bebeğim bana gelmene hazırlanıyorum...

saolasın cnm. böbreklerımdekı agrı kalcama dogru iniyor kafam karısıyor cunku böbrek olsa oldugu yerde durur dıyorum acaba sogukmu kı yoksa yorgunluk mu kı dıyorum enfeksıyon mu kı gece zaten uyudum mu uyumadım mı anlayamadım cok karısıktı kafam sabah hıc birşey yoktu kalktım işe geldım yıne agrı basladı hayırlısı olsun ınsallah.. ona bırsey olmasın yeterkı.

bu gece gezinirken senin yazdıkların kısa ama duygu dolu hikayene içim kah ümit kah gözyaşları ile okudum...İnşallah Rabim benim de dualarımı duyar da bebeğimi bana hediye eder..

Güzelim ağrıları hafife alma ne olur git bir doktora ihmal etmeee...merak ettim nasılsın bişey yok değil mi?

bu gece gezinirken senin yazdıkların kısa ama duygu dolu hikayene içim kah ümit kah gözyaşları ile okudum...İnşallah Rabim benim de dualarımı duyar da bebeğimi bana hediye eder..

Güzelim ağrıları hafife alma ne olur git bir doktora ihmal etmeee...merak ettim nasılsın bişey yok değil mi?

insallah RABBIM SANADA NASİP EDER bır mucızee.. benım ıcın hala hayal gibi ama oluyor hayalım sankı gercek oluyor.. cok sukur agrılarım dindi sorunum yok suan ınsallah daha da olmaz randevum var doktora gitcem bakalım ogun söliycem ınsallah kötü birşey cıkmaz..

herşeyim ile sevdiğim adam. o bence muhtesem bi baba olur :) cok sewıyor benı senı anlayabılıyorum anlamak ne kelıme bi sarılısı var kemıklerıme kadar sızlatıyor sevgısı o derecede yogun hıssedıyorum. onu sewıyorum bebegım. öyle onu öperken bıle sızlıyor kalbım mutlulukdan ucacakda sankı ben tutuyormusum gibi. o bence sahane bır adam ve bence şahane bir baba :) gece elını hep karnıma koyuyor hıssedıyorum :) üşümiyim diye üstümü örtüyor kalkıpda ve en önemlısı uykusunda bıle kalkıp benı öpüyor :) baban hep böyleydı 2 bucuk yıldır hıc değişmedi evlılık bize cok ıyı geldı buna inanıyorum. benı olgunlastırdı onu bana bagladı bambaska olduk bız.. ve bız senın varlıgını bıldıkce daha cok eğlenıp gülebılıyoruz sevınıyoruz :21:

babana dedimki bebek 9. haftasında içerde zıplıyormus artık hareket edıyormus dedim :) oda benı mutlu edıyor gülme krizine sokuyor sonra duruyor bebek zıpladımıki diyor :) cok değişik biri. anneannenler vardı dun aksam dedenle bilal abın falan bizdeydıler baban koluyla kolumu itiyor yemekde caktırmıyor bıde kimseye kasıgımı döküyor hiçde gülmüyor ben gülmekden bi hal oldum :) evimize gectık bebek zıplamıstır demı dıyor :) sen ıstemezmısın yemek yerken bıle senın zıplamanı düşünen bı adama evlat olmayı :) senın mutlu olman için benı mutlu edıyor.. benı mutlu etmek için kendısı mutlu oluyor :) görmelisin bence bu aileye gelmelısın emın ol cok egleneceksın bizimle :) bence o bi harika o senın kahramanın olmalı. cocukları bırak bır ınsana bıle vuramayan bır adam. ben sımarırsa kızarım döverım dıyorum ne dıycek dıye kavga gürültü kopar dıyor :) senı nasılda hemen savunuyor bi görsen.. bıraz daha buyude hısset bence onun sevgısını emın ol tadına doyamazsın yasadıgın hayat boyunca. onu cok sev kızda olsan erkekde olsan onu cok sev.. hıc arkadasın olmazsa bırgun onu arkadas bil bebeğim onu baban bil onu dostun bil.. erkek olursan onunla ava gidebilecegın bir avcı bil denıze gittiğinde onunla eglenebılecegın arkadasın bil kız olursan parka gittiğinde senı kaydıragın altında tüm yüreği ile koruma iç güdüsü ile bekleyen kuvvetlı baban bil koruman bil onu sen onu yine kız olsanda can dostun bil. onu kimseyle paylaşamam ben ama senınle seve seve paylasırım cunku sen onla benım parcamsın. sen bizim yuvamızın can damarısın .. :nazar::emir_bebek: cennet kokulumm meleğim sağlıkla gel olurmu incinmeden incitmeden anneyi onu üzmeden sağlıkla gel hayırlı evlat ol insallah :) senı sewıyorum bebegım. :emir_bebek:

