Mucize Zayıflama İksiri

ay kizlar mucize diye bende basladim üc günde bende 1 kilo aldim anlam veremedim ben 12-13kilo vermistim simdi tartida bir kilo fazla ciktim birde karnimda sislik yapti galiba

herkese merhaba,
Bende buradan okuduğum bu tarifi heycanla hazırladım, adı üstünde ya MUCİZE İKSİR.. hahaha gerçekten çok mucizeviii.. 2 aydır zar zor verdiğim 6 kilo nun 1 kilosunu geri aldırdı 3 günde !!
Şoktayım valla.. 81-82 arasında gidip gelirken , sabah aç karnına küt diye 83 çıktım..inanamıyorum mafoldumben .. hiç böyle etki gören varmı aranızda..??

59 kilo diyete basladim 62 kilo oldum 3 gunde bu ne yaaaaaaaaaaa!!!
benden tavsiye sabah 1 bardak limon suyu sik ama 1 su bardagi icine tepeleme 1cay kasigi tarcin koy ic tarcin eksiligi aliyo walla tum gun hem terliosun hem istahinda kapaniyo ama bir yan etkisini gormedim ben terleme disinda :)) simdi bende tekrar yapacam gunde 2 kere kizlar hepiniz deneyin :))):teytey:

kızlarr 80,5 u gördüm bu sabah tartıda..ama kesinlikle bu karışım sayesinde değil !
her sabah 30 dk yürüyorum akşam da dolmuştan erken inip 15 dk daha yürüyorum.. veee burdan adını veremeyeceğim bir ürün aldım onu içiyorum.. hani adı beden ölçüleri ile başlayan..hani banu alkan diyordu ya benim vucud ölçülerim .. ... ... diye sırnaşık şey
neyse cumadan beri alıyorum onu.. çok susattıyor ... tabi yan etkileri de var..ama ben aç kalmadan kullanıyorum zorlamadı..
bakalım bu haftasonuna kadar ne kadar vereceğim.

arkadaşlar bu çayı ben adet söktürücü olarak kullanıyorum.eğer tatile denk geliyorsa adet günümtatile gitmeden evde çayı yapıp içiyorum evde atlatıyorum tattilde rahat ediyorum. yani bu kesinlikle bende bu etkiyi yapıyor..

Selam kizlar... bende ilk defa bu karisimi deniycem. Daha once Ender Sarac verirken not almistim fakat hazirlamaya usenmistim. Yazdiklarinizi okurken gaza geldim ve bende kaynattim sonunda simdi ilk fincanimi iciyorum tadi fena degil guzel yani sekersiz bitki caylarina benziyor. toz tarcin kullandim kabuk yoktu gidip almaya usendim:p olsun bisey farketmemistir sonucta hic tarcin yemiyormuyuz. icine zencefilde koydum taze biraz. tadi cok hosuma gitti yesil caydan daha guzel en azindan:)
bu gun itibariyle bakalim kilo verebilecekmiyim kilom su an 56... hadi bakalim size bildiririm gelismeleri:KK31:

Bu karışımı ben de kullandım ve sanırım bana kilo vememde katkısı oldu. 1 martta yeme alışkanlıklarımı değiştirmeye karar verdim çünkü gerçekten çok sağlıksız besleniyordum.(gece yemeleri, hazır gıda tüketimi..vs..vs)

Gece atıştırmalıklarımı mümkün olduğunca kaldırdım veya yoğurt yemek suretiyle atıştırdım. Ekmeği günde 2 dilime kadar düşürdüm, şekerli gıdalardan uzak durdum, pilav makarnaya zaten çok düşkün değildim bu yüzden tamamen uzaklaştım. Düzenli spor yapmadım zira bir türlü bu alışkanlığı kazanamıyorum:/..Hareket miktarımı artırmak için daha çok yürüyebileceğim fırsatları kaçırmamaya çalıştım sadece.

1 buçuk ay oldu başlayalı ve 7.7 kilo vedim.(78.7 ile başladım, şu an tam 71 kiloyum, boyum 1.62)..Bu karışımı son 1 aydır içiyorum. Aksatmadan içtiğim zamanlarda kilo verme sürecimin hızlandığını rahatlıkla söyleyebilirim:KK66:..Ben soğuk olarak içiyorum günde 2 büyük bardak, içine taze zencefil de katıyorum.

