bebeğim bana gelmene hazırlanıyorum...

aaa ne güzelll hatırlıyorum seni bizim topikten (sabredenler kulübü:)...maşaallah rabbim bir avazda kurtarsın inşallah,sağlıkla ve hayırla kucaklamayı nasip etsin:KK16: adetim yeni bitti başladık çalışmalara,inşallah ben de senin kadar şanslı olurum da rabbim bekletmeden hayırlısıyla nasip eder:emir_bebek: çok haklısın,en azından hamile kalabiliyorum,tüpler falan açık çok şükür,her şey rabbimin takdiri,hep hayırlısını diliyorum:KK16: bebğin doğunca müsait olduğunda,toparlandığında yaz mutlaka,merak ederim ben:KK52: kendine çok iyi bak,dualarım seninle,hayrlı doğumlar:emir_bebek::nazar:En Büyük KK:KK16:

bende diyorum bu nicki bi yerden hatırlıyorum ben die:) cnm benim sağolasın benimde dualarım sizlerle inş rabbim bekletmedn hemencik gönderir kuzunu sana... hakkında hayırlısı olsun inş valla ben daha doğuramadım eğerki doğurmayı becerirsem yedi düvele haber salacam artık:KK64: sen çalışmalara devam et bırakma sakın ... güzel haberlerini bekliyorum tatlım allaha emanet ol muck:KK54:

bende diyorum bu nicki bi yerden hatırlıyorum ben die:) cnm benim sağolasın benimde dualarım sizlerle inş rabbim bekletmedn hemencik gönderir kuzunu sana... hakkında hayırlısı olsun inş valla ben daha doğuramadım eğerki doğurmayı becerirsem yedi düvele haber salacam artık:KK64: sen çalışmalara devam et bırakma sakın ... güzel haberlerini bekliyorum tatlım allaha emanet ol muck:KK54:

allah razı olsun canım inşallah:KK16: çalışmalar tam gaz devam:KK23:sen niye doğuramadın bacım bebiş çok mu beğendi yerini yoksa gelmiyo mu:KK52: ahh canım benim yaa inşallah sağlıkla ve hayırla gelir artık,anneciğine hiç acı çektirmeden kolaylıkla gelsin inşallah,rabbim yardımcın olsun inşallah:KK16: sen de allah emanet ol canım öptüm:KK54:

bende yeni hamileyim yarın dr ile randevu var umarım iyi bir cevap alırım şimdiden kasımlarım ve belim çok ağrıyor dr um normal dedi inşallah bundan sonrası da normal olur çok istiyorum bir çocuğum olsun eşim ben hazırrız ama dr birşe söylemeden de umutlanmak istemedik kesi yarın görecek dr.ALLAHIM nerde kim bekliyor ve istiyorsa hayırlısı ile versin hamile olduğumu üğreneli 1 hafta oldu ama şimdiden çok heyecanlı bir bekleyiş sardı bizi..

hülyaaaaaa,esilaaaaaa ben hamileyim kızlaaaaaaaaaar dün öğrendim:KK52: adet olmam gerekiyodu olmadım test yaptım pozitif,hemen kan testi sonuç:300,74:KK52::nazar::emir_bebek:

esila sen ne yaptın cnm doğurmuşsundur artık heralde:KK1: iyi haberlerini bekliyorum:KK52: hülya cnm sen nasılsın pek giremiyosun buralara artık bebek nasıl:KK34::emir_bebek::nazar:En Büyük KK

hülyaaaaaa,esilaaaaaa ben hamileyim kızlaaaaaaaaaar dün öğrendim:KK52: adet olmam gerekiyodu olmadım test yaptım pozitif,hemen kan testi sonuç:300,74:KK52::nazar::emir_bebek:

esila sen ne yaptın cnm doğurmuşsundur artık heralde:KK1: iyi haberlerini bekliyorum:KK52: hülya cnm sen nasılsın pek giremiyosun buralara artık bebek nasıl:KK34::emir_bebek::nazar:En Büyük KK

cnm benım cok sewındım yaaa hayırlısı olsun ınsallah saglıkla kucagınıada alırsın ınsallah.. :) ben buyutuyorum cnm 3 ayımız bıtıyor ınsallah saglıkla buyur. :)