Bende yorgun ve kırgın hasretle bekleyenlerdenim. bu konuyu okuyana kadar unutmuştum yada unutmak istediğimden artı. 6 yı 4 ay oldu evleneli. ben ilk günden beri istiyorum emanetini. hazır değildim demek ki , vakti gelmedi daha.ama yıllarca sğladım bende. şimdi yine ağladım. onlarca ilaç aldım.delik deşik ettiler. ama hiç gocunmadım en çok negatif duymak üzdü yordu. herkese kendi acısı zor geliyor.bana da beninki. çevrenizdeki hamileler üzmüş ağlatmış sizi.ben aynı evin içinde yaşadım. bizden 3 yıl sonra evlendi kaynım ve biz şartlar gereği aynı evdeydik. 3 ay sonra hamile kaldı. karnının büyüdü gözlerimin önünde. neyse doğdu herkesten çok ben sevdim ama içim yandı.şimdi evimiz var ama biz yine akşama kadar aynı avdeyiz. büyüdü bizim bızdık,kuzucuğum8yiğenim). ama benim hala yok.gözümün önünde konuştu anne dedi baba dedi. 2 yaşında sarılıyor annesine öpüyor. ben unutmuş gibi mutlu gibi yapıyorum. kendimi kandırıyorum. rabbim isyandan korusun.hayırlısıyla bize de versin inşallah. bütün hamişlere bağışlasın bebeklerini. rabbim dayanma gücü versin cümlemize. işte böyle herşeyi anlatamadım ben hülya gibi. ama okudukça ağladım. paylaşmak istedim. dualarınıza beni de alın.

Bende yorgun ve kırgın hasretle bekleyenlerdenim. bu konuyu okuyana kadar unutmuştum yada unutmak istediğimden artı. 6 yı 4 ay oldu evleneli. ben ilk günden beri istiyorum emanetini. hazır değildim demek ki , vakti gelmedi daha.ama yıllarca sğladım bende. şimdi yine ağladım. onlarca ilaç aldım.delik deşik ettiler. ama hiç gocunmadım en çok negatif duymak üzdü yordu. herkese kendi acısı zor geliyor.bana da beninki. çevrenizdeki hamileler üzmüş ağlatmış sizi.ben aynı evin içinde yaşadım. bizden 3 yıl sonra evlendi kaynım ve biz şartlar gereği aynı evdeydik. 3 ay sonra hamile kaldı. karnının büyüdü gözlerimin önünde. neyse doğdu herkesten çok ben sevdim ama içim yandı.şimdi evimiz var ama biz yine akşama kadar aynı avdeyiz. büyüdü bizim bızdık,kuzucuğum8yiğenim). ama benim hala yok.gözümün önünde konuştu anne dedi baba dedi. 2 yaşında sarılıyor annesine öpüyor. ben unutmuş gibi mutlu gibi yapıyorum. kendimi kandırıyorum. rabbim isyandan korusun.hayırlısıyla bize de versin inşallah. bütün hamişlere bağışlasın bebeklerini. rabbim dayanma gücü versin cümlemize. işte böyle herşeyi anlatamadım ben hülya gibi. ama okudukça ağladım. paylaşmak istedim. dualarınıza beni de alın.

RABBİM İNSALLAH en kısa zamanda hayırlısı ile sizede verir evet zor o beklemeler caresizce eli kolu baglı gelmesını beklemeler ama isyan etme sukret halıne demekkı zamanı değildi gelmedı ınsallah sizinde hıc beklemedıgınız bır anda oluverır ınsallah. RABBİM kimseyı caresiz bırakmasın ınsallah ınsallah ınsallah. belkı sizinde sınavınız bu belkı de gelecek ve sızı herseyden cok sevındırcek ama önemlı olan içinizde kı rahatlık haykırın YA RABBİ diye haykırın kımseden cekınmeyın o sesinizi duyacaktır eminim. insallah diyorum ve yine diyorum insallah sizinde olur.

