Göz Makyajı KAŞ Kalınlaştırma,Uzatma YÖNTEMİ

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
internette eeose kipik uzatıcı serum var .ondan aldım. kirpiklerimi dolgunlaştırdı. eeose kirpik uzatıcı serum sitesinde kaşlar içinde kullanılır diyordu. ben de ye kirpik dökülmesi sorunundan kurtulunca kaşlarımada uygulamaya başladım. Kaş ekimi yaptıracaktım gerek kalmadı. 2 ci küre başladım. kaşlarım dolgunlaştı şeker. ekimden filan daha uyguna geldi hem. optum

Tesekkr ederm tatlım arastırıyım bi

Kaşlarını kalıcı boyatmak istemeyenler ve seyrek kaşları olanlar için ev yapımı kaş boyası tarifi

bitmiş bir dudak parlatıcısı kabını iyice yıkıyoruz, içine biraz kaş jölesi veya saç jölesi koyuyoruz. yapmak istediğimiz renge göre bir far seçerek hafifçe kazıyarak elde ettiğimiz tozu kabın içine koyuyoruz ve hızlıca karıştırıyoruz. parlatıcının fırçasıyla kaşımıza sürdükten sonra kaş fırçasıyla düzeltiyoruz.

kaş kaleminden farkı, hem kaşınızın şeklinin bozulmaması hem de boyanın uçup gitmemesi...

kolay gelsinnn dolgun kaşlı günlerr:KK1::KK1:

İşe yarar mı diyorsunuz ..
Yapan arkadaşlar resim paylaşsalar ya .. Ne güzel olur ..
Not alayım bunu da ..
Pazartesi başlayacağım..

Kaşlarını kalıcı boyatmak istemeyenler ve seyrek kaşları olanlar için ev yapımı kaş boyası tarifi

bitmiş bir dudak parlatıcısı kabını iyice yıkıyoruz, içine biraz kaş jölesi veya saç jölesi koyuyoruz. yapmak istediğimiz renge göre bir far seçerek hafifçe kazıyarak elde ettiğimiz tozu kabın içine koyuyoruz ve hızlıca karıştırıyoruz. parlatıcının fırçasıyla kaşımıza sürdükten sonra kaş fırçasıyla düzeltiyoruz.

kaş kaleminden farkı, hem kaşınızın şeklinin bozulmaması hem de boyanın uçup gitmemesi...

kolay gelsinnn dolgun kaşlı günlerr:KK1::KK1:

iyimis unutmazsam deniyim bir ara :KK70:

benim kaşlarım simsiyah kirpiklerimde ama saçların daha açık renk kuaförde kadın demişti boyadın mı diye sen anlarsın bak bakalım boya mı dedim hayır dedi saç renkgim açılıyor küçükken simsiyahti şimdi kahve ve yeni çıkanlar daha açık renkli bunun beslenmeyle alakası varmıdır kızlar
birde kaşlarımda batık vardı kuaförümü değiştim alım hatasından oluyormuş

ben bağdem yagı kulanıyodum, bu yazıyı gördükten sonra deniyim dedim. hatfa içi bi gün yaptım. sabahın 7sindede okula gitmem gerek tabi. ne gece durabildm kokusundan nede sabah :) uyandıgımda kasşarım öyle sertti ki . sonra suyu deydirdigim an buram buram sarımsak koktu her yer :KK70: :KK37:
sonra badem yagına devam ettim. simdi cuma cumartesi günleri kulanıyorum.
ama cidden kısa zamanda kalınlaştrma ve uzatma gibi bi etkisi var. :)

Son düzenleme:
tatlıbademyağı kolay..bekar olduğum için sarımsak ta tamam..ama hergün zeytinyağı ısıtmak zor gelicek galiba bana:KK43: ben diğer ikisini deneyeyim..teşekkürlerr

benimde kaşlarım seyrek ve ince telli inşallah bu yöntem işe yarar. biran önce bende başlıyacağım sonucu yazarım.

kızlar benimde kaşlarım sağlık sorunu nedeniyle boşluklar oldu bende badem yağı ile sarımsak kulandım sarımsağı banyodan önce kulandım kokusundan dolayı,ve her gün akşam badem yağı sürdüm kesinlikle işe yarıyor tavsiye ederim dökülen kipriklerede hinyağı sürün denenmiş onaylanmıştır

sarımsağı kaşlarında ne kadar süre beklettin peki? bi de banyo yapınca kokusu arınıyor mu tamamen?

