Elektrikli Mutfak Aletleri Arzum - Philips - Braun / Blender Setleri - hangisi daha iyi ?

eveeet hala kirmizi mi yesil mi karar veremedim =)

kirmizi cok $ik duruyor..
yesilde cok canli duruyor..

ama arada fiyat farki var ki onu anlayamiyorum cünkü ikiside 36 parca =)

direk mağazasından aldm cnm dokunup inceleyerek, müşteri hizmetleri bölümünde de garantisi onaylandı,
ama bazı ürünler mağazalarda çok pahalı olabilio her zman internet koşulları daha uygundur birebir bi satıcı olmadığı için, elektronik aletler konusunda biraz hassasm sanırm, nette çok ucuza bulsam bile alamıorm işte görmeden,nevresm yatak yorgan gibi seylere benzemio çünkü, alırsam bi tek düdüklümü alıcam bende netten, tabi hala bernardoda fiyatı düşmezse, olmadı onun içinde anneler gününü fln beklerm nasıl olsa düşücek:)

ben anneler gününü bekleyemicem maleseef =))

haklisin aslinda..

of alinacak bir sürü sey var ve karar vermek cok zor..

kaliteli olsun istiyorum ama deneyimli olmadigim icin de biraz sansa kaliyor sanirim..

bu arada
geçen gün esse'de tüm ürünlerde bir alana bir bedavaydı. hala devam ediyor mu bilmiyorum ya da ürün kalmış mıdır :) ama çeyiz hazırlayanlar için çok uygundu. yakınlarda varsa bi bakın derim.

cnm valla eve gelip ben denediğimde çok doğru bi seçim yaptığımı anlamıstm bütün aparatları denedm çok kullanışlı ve kaliteli, bundan sonra seçim senin:)

bu arada
geçen gün esse'de tüm ürünlerde bir alana bir bedavaydı. hala devam ediyor mu bilmiyorum ya da ürün kalmış mıdır :) ama çeyiz hazırlayanlar için çok uygundu. yakınlarda varsa bi bakın derim.

ah ah türkiyede olmadigim icin bu kampanyalarin hepsini kaciriyorum =)

kizlar hepinize cok tesekkür ederim cok yardimci oldunuz sagolun =)

evt duygucm benmkisi 6550, hangisi senin daha çok işine yarıcaksa onu al tabiki:)
güzel güzel mamalar yap yemeğe geliriz belki bi gün:KK69:

kızlar bende birşey sormak istiyorum mutfak robotu ve ayrı olarak el blenderı kullanıyoruz biz evde.bende hep çeyizime alırken ayrı ayrı almayı düşünmüştüm.şimdi sizin önerdiğiniz braun ikisi bir arada olan özellikte birşey değil mi? yani ayrı ayrı almaya gerek yok artık öle mi?:KK17:

artk büyük mutfak robotları bile kalmadı cnm, blendır setlerinde doğrayıcı da oluo hem büyük hazneli hem küçük hazneli, kullanım açısından bu şekilde almak daha mantıklı bence

artk büyük mutfak robotları bile kalmadı cnm, blendır setlerinde doğrayıcı da oluo hem büyük hazneli hem küçük hazneli, kullanım açısından bu şekilde almak daha mantıklı bence

çok sağol canım ben biraz geçmişte kalmışım:KK17: mikserde almaya gerek yok o zaman di mi?:KK1:

istersen mikser alabilirsn cnm, ama blendır setinde de aparatı çıkarıp çırpıcıyı takabiliosn ben denedm çok da güzel çırpıo extra bişi almıcam ben, zaten nereye sığdırıcaz o kdr seyi onu da düşünmek lazm

Ben de Braun diyorum. Geçen aylarda araştırmıştım çeyiz için hamur ataçmanlı loan o set gayet güzel ve gücü de gayet iyidi.

Arzumu suan evımzıde kullanıyoruz hiç memnun değiliz sağlam bi mutfak aletı degıl kesınlıkle tavsıye etmıyorum, phılıps'side ceyızıme aldım cok begenrek tavsıye uzerıne almıstım ve memnun olmayan kımseyı duymadım çok iyi bence philips alabılırsın :KK66: braun ise bnc ecok gereksız malzemelerı var gerek yok bu kadar teferruata dıye düşünüyorum :)

kizlar mutfak robotunu bende gereksiz görüyorum.. mikser alicam ama..

busra aslinda en basta philips düsünüyordum bende sanirim philipste karar kilicam o zaman =)

cünkü dedigin gibi fazlasinada gerek yok zaten..

fikirleriniz ve yardimlariniz icin cok tesekkür ederim kizlar..

kizlar mutfak robotunu bende gereksiz görüyorum.. mikser alicam ama..

busra aslinda en basta philips düsünüyordum bende sanirim philipste karar kilicam o zaman =)

cünkü dedigin gibi fazlasinada gerek yok zaten..

fikirleriniz ve yardimlariniz icin cok tesekkür ederim kizlar..

Pişman olmazsın yengemde kullanıyor gercekten mutfakta iş yaparken kalıtesını anlıyosun :KK66:

Kesinlikle braun bende aldım epeyde araştırma yaptım almadan önce, hepsiburada nın sitesinde hala uygun fiyatı :)

X