Elektrikli Mutfak Aletleri Arzum - Philips - Braun / Blender Setleri - hangisi daha iyi ?

MyNaYiNo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2010
2.683
19
1. Arzum (gittigidiyorda fiyat 120TL)

Eki Görüntüle 248078

• 700 W.
• 4 fonksiyonlu: doğrama, rendeleme ve dilimleme, çırpma ve çubuk blender.
• Turbo fonksiyonu.
• 1,5 lt kapasiteli doğrama haznesi.
• 800 ml kapasiteli ölçü kabı.
• Isıya dayanıklı, paslanmaz çelik çubuk blender.
• Paslanmaz çelik çırpıcı.
• Çift taraflı paslanmaz çelik bıçak.
• Paslanmaz çelik dilimleme ve rendeleme diskleri.
• Emniyet kilidi.
• İtici.
• Kaymayı önleyici taban.

2. Philips (gittigidiyorda fiyat 200TL)

Eki Görüntüle 248079

• 700W güçlü motor
• XL karıştırma haznesi
• Mini karıştırma haznesi
• Buz parçalıyıcı bıçak
• Çift hareketli bıçak; yatay ve dikey olarak keserek yiyecekleri saniyeler içinde karışıtırır
• Çırpma ünitesi
• 5 hız+ Turbo düğmesi her uygulama için optimum hız
• Sıçrama önleyici bıçak sistemi
• Kolay temizlenebilen, sökülür paslanmaz çelik blender çubuğu
• Bulaşık makinesinde yıkanabilecek parçalar
• Kapaklı ölçek

3. Braun (gittigidiyorda fiyat 200TL)

Eki Görüntüle 248080

• Daha hızlı sonuçlar için 600 watt gücünde turbo motor
• Ultra sert bıçak teknolojisi
• Kolay ve kontrollü işlem için, yumuşak başlangıc
• 15 hız +Turbo hız seçeneği
• Benzersiz sıçratmayan metal blender ayağı
• Çırpıcı
• Küçük doğrayıcı haznesi
• Büyük doğrayıcı haznesi
• Hamur Yoğurma ataçmanı
• Dilimleme bıçağı
• Kıyma bıçağı (kaba)
• Kıyma bıçağı (ince)

Hangisini tercih edersiniz??? :44:

Son düzenleyen: Moderatör:
Braun ve philips bana daha güven veriyor marka olarak.Allah mutluluk versin hepinize:KK69:

kesinlikle braun'u tercih ederim.
bu arada hamur yoğurma ataçmanı olan seti mi 200 liraymış? normalde çok daha pahalıydı çünkü. ayrıca kurabiye sevenler için acayip pratik,
un, yumurta, şeker, yumuşamış margarini kaba koyuyorsun, bir dakikada tamamen karışmış kurabiye hamuru hazır. şekil ver, pişir... blender ucu da kesinlikle sıçratmıyor, bardağın içinde ayran yapabilirsin. eti kıyma bile yapıyor, daha ne olsun.

hangi modeli olursa olsun, benim tercihim de kesinlikle braun olacak.

kizlar tesekkür ederim..

philips ve arzum 700W bende ilk önce ona dikkat ettim..

braunun bu modeli daha düsük..

fiyat konusunda %100 emin degilim kizlar türkiyede olmadigim icin internette yazan fiyati yaziyorum..

duygum sagol link icin bak buda bi yeni modeli heralde buna ne dersin?

Eki Görüntüle 248087

700 W
6 bıçaklı paslanmaz çelik, ısıya dayanıklı blender ayağı
5 fonksiyonlu; doğrama, rendeleme, dilimleme, çırpma ve çubuk blender
Turbo fonksiyonu
1,5 lt kapasiteli doğrama haznesi
1000 ml kapasiteli ölçü kabı
Paslanmaz çelik çırpıcı
Çift taraflı paslanmaz çelik bıçak
Paslanmaz çelik dilimleme ve rendeleme diskleri
Buz kırabilme özelliği
Emniyet kilidi
İtici
Kaymayı önleyici taban
Renk: Siyah, Kırmızı

fiyati ögrenemk icin hemen al'a tikladim 170 TL civari diyor..

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle braun'u tercih ederim.
bu arada hamur yoğurma ataçmanı olan seti mi 200 liraymış? normalde çok daha pahalıydı çünkü. ayrıca kurabiye sevenler için acayip pratik,
un, yumurta, şeker, yumuşamış margarini kaba koyuyorsun, bir dakikada tamamen karışmış kurabiye hamuru hazır. şekil ver, pişir... blender ucu da kesinlikle sıçratmıyor, bardağın içinde ayran yapabilirsin. eti kıyma bile yapıyor, daha ne olsun.

hangi modeli olursa olsun, benim tercihim de kesinlikle braun olacak.

ciddi misin yaa:KK31: bu söylediğinle fikrimi değiştirmek üzereyim:KK9:

gerçekten kurbiye hamuru konusunda o kadar iyi mi ven yanlızca kek hamuru yapabilir sanıyordum??

kizlar tesekkür ederim..

philips ve arzum 700W bende ilk önce ona dikkat ettim..

braunun bu modeli daha düsük..

fiyat konusunda %100 emin degilim kizlar türkiyede olmadigim icin internette yazan fiyati yaziyorum..

duygum sagol link icin bak buda bi yeni modeli heralde buna ne dersin?