senı beklerken samimi bir sekılde ilk defa bırsey aldım.. bordo kalın içi yünlü bir gecelık :KK15: ANNESİNİN meleği diyorum hayır babasının meleği diyor. annesinin kuzusu diyorum hayır babasının kuzusu diyor.. annesinin incisi diyorum hayıırrr babasının diyor. ona gecelık aldım cok guzel emi diyorum aynısından bende istiyorum diyor :) iste bukdr senı seven baban var :) belkıde onun senı sewmesını hıssedıyorsundur . bukdr bıze duskun olacagını bilemezdim valla. suan tatıldeyım evde bu sabah babanla uyandık hemen iğnenı yaptım ailecek hep beraber babanennenlerle kahvaltı yaptık yasin amcan enis amcan ahmet deden hasan dedn hepsı vardı cok zevklı ve guzeldı :) sonra babacıgın senden izin istedi ava gitmek için sende olur demişsin git babacım demişsin :) öyle dedi bende iyi madem git bakalım dedim en azından stres atar hafta içi tüm aksamlar hep evımızde kuzum bizimle dısarı hıc cıkmıyor masallah babana bize cok ıyı katlanıyor :) cok sew onu babana hıc hasret kalma olurmu ben hasretım babama sen hasret kalma. tez buyu tez gel kokunu özledim rüyalarımda gelıyorsun mavi- gri gözlerin vardı rüyada cok guzeldi yine gel :KK55::emir_bebek::nazar::nazar:

RABBİM İNSALLAH en kısa zamanda hayırlısı ile sizede verir evet zor o beklemeler caresizce eli kolu baglı gelmesını beklemeler ama isyan etme sukret halıne demekkı zamanı değildi gelmedı ınsallah sizinde hıc beklemedıgınız bır anda oluverır ınsallah. RABBİM kimseyı caresiz bırakmasın ınsallah ınsallah ınsallah. belkı sizinde sınavınız bu belkı de gelecek ve sızı herseyden cok sevındırcek ama önemlı olan içinizde kı rahatlık haykırın YA RABBİ diye haykırın kımseden cekınmeyın o sesinizi duyacaktır eminim. insallah diyorum ve yine diyorum insallah sizinde olur.

İnşallah inşallah inşallah inşallah... Allahım bizi yalnız bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın. Bize de kendi katından lütfunla hayırlı evlat nasip eyle. şüphesiz sen duaları işiten ve kabul edensin.Amiiiiin.

İnşallah inşallah inşallah inşallah... Allahım bizi yalnız bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın. Bize de kendi katından lütfunla hayırlı evlat nasip eyle. şüphesiz sen duaları işiten ve kabul edensin.Amiiiiin.

AMİN insallah senınde sesını duyar hıc beklemedıgın anda verir meleğini insallah.. :KK55:

nasılsın meleğim iyimisin ? en önemlısı hala benımlemısın ? cuma günü görcez ınsallah senı. meleğim buglem varya hani yeni dogmustu onun babası KADİR AMCAN babanın can dostu en samimi oldugu kişi kalp krizi gecirmiş dun aksam ve bız dun aksam babanla film izlerken birden telefon geldı kalp krizi gecırmıs diye önce şaka dedik inanmadık sonra gercek oldugunu öğrendık baban benı götürmedi hastaneye ağlayanları görünce etkılenırım diye ama gelde bana sor evde durdukca stresden buz gibi oldum ne yapacagımı şaşırdım babanı bekledım 1e kdr geldı ve gözleri kısılmıs durgun ve sessizdi o şakır şakır gülen konusan baban gitmiş suspus biri gelmiş. kadir amcan suan uyanık yogun bakımda sanırım hala aradım ama yanına almıyormuslar konusamadım onunla RABBIM ONU EVLATLARINA BAGISLASIN INSALLAH. DUA EDIYORUM süreklı iyi olsun dıye cok neşeli biri ve babasını 11 yasında kalp krizi nedenı ile kaybetmiş biri hayata sımsıkı tutunmus biri en guvendıgı amcaları zamanında cok ezmısler annesı ile onu ama 11 yasında hayatın ne oldugunu öğrenmiş biri insallah kendı evlatları babasız kalmaz insallah. ve anjıyo olması gerekıyormus kalbi tıkanmıs insallah cok kolay atlatır ve ben kadire inanıyorum kı atlatır RABBIM YAR VE YARDIMCISI OLSUN INSALLAH.

