Cilt Bakımı Ürünleri göz çevresine fondoten mi??

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

ayysu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2010
412
2
mrb. 18 yaşındaym ve gözlerimin altı çok kötü çökmüş ve damarlı ama ben özellikle çöküklüünü çok sorun yapıyorm ama zaten çok kötü gözüküoo . oraya fondoten sürsem çok zararlı mı? yoksa gözaltı kapatıcısı mı sürmeliyim. 2 sinin de zararı aynı mı? yoksa hiç sürmesem mi bu yaşta kullanmak istemyrm ama inanın çok kötü gözüküoo:KK69: ne apsammm??

18 yasındaki genç olarak gözlerindeki ışıltı ve parlaklık oldukca hıc bır kapatıcıya veya fondotene basvurmana gerek yok.Bu tür ürünleri kullanırsan devamlı kullanman gerekir.Dahiliye doktoruna gidersen belki basit bir sağlık sorunu vardır.(kansızlık,böbrek hastalıkları vs.) yada biraz kilo alırsan göz altların daha güzel gözükebilir. Çünkü ani kilo kaybında göz altı çöker. Kaş dizaynın guzel olursa dikkati yukarıya çeker bu sorunuda halletmıs olursun. :KK61:

18 yasındaki genç olarak gözlerindeki ışıltı ve parlaklık oldukca hıc bır kapatıcıya veya fondotene basvurmana gerek yok.Bu tür ürünleri kullanırsan devamlı kullanman gerekir.Dahiliye doktoruna gidersen belki basit bir sağlık sorunu vardır.(kansızlık,böbrek hastalıkları vs.) yada biraz kilo alırsan göz altların daha güzel gözükebilir. Çünkü ani kilo kaybında göz altı çöker. Kaş dizaynın guzel olursa dikkati yukarıya çeker bu sorunuda halletmıs olursun. :KK61:

gözlerimde ışıltı falan kalmadı valla gözlerimin altı o kadar ktu gözüküoo çökmüş gösterio beni :KK43: yo kilom yerimde gözaltlarım hep byle ama kansızlıkta yok:KK43:( ne kullansam gözaltlarıma öneri lütfen??

mrb. 18 yaşındaym ve gözlerimin altı çok kötü çökmüş ve damarlı ama ben özellikle çöküklüünü çok sorun yapıyorm ama zaten çok kötü gözüküoo . oraya fondoten sürsem çok zararlı mı? yoksa gözaltı kapatıcısı mı sürmeliyim. 2 sinin de zararı aynı mı? yoksa hiç sürmesem mi bu yaşta kullanmak istemyrm ama inanın çok kötü gözüküoo:KK69: ne apsammm??

merhaba ayysu
seni çok iyi anlıyorum ben de 25 yaşındayım ama maalesef aynı sorun bende de var hatta annem kızım esrarkeşlere dönmüşsün diyor :)) benim uyku düzenim çok bozuk yani geceleri öyle deliksiz bir uyku uyuyamıyorum belki sende de uyku düzensizliğinden olabilir valla bilmiyorum artık bu durumdan nasıl kurtulacağım iyice çöktü göz alttlarım ne yapabiliriz yardımcı olun bizeeeee ne olurrrrr

cnm göz altı çöküklüğü konusu var
arı sütü polen bal kullanmş bayan bende bugn gittim aldım vala
çok pahalı deil 15 tl civarı
ayrıca yararıda olmasada göz altlarına tüm vucudu yeniliyo bi araştır istersen yorumlarıda oku:KK66:
olmadı ben sana haber veririm sonuc alınca
bu arada bnm çöküklük hafif ama lise yıllarında göz altı aydınlatıcısı kullanıyordum markada avon erken başladığım için böle sönük oldu die düşünüyorm sakın kullanma

cnm göz altı çöküklüğü konusu var
arı sütü polen bal kullanmş bayan bende bugn gittim aldım vala
çok pahalı deil 15 tl civarı
ayrıca yararıda olmasada göz altlarına tüm vucudu yeniliyo bi araştır istersen yorumlarıda oku:KK66:
olmadı ben sana haber veririm sonuc alınca
bu arada bnm çöküklük hafif ama lise yıllarında göz altı aydınlatıcısı kullanıyordum markada avon erken başladığım için böle sönük oldu die düşünüyorm sakın kullanma

evet okudum yorumları ben de aldım arısütü polen ama arısütü çok pahalı normalde ben 10 a falan aldım pek güvenemedim açıkçası hakiki arısütü çok pahalı ablacım çünkü. netice de gözaltı süremem de. siz başladınız mı kullanmaya? bana durumu mesaj atarsanız sevinirim:KK49: bişey kullanmıyım diorm ama inanın çoook ktu duruyo çukur ve morr çook fena ne yapsam:KK69:

mrb. 18 yaşındaym ve gözlerimin altı çok kötü çökmüş ve damarlı ama ben özellikle çöküklüünü çok sorun yapıyorm ama zaten çok kötü gözüküoo . Oraya fondoten sürsem çok zararlı mı? Yoksa gözaltı kapatıcısı mı sürmeliyim. 2 sinin de zararı aynı mı? Yoksa hiç sürmesem mi bu yaşta kullanmak istemyrm ama inanın çok kötü gözüküoo:KK69: Ne apsammm??

garnierin kapatıcı özellikli gözçevresini al ben kullanıyorum memnunum hem bakımını yapar hem renklenir morlukları halledersin
gözçevresi en hassas, en ince yer fondöten çok çok kalın gelir sakın kullanma

X