Elektrikli Mutfak Aletleri Arzum - Philips - Braun / Blender Setleri - hangisi daha iyi ?

ben philips kullanıyorum çok da memnunum ama braun da ii diye biliyorum ikisi de olur bence..

ben bir takım Arzum bozdum hiç memenun değildim. bir çorba geçirecek olsam koca koca patatesler havuçlar içinde kalıyordu. Arzum kesinlikle tavsiye etmem. blendır dediğin en az 700 watt olmalı piyasadakiler genellikle 450-500 watt. buna dikkat edin. ben Kenwood aldım 750 watt turbosu var hız ayarı var keşke ilk onu lasaymışım çok çok memnunum.

bence de arzum alma.ben rondosunu aldım 2ayda 3 kere servise götürüüdm.sonunda pes ettim ve attım.tefal blender set aldım 4 yıldır kullanıyorumm çok memnunum tavsiye deirm bence tefal al..

bende almayı düşünüyorum.zaten kararım sabitti iyice sabitlendi.benim fikrim her marka,her üründe başarılı değil.blender setlerinde braun u tek geçerim.ALLAH ın izniyle braun alıcam.arzum veya başka marka kesinlikle düşünmedim.almışken de kablosuz almayı düşünüyorum.kullanım özgürlüğü kabloluya değişilmez.ve benim aradığım modeli varsa hem buzkırıcı olucak,hem de hamur aparatı.(kurabiye mutlaka yapmamız gerekebilir,kurban etlerini de buzluktan çıkıp direk kıyma olmalı.ve tabiki milkshake :KK9:)
bu benim tercihim,karar senin arkadaşım.

Vallahi kızlar biz ailecek arzumdan çok memnunuz ılk annem arzumun şu büyük robotlarından almıştı evimize 12-13 sene hiç bozulmadan kullandı şimide robby si var arzumun 2,5 senedirde onu kullanıyoruz ve bende çeyizime arzumun blenderenı almak ıstıyorum hem daha ucuz hemde kalıtelı bana gore ve elektronık gercekten şans işi..

Ben 1 yıldır arzum kullanıyorum çok memnunum şimdiye kadar hiçbir sorun olmadı. sürekli elimin altında, hor kullandığım bile oluyor bazen bana mısın demiyor.

X