bebegim özür dilerim dun gece uyumadıgım sana enerjı veremedıgım için stresli oldugum için. özür dilerim bebeğim.

süslenip püslenip geleyım yanına :) cok kar var kuzum kat kat giyinmem lazım sana gelebilmek için :) babanla yürüyerek gelcez sanırım cunku arabalara binmek büyük sorun olur bu kısda yollar kapalı nerdeyse ve ben sana gelmek için can atıyorum iyisn ınsallah :) cok uykucu oldum sayende ayak üstünde uyuyorum mübarek :) baban senı görmek için can atıyor eminim :) senı doktora götürmek için can verırım len diyor :) senı özledi emınım... yarın ola hayırola kuzum insallah saglıklısındır ıyısındır.. senı sewıyorum ben cok. hee kadir amcan cıktı hastaneden iyi suan anjıo olmaya gitcek bakalım kar yerden kalkınca.. hayırlısı insallah saglıklı olur ınsallah kadir amcan amin insallah diyorsun kesin. :) öptüm miniğim

bız senı görmeyı beklıyordukda bu kadarını beklemıyordukk!!! :21: yavrum artizmisin sen ne o hareketler eller kollar havada ucuyor resmen çifttetelli oynar gibi neydı o :) sewıyorum senı ALLAHIMA BİNLERCE KEZ SUKURLER OLSUN kı senı bana verdi YARADANIMA KURBAN olayım benn.. cok sukurkı benımlesın ve hareketlerın benı heycanlandırıyor :) bugun 10 hafta 4 gunluk olmamız gerekırken fark atmıssın bugun tam 11 haftalıksın :) sen cansın cann... ALLAH RIZASI ICIN YAŞA EVLADIM onun rızasını al insallah.. dua edıyorum hep sağlıklı ve hayırlı evlat olsun ınsallah dıye ınsallahda dualarım kabul olur ınsallah.. canımın parcası sen bana en buyuk armagansın sevıyorum seni inci tanem.. :KK55::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:

maşallah yavruna, sen duanla,sevginle, azminle yaşattın bu sefer doğmamış bebeğini bence sana da helal:nazar::nazar:çok güzel değil mi hareketlerini görmek ben de şoka girmiş gibi ultrasona öylece kitlenip kalmıştım o hafta :KK1: şimdi o hareketleri ne zaman hissedicem diye heyecanla bekliyorum, her aşama başka bir tatlı heyecan. yavaş yavaş alışveriş heyecanımız da başlıyor, 16 haftalığız mini mini bir prensesmiş o:nazar: bakalım seninki neymiş 1 ay sonra belli olur artık, sağlıkla gelsin paşan ya da prensesin :emir_bebek:

maşallah yavruna, sen duanla,sevginle, azminle yaşattın bu sefer doğmamış bebeğini bence sana da helal:nazar::nazar:çok güzel değil mi hareketlerini görmek ben de şoka girmiş gibi ultrasona öylece kitlenip kalmıştım o hafta :KK1: şimdi o hareketleri ne zaman hissedicem diye heyecanla bekliyorum, her aşama başka bir tatlı heyecan. yavaş yavaş alışveriş heyecanımız da başlıyor, 16 haftalığız mini mini bir prensesmiş o:nazar: bakalım seninki neymiş 1 ay sonra belli olur artık, sağlıkla gelsin paşan ya da prensesin :emir_bebek:

maşallah prensesine :) cok tatlı birşeydir şimdi o :) saol canım ınsallah duamla olur içimde.. :) RABBIM BİZLERE BAGISLASIN yavrularımızı insallah cok tatlı bi duyguymus bugune kdr gelebıldıgımıze binlerce kez şükrediyorum :emir_bebek: bakalım 30 ocakda 2li teste gidicem belkı erkekse belli olur kızsa bır ay daha bekletir :) insallah hep sağlıkla buyurler ınsanın tek isteği bu oluyor ınsallahda dualarımız kabul olur insallah :nazar::emir_bebek::emir_bebek:

bugun nasılsın bebeğim. sen bana RABBİMİN HEDİYESİ EMANETİSİN sewıyorum senı ıyıkı benımlesın cok sukur. RABBIM SENI BANA NASİP ETTİ SU ANA KADAR insallah saglıgın sıhatin yerındedir yavrum dualarım hergun senınle hep dua edıyorum bol bol sen saglılı ve hayırlı bır evlat ol dıye.. ınsallah dualarım makbul olur miniğim. baban 4 gunluk tatıl ardından işe gitti bugun aç kaldım onsuz kahvaltı yapmak cok zor geldi bogazım düğümlendı meger ne kdr alısmısım hep dibimde olmasına karısının incisi o cok sewıyorum onu RABBIM HUZURUMUZU hıc bozmasın ınsallah... yuvamız senınle renklenır ınsallah meleğim. annen cok çalısıyor iş güç yoruluyor aksamları hemencık uyuyup kalıyorum babanda bana tembel dıyor :) cocuk cok uykucu galıba dıyor bende dedim cok hareketlı olsa gerekki benım enerjımı alıyor ama az kaldı miniğim 3. ayımız doluyor ınsallah bu tembelliği atlatıcaz :) cok sukur hherseye sağlıgımıza işimize yedıklerımize sana cok sukurkı benımlesın hep bende kal olurmu vaktin gelene kdr senı sewıyorum. :nazar::emir_bebek:

tecrubelı birine sordumda ben senı hıssetmeye baslamısım meger de haberım yokmus. gece yatakrne tatlı yersem göbeğimin altında bı kelebek var gibi oluyor pır pır edıyor bı kac sanıye meger senmişsin o hareket edıyormussun :) cok baskaymıs senı sevmek cok baska..

sakın unutma bırgun dahi unutma onu olurmu inci tanem... cunku O'dur huzur veren O'dur neşe veren O'dur en kötü anında elinden tutan O'dur sana derdide dermanıda veren hiç dostun olmasın ama o olsun hep yanında ben dahi olmasam yanında o olsun çünkü sükrettiğinde içini ferahlatan O neşeni veren o daradınki akan kanın sebebi O. seni karnımda tasıyacak olan bensem SENI DÜNYAYA GETIRECEK KARNIMDA YASAMANI SAGLAYACAK TEK VARLIK O. biran önce gelsende keske sana anlatabılsem onun varlıgını kuvvetini gücünü yaptıklarını yapabılceklerini onun tek oldugunu ve akan kanının her damlasında oldugunu anlatabılsem ve sende keske ben gibi hissedebilsen onu RABBİM ALLAH IM tutunabildiğim tek dal sırtımı yasladıgım tek ağaç misali herseyımız o bizim yavrum senı bana hediye eden o.. sende tanı istiyorum hemde cok istiyorum kalbin onu anarken sızlasın istiyorum ona layık kul olman için bolbol dualar ediyorum insallah onun RIZASI İÇİN BÜYÜRSÜN BEBEĞİM İNSALLAH. :emir_bebek:

biliyorum tatlım cok sık ultrasona girdim ama artık 20 gün sonra gircem yok daha sık girmiycem artık senıde rahat bırakıcam bebeğim. dun ense ölçümü yapıldı 1.7 mm cıktı cok sukur suan hersey yolunda kan verdim zeka testı için sonucu artık 1 hafta sonra elimde olur ınsallah sağlıklısındır bı sorun yoktur ınsallah. sevıyorum senı meleğim.

slm kızlar bnde 14 haftalık hamıleyım ama sureklı soguk seyler canım ıyıo ne ıcersem ıcım dolaptan ıcıyorum yoksa mıdem bulanıyo tabak tabak pekmezlı kar yedım bazıları sakıncalı dıyo bazıları bnde cok yedım zamnında hıc alakası yok dıyo bı fıkır verın

slm kızlar bnde 14 haftalık hamıleyım ama sureklı soguk seyler canım ıyıo ne ıcersem ıcım dolaptan ıcıyorum yoksa mıdem bulanıyo tabak tabak pekmezlı kar yedım bazıları sakıncalı dıyo bazıları bnde cok yedım zamnında hıc alakası yok dıyo bı fıkır verın

hayırlı olsun bebegın ama birşey olcagını zannetmıyorum

babanın aqzından duyduklarım benı sasırtıyor :) ultrasonda görünce gözlerim doluyor bı garip oluyorum diyor bı aglayasım gelıyor bırde harektlerıne gülesim gelıyor dıyor :) deli ya cok sewıyor senı anlasılan :) cınsıyetını göstermeyınce kızmıs sana :) senı merk edıyor sanırım :) canım sağlıkla gel ınsallah :):emir_bebek::nazar::nazar:

X