Göz Makyajı KAŞ Kalınlaştırma,Uzatma YÖNTEMİ

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ne kadar bir surede tam uzama saglanabiliniyor?

Çıkan tüylerin boyu varolan kaşlarının boyu ile aynı olması ve artık tam neredeyse hiç alınmamış bi kaş gibi olması 1 ayı buluyor. Fakat normalde hiçbir işlem yapmadan 1 ay uzatın bide bu işlemi yaparak 1 ay uzatın.. Emin olun bu işlemi yaparak uzattığnz kaş diğer hiç bişey yapmadan uzattğnz kaşın 2 katı fazlası yoğunlukta,kalınlıkta oluyo...

Son düzenleme:
Evet öyle ama biraz uzun bi süre istiyo tek başına olunca :)[/QUOTE]

evet ben geçtiğimiz bayramdan beri aldırmıyorum her günde bağdem yağı sürüyorum sabah öğlen ve akşam olmak üzere düzenli bir şekilde hala boşluklar var.oysaki çok çabuk uzayan kaşlarım vardı.uzasın istediğim için uzamıyırlar heralde.artık bu yöntemi denicem bakalım ne olucak.fırsat bulursam fotoğrafta koyucam fikir olsun.

$kaş.jpg

bu şu andaki hali.boşluklar var hala.kapkalın kaşlar gitti ip gibi kaldılar:KK43:

Her gece yatmadan önce sarmısak sür kaşlarına kesinlikle yapabileceğin en garantili yöntemlerden biri :) Hem sarmısak kaşları koyulaştırıyor hemde küsen kaşları tekrar çıkartmana yardımcı oluyor =)

bu yöntemi uygulucam mutlaka.çünkü daha fazla dayanamayıp tekrar aldırmaktan korkuyorum.böyle sokakta gezmek zor oluyor.:KK43:

kızlar benimde kaşlarım sağlık sorunu nedeniyle boşluklar oldu bende badem yağı ile sarımsak kulandım sarımsağı banyodan önce kulandım kokusundan dolayı,ve her gün akşam badem yağı sürdüm kesinlikle işe yarıyor tavsiye ederim dökülen kipriklerede hinyağı sürün denenmiş onaylanmıştır

ben de merak ettim bu yöntemi ve sürdüm şuan...bekliyorum,yastığım yağlancak herhalde,nasıl bi çözüm bulcam bilmiyorum...bi hafta kadar uygulayacağım,etkisini görürsem devam ederim,yoksa bırakırım artık..

ısıtıp derken?? nasıl ısıtalım tatlım şişesinde mi yoksa cezvede vs mi?:KK16:

Cezvede yağı yakmadan, yağ çatırdamadan bi kaç saniye ateşte tutup ısıtman yeterli canım. Hafif beklersin biraz ılıklasın sıcaksa, kaşlarına sürülebilecek ılıklığa geldiğinde de sürersin.

ben de merak ettim bu yöntemi ve sürdüm şuan...bekliyorum,yastığım yağlancak herhalde,nasıl bi çözüm bulcam bilmiyorum...bi hafta kadar uygulayacağım,etkisini görürsem devam ederim,yoksa bırakırım artık..

Yatmadan 1 saat önce sürersen o yağ baya bi kuruyo. Hafif böyle kayganlık oluyo cok az. Oda öyle yastığa geçmiyo pek. Yani bende geçmedi hiç.

yağ meselesi için 2 saat bekledim,baktım hala yağlı,hepsini çekmemiş,peçete ile üstünden geçtim...zaten kaşlarım kendisi için yeteni almıştır artık diye düşündüm:)

yağ meselesi için 2 saat bekledim,baktım hala yağlı,hepsini çekmemiş,peçete ile üstünden geçtim...zaten kaşlarım kendisi için yeteni almıştır artık diye düşündüm:)

Hafiften ufak ufak dokundursaydın sadece peçeteyi. Öyle silmeseydin bastırarak..

benmde acilen 1 hafta içinde uzaması lazımm yani kasım 4 üne kadar :S bunu denicem içine badem yagıda koycam inş uzar yaa

Benim kaslarım cok gürdü hatta ortasında bile vardı ama ala ala mahvettim incecik kaldı simdi kalınlasmıyr cıkıyor ama uzamıyor bir de cok batık oluyor ama bunu uygulamam cünkü zaten gür ama batık oldugu icin kalınlastıramıyorum bunun icin bir care yok mu bildiginiz

Benim kaslarım cok gürdü hatta ortasında bile vardı ama ala ala mahvettim incecik kaldı simdi kalınlasmıyr cıkıyor ama uzamıyor bir de cok batık oluyor ama bunu uygulamam cünkü zaten gür ama batık oldugu icin kalınlastıramıyorum bunun icin bir care yok mu bildiginiz

internette eeose kipik uzatıcı serum var .ondan aldım. kirpiklerimi dolgunlaştırdı. eeose kirpik uzatıcı serum sitesinde kaşlar içinde kullanılır diyordu. ben de ye kirpik dökülmesi sorunundan kurtulunca kaşlarımada uygulamaya başladım. Kaş ekimi yaptıracaktım gerek kalmadı. 2 ci küre başladım. kaşlarım dolgunlaştı şeker. ekimden filan daha uyguna geldi hem. optum

X