Göz Makyajı KAŞ Kalınlaştırma,Uzatma YÖNTEMİ

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
Kızlar biliyorum ki bir çoğunuz seyrek, kısa kaşlardan şikayetçi. Bir zamanlarda bende öyleydim :KK1: Ve çok basit aslında hepimizin bildiği bir yöntemle bunu halletim. Hemde çok kısa bir sürede.. Yönteme gelince;

MALZEMELER

Sarımsak + Zeytinyağı

KULLANIM

Öncelikle bu işlemi mutlaka gece yatmadan önce uygulayacağız ki kaşımızda hem saatlerce kalsın hemde gece uyuyacağımız, evde olacağımız için fazla koku problemide olmamış oluyor. Ve bu yöntemi her akşam sadece yatmadan önce uygulamanız gerekiyor.
- Öncelikle 1 diş sarımsağı ikiye bölüp böldüğümüz yeri parmağımızla sıkarak (suyu çıksın diye) bi yarısını bi kaşımıza, diğer yarısını öbür karşımızı sürüyoruz.
- Daha sonra zeytinyağını kızartmadan kısık ateşte ocakta ısıtıyoruz ve ılık bi şekilde sarımsak sürdümüğüz kaşlarımıza sürüyoruz.
- Ve tabi yağ bir yere bulaşmasın diye kuruduktan sonra öylece yatıyoruz, hiç su deydirmeden.. Sabah kalktığımızda bu suyla, sabunla yıkıyoruz. Merak etmeyin sabah kalktığınızda koku falan kalmıyor. Zaten zeytin yağı sarımsağın biraz kokusunu dindiriyor.

1 haftada ki fark bile sizi şaşırtıcak..
1 haftada bile baya yeni kaşlar cıkıyor ve cıkan kaşlarda kalın oluyor diğer çıkmış tüyleride kalınlaştırıyor tabikide...

Sorularınız olursa cevaplandırabilirim..

Son düzenleme:
Neredeyse hiç alınmamış (sadece altlardan 1 sıra falan almıştım oda cok ama cok az) ve hiçbir yöntem uygulanmamış hali:
fv.jpg

Alınmış hali, burda biraz kalemde sürmüştüm. Kalemsiz halini düşünün bide =)
dsfd.jpg

Bu yönteme başladığım zamanlardaki hal:
cvdf.jpg

Bi ara bıraktım ondan sonra tekrar yapmaya başlamıştım ve artık şimdiki hali:
Resim039.jpg

~~
Kendi haline bıraktığım, kalınlaştırmak istediğim zamanlarda oldu hiç yöntem uygulamadan ama inanın en üstteki hali gibiydi hep.. Bi en üsttekini bide en alttakini karşılaştırırsanız anlarsınız farkı :KK23:

Son düzenleme:
tebrikler.... basara bilmissin, baya bi degisiklik var. benim de kaslarim seninki gibi acaba denesem .... acayip qaza geldim. aksamdan basliycam. ama kokuyu naapicam bilmiyorum. canim sen ke kadar surede basara bildin? bir de araliksiz mi surulmeli? son bi soru- zeytin yagini mutlaka isitmalimiyiz? oyle sursek olmazmi yaaaaaaaaa:26:

tebrikler.... basara bilmissin, baya bi degisiklik var. benim de kaslarim seninki gibi acaba denesem .... acayip qaza geldim. aksamdan basliycam. ama kokuyu naapicam bilmiyorum. canim sen ke kadar surede basara bildin? bir de araliksiz mi surulmeli? son bi soru- zeytin yagini mutlaka isitmalimiyiz? oyle sursek olmazmi yaaaaaaaaa:26:

Teşekkürler canım.. Denemelisin bence birşey kaybetmezsin sonuçta. Canım ben aralıksız sürdüm her akşam kaşlarım toparlanana kadar. İlk 1 hafta dolduğunda kısa kısa bir sürü kalın kalın çıkmış tüyleri fark edeceksin. Tabi diğer tüylerininde ne kadar uzadığını görüceksin. Ama tam anlamıyla uzun ve dolu olması için 2 hafta gerekiyor yaklaşık.. Valla canım bu tür uzatma olaylarında ben hep yağı ısıtarak kullanıyorum. 1 kere başka birşeyde ısıtmadan kullanmıştım ve pek bir işe yaramamıştı. Isıtmanı tavsiye ederim..