Dilerim herkese faydalı olur bu karışım. :)

Daha 11 kilo var vermem gereken..İlgili başlıklarda paylaşırım ben de kilo verme deneyimlerimi:KK66:

Merhaba kızlar bende bu formülü denemiştim ve tatı bi tuhaf geldi yani 3 litre içilecek gibi değill

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben diyetisyene gidiyorum 4 aydır. Diyetimin 2. ayında diyetisyen bu çayın tarifini verdi ve ödem çözücü olduğunu söyledi. Regl öncesi her ay ödem oluşuyordu, diyetisyen de bu çayı veriyordu. ödem hiç bir zaman çaylarla tamamen atılamıyo. Bir kısmı bu çaylarla atılıyo ama kalan kısım ancak ve ancak adetle atılıyo. Regl döneminden sonra bu çayı geri kestiriyordu diyetisyenim. Bendeki tam tarifi vereyim:
2 Elma (4'e böl)
1 Limon (kabuklu olacak biçimde 4'e böl)
2 Kamış Tarçın
30 Adet Maydanoz sapı
30 Adet kiraz sapı
4-5 Adet Karanfil
Bunları 5 dk. kaynatıp 10 dk. demlemeye bırakın. 10 dk. sonra süzüp sıcak veya soğuk içebilirsiniz. Çayın tadı çok güzel. Zorla yeşil çay içeceğinize bu güzel çayı içerek zayıflayın. Yalnız sürelere dikkat edin çünkü bazı arkadaşların da dediği gibi elmalar pörsüyene kadar kaynatırsanız çay çok acı oluyor.

Bu karışımı ben de kullandım ve sanırım bana kilo vememde katkısı oldu. 1 martta yeme alışkanlıklarımı değiştirmeye karar verdim çünkü gerçekten çok sağlıksız besleniyordum.(gece yemeleri, hazır gıda tüketimi..vs..vs)

Gece atıştırmalıklarımı mümkün olduğunca kaldırdım veya yoğurt yemek suretiyle atıştırdım. Ekmeği günde 2 dilime kadar düşürdüm, şekerli gıdalardan uzak durdum, pilav makarnaya zaten çok düşkün değildim bu yüzden tamamen uzaklaştım. Düzenli spor yapmadım zira bir türlü bu alışkanlığı kazanamıyorum:/..Hareket miktarımı artırmak için daha çok yürüyebileceğim fırsatları kaçırmamaya çalıştım sadece.

1 buçuk ay oldu başlayalı ve 7.7 kilo vedim.(78.7 ile başladım, şu an tam 71 kiloyum, boyum 1.62)..Bu karışımı son 1 aydır içiyorum. Aksatmadan içtiğim zamanlarda kilo verme sürecimin hızlandığını rahatlıkla söyleyebilirim:KK66:..Ben soğuk olarak içiyorum günde 2 büyük bardak, içine taze zencefil de katıyorum.

Dilerim herkese faydalı olur bu karışım. :)

Daha 11 kilo var vermem gereken..İlgili başlıklarda paylaşırım ben de kilo verme deneyimlerimi:KK66:

peki karabiberi toz kullansak bir sorun olur mu?:44:

Deneyen varmı hala acaba :) konuyu hortlatıyorum ama,Çok eskiden denemiştim bunu faydalı bi içecek tadıda güzel 2gündür kafama taktım malzemeleri alıp deniycem dedim tekrar,ve bugün herşeyim hazır yarın inşallah sabahtan kaynatıp hazırlıycam ve ilk bardağımı büyük bi keyifle içicem,kilolu biri değilim ama kilo takıntım var,2kilo vermem gerek 53 olmalıyım :) geçen sene 53tüm ve o kiloda çok mutluyum,hatta gerekirse 50 olmak istiyorum ama bu boyla nasıl inicem bilmiyorum,168 boyum ve ideal kilom 61miş,ama ben 55teyim ve hala mutsuzum,neyse yarından itibaren 7gün deniycem bunu ve gelişmeleri yazıcam,umarım yine işe yarar :)

Mrb
Eveet elma çayım hazır dumaNı üstünde ılınmasını bekliyorum.
Bugün 55.1dim bakalım 7gün uygulıycam gelişmeleri yazarım..
IMG_20160528_162547-1.jpg IMG_20160528_163808.jpg

X