Göz Makyajı KAŞ Kalınlaştırma,Uzatma YÖNTEMİ

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben kalınlaştırmaktan ziyade uzamasını istiyorum. Yani kaşlarım kısa. Gözümün hizasından kalem tutup ölçtüğümde kısacık duruyo. bunun içinde çözüm bilen birileri var mı?

ben kalınlaştırmaktan ziyade uzamasını istiyorum. Yani kaşlarım kısa. Gözümün hizasından kalem tutup ölçtüğümde kısacık duruyo. bunun içinde çözüm bilen birileri var mı?
badem yağı kullanmanı tavsiye ederim, ben bi ara bırakmıştım kullanmayı şimdi tekrar başladım ama tabi önce sabırlı olman gerek çünkü uzun vadede sonuç veriyor hiçbir ürün kısa zamanda kaş kalınlaştırıp uzatmaz, sabırlı olmak gerekir ben de senelerdir uzasın diye denemediğim yöntem kalmadı ama badem yağından başka bi ürün kullanmıyorum ve sürerken de çok narin yavaş yavaş sürmen gerekir iyice yedirmen gerekir kaşlarına, yıkarken de benim saçım için aldığım bitkisel şampuanla yıkıyorum dökülme tam anlamıyla durdu çok işime yaradı,tavsiye ederim.

badem yağı kullanmanı tavsiye ederim, ben bi ara bırakmıştım kullanmayı şimdi tekrar başladım ama tabi önce sabırlı olman gerek çünkü uzun vadede sonuç veriyor hiçbir ürün kısa zamanda kaş kalınlaştırıp uzatmaz, sabırlı olmak gerekir ben de senelerdir uzasın diye denemediğim yöntem kalmadı ama badem yağından başka bi ürün kullanmıyorum ve sürerken de çok narin yavaş yavaş sürmen gerekir iyice yedirmen gerekir kaşlarına, yıkarken de benim saçım için aldığım bitkisel şampuanla yıkıyorum dökülme tam anlamıyla durdu çok işime yaradı,tavsiye ederim.

Çooook fazla teşekkür ederim :) :KK16:

menekşe yağı denedinmi

Canim bu tur yaglarin seyreltilmisini kullanirsan hic sonuc bekleme al evdeki zeytin yagini sur ayni sey sadece yumusaklik parlaklik verir saf olanini kullanman lazim onun da etkisi kesin bile degil ustelik kirk liradan basliyor minicik bir sisenin fiyati 😔

Kasinin bitis kismindan itibaren kas cikmasini istedigin bos kisma ustura vur bir hafta icinde kisa kisa cikacaktir o kisalari tekrar kes bunun icin jilet de kullanabilirsin tabii ki ucuncu hafta sonunda ne kadar uzadigini goreceksin ve korkma dikkatli olursan hicbir zarar gormezsin badem yagini da bu islemi yaptiktan sonra o bolgeyi yumusatmak icin kullanabilirsin ama badem yaginin tek basina hicbir faydasini gormezsin 😔

merhaba bnde badem yağı kullanmak istiyorum ama iki çeşit badem yağı var tatlı badem yağımı yoqsa acı badem yağımı kullanmam gerekiyor?o_O

Canım peki bişey sorucam bu sarımsağı sürmemi söyleyen herkes kaşımın seyrek yerlerini iğne ile çizmemi ondan sonra sürmemi öyle cıkabilceğini söylediler. Sende yaptınmı bu işlemi yoksa direk sürdünmü?

arkadaşlar bende evliyim eşimden de hiç utanmıyorum. bütün kaşlarımı jilete vurdum bugün 3. gün 3 gündür sarımsak sürüyorum. bu gece de zeytinyağını deneyecem. sonucu yazarım sarımsak 3 günde bile işe yaradı. küsenlerin yerine siyah siyah çıkmaya başladı bile

Kuaför kaslarimi maffetti zaten seyrek kotu duruyo hem seklini bozdu hemde kisa brakti sekilde goruldugu gbi baska bi kuafore gittim oda sadece toparladi.kuaforun bozdugu yerlere ellemedi oralara badem yagi kullan ddi.sarimsak yetinyagi kullansam dahami iyi sonuc alirim yoksa badem yagi kullanmaya devam ediyimmi bilemedim.
IMG_20151105_000055.jpg

X