Göz Makyajı KAŞ Kalınlaştırma,Uzatma YÖNTEMİ

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bende kaşlarımı kalınlaştırma derdindeyim sarımsak sürüyordum bir aydır filan ama hergün süremiyorum işe yaradığını duymuştum şimdi senin yönteminide denedim bugün bakalım ara vermeden hergün sürecem inşallah... Birde teremassin deri merhemini önermişlerdi bana çabuk uzattığıyla ilgili bazende onu sürüyordum sürekli sürmek lazım sanırım

bende kaşlarını hiç aldırmayanardanım ama seyrek ve biraz dağınık.. bu yüzden eleştri alıyorum ama aldırmakta istemiyorum belki gürleşince bu eleştirler de kesilir o yüzden bende başlicam sarımsak ile yağa gelişmeleri yazarımm :KK34::KK34:

kızlar neden kaş kalınlaştırmaya çalışıyorsunuzkiii ben nefret ediyorum kaşşlarımdan tıpkı erkek kaşıı gibilerr çok kalın ve aşırı siyahh bıktım artık aynaya bakasm gelmiyorrrr :KK50:

ya benim büyük bir problemim kaş ! ama senelerdir üşendiğimden :KK43: kaşlarım seyrek zaten küçükken çok sarışındım hala da kumralım.. kaşlarım kısa uzatmak istiyorum. sorun şu ; sarımsaktan nefret ediyorum :KK43: ne yapabalırım bayanlar ??? mağdurum :'(

Kızlaar ben bugun kaslarımı ilk defa aldırdım ama sonucu tam bi rezalet. o güzel kalın kaşlarım gitti incecik kaşlarım oldu kuaförden ağlayarak cıktım diyebilirim :KK43: ne yapıcam simdi ben yardım ediiiiiiiiin :KK43:((( :KK50: :KK43:

ya gercekten cok fark var..ben duymusum sarimsagama zeytinyagi ile birlikte ilk kez duyuyorum,denicem insallah ama iste kokusu birazi sikici insallah esim sikilmaz kokudan benimde kaslarim berbat

benim kaşlarımda sorun var araları cok acık ztn kaşlarım kavisli fotosuda bu dedigin seyi yaparsam kaşlarım uzarmı kalınlasırmı

Eklentiler

• $2013-02-10 23.19.49.jpg
    $2013-02-10 23.19.49.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 302
Ben geçen gün kaşlarımı alıyım derken makas kaydı ve kaşım çok gitti :KK50: .. Sonra bende telaş yaptım direk bu forum çıktı karşıma okudum tüm yazıları. Hemen başladım uygulamalara; kaşlarımın giden kısımlarına sarımsak sürüyorum üzerine vazleim ve sonrada %100 zeytinyağlı krem (çokaz). böyle devam edersem sizce kaç güne çıkar/uzar? ve bu yöntem işe yarar mı?? :KK17:

Ya kızlar belki güleceksiniz ama sarımsağın kaş çıkarmadaki yerini anlamadım hala. Asitli ya tüyleri yakar çıkarmaz gibime geliyo nedense ters teper diye denemeye korkuyorum :/

ya sadece badem yağıyla yapsak olmaz mı sarımsağın yaptığı kadar kaş çıkarmazmı ? ya ben sarımsağa dokunamıyorum bile kokusuna daa siz düşünün

Sarimsak dokulmeniz varsa engeller ve ince sari tuyleri boraz guclendirir orada daha onceden tuy yoksa kesinlikle bi sonuc beklemeyin. Her seyi denedim. Tek cozum usturayla kas alan isini iyi yapan bi yere gidin gercekten kendimi uzmeme degmiyormus. Paraya kiymaniz lazim bu kadar ugrasacagima gitseydim aylar onceden diyorum. Sorulariniz varsa yanitlarim cunku her seyi denedim ve her seyin sonucunu cok cok iyi biliyorum :KK43:

bir arkadaşım boş rimel kutusuna sarımsak ve zeytinyağı karışımını yapıp 1 gün beklettikten sonra kullanıyor.Kaşları kalınlaşmıştı sanırım bu şekilde yapmak daha kullanışlı.

bir arkadaşım boş rimel kutusuna sarımsak ve zeytinyağı karışımını yapıp 1 gün beklettikten sonra kullanıyor.Kaşları kalınlaşmıştı sanırım bu şekilde yapmak daha kullanışlı.

aynen.tatlı badem yağının içine sarımsak rendeledim 2 tane.yağı şişeden kokladığımda sarımsak kokusunu alıyorum ama kaşıma sürdüğümde koku yok.anneme de söyledim sarımsak kokusu alıyor musun diye.o da almadığını söyledi.:KK14::KK14::KK14:

aynen.tatlı badem yağının içine sarımsak rendeledim 2 tane.yağı şişeden kokladığımda sarımsak kokusunu alıyorum ama kaşıma sürdüğümde koku yok.anneme de söyledim sarımsak kokusu alıyor musun diye.o da almadığını söyledi.:KK14::KK14::KK14:

Haklısın, benim arkadaşım bunu haftalarca kullandı çok az bir kokusu geliyor dedi .Ben de yapıcam en yakın zamanda ,onun kaşları ve kirpikleri baya gürleşmişti.

Son düzenleme:
Sarimsak dokulmeniz varsa engeller ve ince sari tuyleri boraz guclendirir orada daha onceden tuy yoksa kesinlikle bi sonuc beklemeyin. Her seyi denedim. Tek cozum usturayla kas alan isini iyi yapan bi yere gidin gercekten kendimi uzmeme degmiyormus. Paraya kiymaniz lazim bu kadar ugrasacagima gitseydim aylar onceden diyorum. Sorulariniz varsa yanitlarim cunku her seyi denedim ve her seyin sonucunu cok cok iyi biliyorum :KK43:

menekşe yağı denedinmi

X