Eki Görüntüle 248087

700 W
6 bıçaklı paslanmaz çelik, ısıya dayanıklı blender ayağı
5 fonksiyonlu; doğrama, rendeleme, dilimleme, çırpma ve çubuk blender
Turbo fonksiyonu
1,5 lt kapasiteli doğrama haznesi
1000 ml kapasiteli ölçü kabı
Paslanmaz çelik çırpıcı
Çift taraflı paslanmaz çelik bıçak
Paslanmaz çelik dilimleme ve rendeleme diskleri
Buz kırabilme özelliği
Emniyet kilidi
İtici
Kaymayı önleyici taban
Renk: Siyah, Kırmızı

fiyati ögrenemk icin hemen al'a tikladim 170 TL civari diyor..

canım ben aşından beri arzum ar161 istiyodum ama

eğer braunda kurabiye hamuru yapabiliyorsak onuda düşünebilirim?????

ben braun aldm ve marka olarak da çok iyi olduğunu biliorm, almadan önce videolarını izemiştm youtubeda, bence beğendiğiniz modellerin tanıtımını orda izlemekde fayda ar, hem fonksiyonel açıdan da incelemiş olursunuz:KK68:

angelanil oda iyi fikir aslinda videolarini izlemek..

kizlar bilmiyorum karar vermek cok zor..

arzum türkiyenin has markasi oldugu icin daha cok güveniyorum..

philips braun cakma olur diye korkuyorum ne yalan söyleyim :KK70:

ben braun aldm ve marka olarak da çok iyi olduğunu biliorm, almadan önce videolarını izemiştm youtubeda, bence beğendiğiniz modellerin tanıtımını orda izlemekde fayda ar, hem fonksiyonel açıdan da incelemiş olursunuz:KK68:

cnm sen kaça almıştın kendinkini?

ciddi misin yaa:KK31: bu söylediğinle fikrimi değiştirmek üzereyim:KK9:

gerçekten kurbiye hamuru konusunda o kadar iyi mi ven yanlızca kek hamuru yapabilir sanıyordum??

kek hamurunu çırpıcıyla yapıyorsun, bu ayrı hamur yoğurma ataçmanı bildiğin sert hamur yapıyor bir dakikada. elinle kopar, şekil ver :) evimde yok ama bir dönem kullandım tüm bu parçalarıyla. o yüzden içim rahat öneriyorum.

arzum ancak fiyat açısından tercih edilebilir. braun'la arasındaki kalite zaten belli.

olur mu cnm öyle sey, arzumn kalitesini bilemem ama braunun çok iyi olduğunu duyduğm için onu aldm, yabancıların deneymleri vardı videolarda çok güzeldi yani,
hem güvenilir yerlerden alırsan garanti bakımından da sorun yaşamazsn, bazı internet siteleri garanti bakımından sorun çıkarabilio, ben böle küçük ev aletlerini fln mağzadan almayı tercih ederm, yada netten alıosam da kapıda ödeme seçeneğini, anneler gününü beklemeyi düşünüorm neredeyse herşey yarı fiyatına düşüo, hemen evlenmiosan acele etmeye gerek yok bence, kolay gelsn smdiden, umarm yardmcı olabilimişmdir:KK69:

ben 200 küsür olan blendır setini 150ye almıstm cnm elektroworldten, 2 seçenek arasında kalmıstm hamur yapma aparatlı yada buz kırıcı aparatlı olan, sonra buz kırıcıyı aldm hamuru elmde de yoğururm ben ama buz kırıcı bölümünde milkshake de yapılabilirmiş, eh bende pek bi severm milkshake:)hamurdan daha fazla tüketirm yani:KK9:

tesekkürler angelanil ben ekimde türkiyeye ceyiz alis verisi icin geliyorum..
internetten güvenilir bi site varsa gercekten o zaman nisanlima aldirabilirim diye düsündüm..
yoksa ekimde kendim gidip magzalardan bakip alicam..
ama cok kisa bir süreligine gidiyorum o yüzden simdiden bazi seylerde karar kilip onlari alayim diyorum..

mesela kahvalti takimima karar verdim mutlaka bernardodan olsun istiyorum bi renk konusunda %100 karar veremedim =)

ben 200 küsür olan blendır setini 150ye almıstm cnm elektroworldten, 2 seçenek arasında kalmıstm hamur yapma aparatlı yada buz kırıcı aparatlı olan, sonra buz kırıcıyı aldm hamuru elmde de yoğururm ben ama buz kırıcı bölümünde milkshake de yapılabilirmiş, eh bende pek bi severm milkshake:)hamurdan daha fazla tüketirm yani:KK9:

elektroworold internet sitesimi yoksa magzami? =)

tatlm eğer o 2 takım arasnda da kaydıysan kırmızıyı ben çok beğendm sahsen, çok güzel böle enerji dolu, kahvaltı yapmak güzel olurdu öle bi takımda:KK69:

direk mağazasından aldm cnm dokunup inceleyerek, müşteri hizmetleri bölümünde de garantisi onaylandı,
ama bazı ürünler mağazalarda çok pahalı olabilio her zman internet koşulları daha uygundur birebir bi satıcı olmadığı için, elektronik aletler konusunda biraz hassasm sanırm, nette çok ucuza bulsam bile alamıorm işte görmeden,nevresm yatak yorgan gibi seylere benzemio çünkü, alırsam bi tek düdüklümü alıcam bende netten, tabi hala bernardoda fiyatı düşmezse, olmadı onun içinde anneler gününü fln beklerm nasıl olsa düşücek:)

X