Neredeyse hiç alınmamış (sadece altlardan 1 sıra falan almıştım oda cok ama cok az) ve hiçbir yöntem uygulanmamış hali:
fv.jpg

Alınmış hali, burda biraz kalemde sürmüştüm. Kalemsiz halini düşünün bide =)
dsfd.jpg

Bu yönteme başladığım zamanlardaki hal:
cvdf.jpg

Bi ara bıraktım ondan sonra tekrar yapmaya başlamıştım ve artık şimdiki hali:
Resim039.jpg

~~
Kendi haline bıraktığım, kalınlaştırmak istediğim zamanlarda oldu hiç yöntem uygulamadan ama inanın en üstteki hali gibiydi hep.. Bi en üsttekini bide en alttakini karşılaştırırsanız anlarsınız farkı :KK23:

harika olmuş bende denicemm :) paylaşım için teşekkürler :KK66:

çok teşekkürler paylaşım için.ben sadece sarımsağı duymuştum ,1 haftadır deniyorum baya farketti,bakalım bı de zeytinyağını ekliycem.sonucu 15 gün sonra paylaşırım.

arkadaşlar, buradaki yorumlar üzerine kaşlarıma sarımsak sürmeye başladım. şu an tam olarak dolmadı ama 3.günde çıkmaya başladı kaşlarım. hızla uzuyorlar, sanırım 1 hafta sonra istediğim hale gelirler. gece yatarken sarımsağı sürdüm. kaşlar sertleşiyor bi yarım saat içinde. üzerine de azıcık badem yağı sürüp uyudum. sabah uyandığımda yumuşaktı kaşlarım. yalnız, yıkarken sarımsak çok kokuyo :KK43: haberiniz olsun. Yine de sonuçtan memnunum :KK70:

gerçekten arkadaşlar sarımsak çok kokuyor.ben ne yapıcam? her türlü kokudan rahatsız olan biriyim ve herkesi kendim gibi düşünüyorum.annem etli yemek yapar saçlarım kokacak diye mutfağa girmem bile.yemek yaparken saçına bone takan insanım.kaşlarım deseniz çok kötü oldular ve küstüler,çıkmıyorlar.sarımsağın faydasını biliyorum ama çok kokuyor,okula gidiyorum bide o kokuyu nasıl geçiririz?gece yatarken yapmayı düşünüyorum.sabah yine kokar.bide sarımsağa bit gelir mi?bitlenmeyek bide.

:2:
gerçekten arkadaşlar sarımsak çok kokuyor.ben ne yapıcam? her türlü kokudan rahatsız olan biriyim ve herkesi kendim gibi düşünüyorum.annem etli yemek yapar saçlarım kokacak diye mutfağa girmem bile.yemek yaparken saçına bone takan insanım.kaşlarım deseniz çok kötü oldular ve küstüler,çıkmıyorlar.sarımsağın faydasını biliyorum ama çok kokuyor,okula gidiyorum bide o kokuyu nasıl geçiririz?gece yatarken yapmayı düşünüyorum.sabah yine kokar.bide sarımsağa bit gelir mi?bitlenmeyek bide.

sabah yıkadıktan sonra hiç kokusu kalmıyor sarımsağın. ondan gönül rahatlığıyla uygulayabilirsin. ben de okula gidiyorum hiç kimseden böyle bir şikayet duymadım :KK70: 3-4 gün yaptıktan sonra kokuya alışıyorsun zaten. ama yine de ben yıkarken nefes almamaya çalışıyorum. tek zor yani o kısmı.

bende kaşlarımı kalınlarştırmak ve hızlı uzamasını isteğim zamanlarda 2 diş sarımsağı rendeleyip birazda içine badem yağı katarak bu karışımı 1 gün bekletip akşamları yatmadan önce sürüyorum kokusu biraz fena oluyor ancak sabaha kadar gidiyor.. birde yine yatmadan önce menekşe yağı sürüyorum kaşlarıma bunuda bir kuaför söylemişti buda işe yarıyor...

X