısı bozuldu. şimdi şöyle hem hamur yoğurma ve çırpma işlevi olan hem de diğer dilimleme, doğrama vs. işleri yapabileceğim bir ürün arıyorum.
BRAUN MR 570 ÇİFT RENDELEME VE HAMUR ATAÇMANLI BLENDER SETİ ya da
Bosch MCM5529 Kompakt Mutfak Robotu arasında kaldım. sizce hangisi daha kullanışlı olur? kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse çok sevinirim. yani mutfak robotu mu yoksa çok işlevli el blenderi mı?

arkadaşlar

ben de braun multiquick 7 (kablolu ya da kablosuz henüz karar vermedim) ve phılıps hr1371/90 el blendırı arasında kararsız kaldım.aslında bugün braunu almaya gittiğimde satıcı bayan kafamı karıştırdı almadan geri döndüm iyice araştırayım diye.ben özelliklerinin yanısıra metal ve siyah ağırlıklı bakıyorum renk olarak.diğer ev aletlerim ve beyaz eşyalarım çelik yüzey olacak uyumlu olsun diye.phılıps 700 watt ve 4 bıçaklı bu özelliklerine göre braun dan daha üstün gibi gözüküyo.bu iki modeli kullananlar varsa yardımcı olabilirmi??lütfennn:)))

satıcılardan etkilenmeyin, onlar sattıkları ürünlerden prim kazanıyor :) siz araştırıp kendi kararınızı verin, ona göre alışveriş yapın.
ayrıca hala braun diyorum ben :p

kizlar fikirleriniz icin cok cok tesekkür ederim ama anladim ki ben bu isi internet üzerinden hall edemiycem ancak türkiyede alis verise gittigimizde kendi gözümle görmem lazim..

Ben bugün bunu aldım. Tavsiye ederim. Kullanan arkadaşlarım var.
ucu plastik değil çelik olması ayrı bir muhteşem zaten.
Buz kırma özelliğiyle gönüllere taht kurmuş drurumda :)

hiç düşünme bile bence üstelik kablosuz.

$BRAUN-MR740CC-KABLOSUZ-BLENDER-SETI__34574494_0.jpg

Ben bugün bunu aldım. Tavsiye ederim. Kullanan arkadaşlarım var.
ucu plastik değil çelik olması ayrı bir muhteşem zaten.
Buz kırma özelliğiyle gönüllere taht kurmuş drurumda :)

hiç düşünme bile bence üstelik kablosuz.

Eki Görüntüle 251619

braun almaya karar verdim fakat kablolumu kablosuzmu ona karar veremedim.kullanan arkadaşların kablosuzu mu kullanıyor?? kablolu el blendrıyla aynı performansı verirmi ona takıldım açıkcası.

kızlar philipsn ürünleri dayanklı oluyr ama blender da ben suan arzumunkini kullanyrm çokta memnunm

braunu şiddetle tavsiye ederim. çok çok memnunum. çok sağlam dayanıklı. komşunun b marka vardı motoru yandı. annemde başka marka vardı sorunluydu. anneme de sonra braun aldık daha yeni sayılır. braun bu konuda çok iyi bence

X