ya ben kaşlarım sık gür ve kalındır ama kuaför kaşlarımı mahvetti.incecik yaptı kaşlarımı.tek sıra kaldılar resmen.uzatmaya çalıştım bir defa.aslında çabuk uzuyolar ama karman çorman duruyo.yani bir bi yerden çıkıyor bir bi yerden çıkıyo görüntü çok kötü oluyor.dışarı bile çıkamazsın o durumda.buna nasıl çözüm bulucam bilmiyorum.hepsi birden aynı anda çıksa keşke:KK43:((

ya ben kaşlarım sık gür ve kalındır ama kuaför kaşlarımı mahvetti.incecik yaptı kaşlarımı.tek sıra kaldılar resmen.uzatmaya çalıştım bir defa.aslında çabuk uzuyolar ama karman çorman duruyo.yani bir bi yerden çıkıyor bir bi yerden çıkıyo görüntü çok kötü oluyor.dışarı bile çıkamazsın o durumda.buna nasıl çözüm bulucam bilmiyorum.hepsi birden aynı anda çıksa keşke:KK43:((

Oluruna bırakınca öyle oluyor.. Benimde öyle çıkıyor hiçbi yöntem yapmadan.. 1 hafta kullanabilirsin bu yöntemi. En azından çıkış yönlerini belirler ve düzenli cıkar. Ondan sonra bırakırsın aynı şekilde uzamaya devam eder.. Sonuçta amacın senin hızlı ve doğru bi şekilde uzatmak.

ben de badem yağına sarımsak rendeledim, acaba üstüne zeytinyağı da katsam mı :26: iğrençlikte son noktaya doğru gidiyorum allahın izniyle :KK64:

ben de badem yağına sarımsak rendeledim, acaba üstüne zeytinyağı da katsam mı :26: iğrençlikte son noktaya doğru gidiyorum allahın izniyle :KK64:

Katsan daha iyi bi sonuç alırsın. Badem yağıda cok işe yarıyor.

badem yağı tek başına bile işe yarıyor:)

Evet öyle ama biraz uzun bi süre istiyo tek başına olunca :)

bende kalın kası sevıorum her yuze gıtmıyor ınce kas kımıne cok gusel yakısrken kımınde sırıtıyor ben ılk aldırdımda cok guzel almıslardı ebru gundesın kasları gıbıydı sonra kınada aldırtım dugun gunu yok surası olmamıs yok burası ıcıne etıler kasımın ıp gıbı bırakdılar bıde kavıslı sız dusunun sonra almamaya basladım bende kayısı ve badem yagını surdum hep :KK70: sonuc kalın dogal kaslar

3 gündür her gece yatmadan uyguluyorum fakat uyguladıktan 5dk sonra yanma hissi oluyor benim gibi yanma olan arkadaşlar oldu mu ? ve olduysa devam mı ettiniz bıraktınız mı ?

Son düzenleme:
3 gündür her gece yatmadan uyguluyorum fakat uyguladıktan 5dk sonra yanma hissi oluyor benim gibi yanma olan arkadaşlar oldu mu ? ve olduysa devam mı ettiniz bıraktınız mı ?

Oluyor canım bende de. Devam et.. O normal bişey. Çnkü sen onu kıl köklerine sürüyosun ve derine işliyo. Aynı bi yaraya kolonya döküyo gibi :))

Benimde gerzek kuaför incecik etti kaşlarımı , zaten bide küstüler , uzatayım diyorum , bi ordan bi burdan çıkıyor , seyrek seyrek bişeyler oldu , oysaki kalın olsun istiyorum bu yönetmi bu gece denicem inş olur , saol arkadaşım

Son düzenleme:
X