$hülya0806_001.jpg $Hülya0803.jpg $Hülya0797.jpg

buda benım bitanem :) bu benım dunyam aşkımmmmm inci tane herseyım özleyipde kavustugum :)

aman allahım maşallah çok tatlı,çok yakışıklı:nazar::nazar::nazar::nazar: gülüşünü yesinler:emir_bebek: çok şeker yaa,buralara yükleme kızz nazar değer allah korusun:nazar: allah bağışlasın maşallah çok iyi bakıyosun çok sağlıklı görünüyo:nazar::nazar::nazar: ayy hadi bakalım darısı başıma,yarın kontrolümüz var bakalım noldu miniğim:KK52: dualarını esirgeme güzel anne,sana da kolaylık versin rabbim,mutlu günleeerrr:KK19::KK49:

egeeemmmmmmmmmm cnm çokkkkkkk ama çok sevindimmmmmm allahım tez zamanda hayırlısı ile bebeğine kavuşşmanı nasip etsin kucağına da alırsın inş çok dikkat et kendine tmm cnm .. ben şükür doğurdum artık :) 1 aylık olduk bile büyüyoruz yavaş yavaş valla hamileliğin tadını çıkar cnm doğduğunda çok daha zorlu bi hayat bekliyo olacak seni:) anne olmak çok zormuş ama dünyanın en güzel en mükemmel duygusu .. rabbim isteyen herkese nasip etsin inş...

hülyacım maş oğlun çok tatlıııı allahım nazarlardansaklasın ohh maşş siz 3 aylık olmuşunuz bile:) zorlu dönemleri atlatmışındır artık

egeeemmmmmmmmmm cnm çokkkkkkk ama çok sevindimmmmmm allahım tez zamanda hayırlısı ile bebeğine kavuşşmanı nasip etsin kucağına da alırsın inş çok dikkat et kendine tmm cnm .. ben şükür doğurdum artık :) 1 aylık olduk bile büyüyoruz yavaş yavaş valla hamileliğin tadını çıkar cnm doğduğunda çok daha zorlu bi hayat bekliyo olacak seni:) anne olmak çok zormuş ama dünyanın en güzel en mükemmel duygusu .. rabbim isteyen herkese nasip etsin inş...

hülyacım maş oğlun çok tatlıııı allahım nazarlardansaklasın ohh maşş siz 3 aylık olmuşunuz bile:) zorlu dönemleri atlatmışındır artık

çook teşekkür ederim allah razı olsun:KK16: prensesin çoook tatlı,çook güzel,maşallah sübhanallah:nazar::nazar::nazar::nazar: amin allah isteyen herkese nasip etsin inşalllah:KK16: kendine çok iyi bak bebişinle allah her zaman bu mutluluğunuzu daim etsin:KK16::KK16:

tesekkur ederım egemmm :) hatıra kalsın dıye ekledım burda :) yoksa pek ekleyemıyorum :) cnm benım bebegın nasıl herseyylundadır ınsallahh.. bız buyutuyoruz darısı basına ınsallah.. esilacım masallah kızın coktatlı yavrum yerım ben onu :) bız cogu sıkıntıyı atlattık zaten en basından cokguzel baslamıstık hep öle gitti bazen cok uykusuz kaldım okdr ama değerdi o gecelerı emerken bakıslarıbıle baskaydı :) annecım uyuma kucagında ben varım dercesıne:) artıkbuyudu ellerıyle vurmya bıle basladı göğüslerime :) bı elıyle bılınsızce sıkıyor bıle :) gulmeler agularellerı yemeler basladı :KK70: masallahımız var bizden böyle ıste :KK70:
$hülya0837_001_001.jpg

tesekkur ederım egemmm :) hatıra kalsın dıye ekledım burda :) yoksa pek ekleyemıyorum :) cnm benım bebegın nasıl herseyylundadır ınsallahh.. bız buyutuyoruz darısı basına ınsallah.. esilacım masallah kızın coktatlı yavrum yerım ben onu :) bız cogu sıkıntıyı atlattık zaten en basından cokguzel baslamıstık hep öle gitti bazen cok uykusuz kaldım okdr ama değerdi o gecelerı emerken bakıslarıbıle baskaydı :) annecım uyuma kucagında ben varım dercesıne:) artıkbuyudu ellerıyle vurmya bıle basladı göğüslerime :) bı elıyle bılınsızce sıkıyor bıle :) gulmeler agularellerı yemeler basladı :KK70: masallahımız var bizden böyle ıste :KK70:
Eki Görüntüle 545201

oy maşallah yerim ben bu paşayı bizde 10 gün sonra nasipse 2 aylık olacaz aaaoooovvvv die sesler çıkarıp glüyoruz anneye:) rabbim herkese nasip etsin bu mükemmel duyguyu inş anlatılmaz sadece yaşanır çünkü .. zorlukları çok var özellikle uykusuzluk ama herşeye değiyo.. siz kocaman oldunuz yav konuşmaya bile başlamış paşa agu magu:) rabbim uzun hayırlı ömürler versin cnm kuzuna allaha emanet olun...

uzun aradan sonra burdayım özledım yazmayı yazdıkca okumayı... bazen bos kalıp derin derin dusunmeyii.. oglum benım bu dunyadakı en buyuk değerli varlıgım ıykı olmus cok sukur benımle benım .... sewıyorum oglumu hemde cok bakısı gülüşü durusu herseyı bambaska yokmus böle bı duygu ABBIM OLMAYANLAADA VERSIN INSALLAH $Hülya1209.jpg

uzun aradan sonra burdayım özledım yazmayı yazdıkca okumayı... bazen bos kalıp derin derin dusunmeyii.. oglum benım bu dunyadakı en buyuk değerli varlıgım ıykı olmus cok sukur benımle benım .... sewıyorum oglumu hemde cok bakısı gülüşü durusu herseyı bambaska yokmus böle bı duygu ABBIM OLMAYANLAADA VERSIN INSALLAHEki Görüntüle 638216
Hülyacım merhaba,
aynı dönemlerde hamileydik ve ben senin yazdıklarını hep takip ettim. Hatta bi ara kk açınca ilk senin yazıp yazmadığına bakıyordum. Duygularını ifade edişin, bebeğine olan aşkın, onu bekleyişin.. aslında benzer şeyleri hisseden bana, çok iyi geliyordu. Eminim benim gibi senin bu güzel yolculuğunu takip edenler de vardı. Ben senden bir ay sonra doğum yaptım, çok tatlı bir kızım var. doğum yapalı 6 ay olmasına ragmen arada girip baktım yazdın mı tekrar diye. Tekrar Allah evladını sana ve eşine bağışlasın, daha güzel evlatlar nasip etsin. Sağlıkla büytürsün inş. Hayırlı haberlerini buradan yazmaya devam et olur mu çünkü ben buraya bakamaya devam edeceğim. sevgiler..

Hülyacım merhaba,
aynı dönemlerde hamileydik ve ben senin yazdıklarını hep takip ettim. Hatta bi ara kk açınca ilk senin yazıp yazmadığına bakıyordum. Duygularını ifade edişin, bebeğine olan aşkın, onu bekleyişin.. aslında benzer şeyleri hisseden bana, çok iyi geliyordu. Eminim benim gibi senin bu güzel yolculuğunu takip edenler de vardı. Ben senden bir ay sonra doğum yaptım, çok tatlı bir kızım var. doğum yapalı 6 ay olmasına ragmen arada girip baktım yazdın mı tekrar diye. Tekrar Allah evladını sana ve eşine bağışlasın, daha güzel evlatlar nasip etsin. Sağlıkla büytürsün inş. Hayırlı haberlerini buradan yazmaya devam et olur mu çünkü ben buraya bakamaya devam edeceğim. sevgiler..

canım cok özürdilerim bu kdr cok ara verdiğim için takıp ettiğinden haberım yoktu canım havalar acıldı guzellestı işler arttı cocuk buyudu kendıme olan zaman daraldı uykuyu özledim :) ama herseyden tatlısı tabıkı oglumm. onunla gecırdıgım zaman cok baska ıyıkı hayatımdaa :) zaman ucup gidiyo bugunlerdee :) cabuk buyuyo ve cok anneci oldu benım ona duskun oldugum gibii.. sarılması gülmesi boynumda durmak ıstemesı :) bi ara bronşit olduk hastanede yattık 1 hafta cıktık suan ıyı cok sukur. cok bekledım bekledıgıme deydi oglum dunyaya bedel.. canım RABBIM SENINDE EVLADINI BAGISLASIN INSALLAH kendıne cok ıyı bak.. kuzunada :)

canım cok özürdilerim bu kdr cok ara verdiğim için takıp ettiğinden haberım yoktu canım havalar acıldı guzellestı işler arttı cocuk buyudu kendıme olan zaman daraldı uykuyu özledim :) ama herseyden tatlısı tabıkı oglumm. onunla gecırdıgım zaman cok baska ıyıkı hayatımdaa :) zaman ucup gidiyo bugunlerdee :) cabuk buyuyo ve cok anneci oldu benım ona duskun oldugum gibii.. sarılması gülmesi boynumda durmak ıstemesı :) bi ara bronşit olduk hastanede yattık 1 hafta cıktık suan ıyı cok sukur. cok bekledım bekledıgıme deydi oglum dunyaya bedel.. canım RABBIM SENINDE EVLADINI BAGISLASIN INSALLAH kendıne cok ıyı bak.. kuzunada :)

Estağfirullah, özür dileyecek bir şey yok. Ara ara hamileliğimi özlediğim gibi, buraları okumayı da özlüyorum :) senin ve paşanın iyi olmasına sevindim. Kendine iyi bak, sevgiler..

slm diyorum :) dicek bişe bulamıyorum okdr yıl bekledım oglumu buyuttum sımdıyse onu evde bırakıp işe basladm onu sewıyorm cok hemde herseyden cok.. oglum bıtane ya sarılısı durusu bakısı annneeee deemesı yetıyo.. nasıl bi duyguysa benı benden alıyo.. :KK1: hayatımda ıkı erkek var esım ve oglum bıtaneler ikiside :)

X