Göz Makyajı KAŞ Kalınlaştırma,Uzatma YÖNTEMİ

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende kaşlarımı kalınlarştırmak ve hızlı uzamasını isteğim zamanlarda 2 diş sarımsağı rendeleyip birazda içine badem yağı katarak bu karışımı 1 gün bekletip akşamları yatmadan önce sürüyorum kokusu biraz fena oluyor ancak sabaha kadar gidiyor.. birde yine yatmadan önce menekşe yağı sürüyorum kaşlarıma bunuda bir kuaför söylemişti buda işe yarıyor...

menekşe yağını denemek lazım gerçekten.

menekşe yağını bana da kuaför söyledi e vitamini ile karıştır dedi henüz denemedim acaba e vitamini göze kaçarsa gece zarar verir mi
neden bu kuaförler hemen iple alıyorlar sinir oluyorum bence öyle kolaylarına geldiğinden önce cımbızla alsınlar sonra iplesinler 2 tel kaş var o da gitti :KK20:

Neredeyse hiç alınmamış (sadece altlardan 1 sıra falan almıştım oda cok ama cok az) ve hiçbir yöntem uygulanmamış hali:
fv.jpg

Alınmış hali, burda biraz kalemde sürmüştüm. Kalemsiz halini düşünün bide =)
dsfd.jpg

Bu yönteme başladığım zamanlardaki hal:
cvdf.jpg

Bi ara bıraktım ondan sonra tekrar yapmaya başlamıştım ve artık şimdiki hali:
Resim039.jpg

~~
Kendi haline bıraktığım, kalınlaştırmak istediğim zamanlarda oldu hiç yöntem uygulamadan ama inanın en üstteki hali gibiydi hep.. Bi en üsttekini bide en alttakini karşılaştırırsanız anlarsınız farkı :KK23:

canım bukadar farrk gerçktn 1 haftada oldumu ben bu konulrda çok üşngcm hemen bıkıorum en fazla 2 hafta dayanabilirm:) işe yararmıı aynı senin alınmış hali gibi bnm kaşlarımda hatta bazı yerlrde hiç çkmıo syrek syrek duruoorr :) birdee yağı ypmask olmazmı :) sadce sarmısak sürsek :KK43:

arkadaşlar, buradaki yorumlar üzerine kaşlarıma sarımsak sürmeye başladım. şu an tam olarak dolmadı ama 3.günde çıkmaya başladı kaşlarım. hızla uzuyorlar, sanırım 1 hafta sonra istediğim hale gelirler. gece yatarken sarımsağı sürdüm. kaşlar sertleşiyor bi yarım saat içinde. üzerine de azıcık badem yağı sürüp uyudum. sabah uyandığımda yumuşaktı kaşlarım. yalnız, yıkarken sarımsak çok kokuyo :KK43: haberiniz olsun. Yine de sonuçtan memnunum :KK70:

canımmmm bunu yazalı baya oLmşşş 1 ay denedinmiii ve sonuçç nedir:))) sabah yıkynca o koku gidiormu:)

yok ben uygulayamadım sarımsağı ama yavaş yavaş tek sıra tek sıra kalınlaştırdım.şimdi daha iyi durumda.

küsen kaşların yeniden çıkması için yüzde yüz çözüm sarımsak sürmek!!!
benim kaşlarımda uzun süre ince almam sebebiyle küstü bi gün kaşlarımı uzatmak istedim aylarca bekledim tek kıl çıkmadı daha sonra internetten araştırdım sarımsağın iyi geldiği yazıyordu..6 ay boyunca her gece sarımsaklı yattım faydasını gördüm incecik kıllar çıktı ama çıksa ne çıkmasa ne hiç belli olmuyor..o ince çıkan kıllarıda sürekli jilete vurdum baya kalınlaştı artık eskisine göre daha şekilli. Arada dolmayan boşluklarada kalem sürüyorum mecburen :)

Son düzenleme:
küsen kaşların yeniden çıkması için yüzde yüz çözüm sarımsak sürmek!!!
benim kaşlarımda uzun süre ince almam sebebiyle küstü bi gün kaşlarımı uzatmak istedim aylarca bekledim tek kıl çıkmadı daha sonra internetten araştırdım sarımsağın iyi geldiği yazıyordu..6 ay boyunca her gece sarımsaklı yattım faydasını gördüm incecik kıllar çıktı ama çıksa ne çıkmasa ne hiç belli olmuyor..o ince çıkan kıllarıda sürekli jilete vurdum baya kalınlaştı artık eskisine göre daha şekilli. Arada dolmayan boşluklarada kalem sürüyorum mecburen :)

sende sarmsk tek basna etki etmemiş demkki :)))) ama bnm komsumda sadce 1 2 ay içinde orman gbi kapkara kaşlar çıkarmştıı şok olmştm görünce :KK70: bende bi baslıcamda dahaa giremedimm olaya üüf bugn bşlrm inş :KK70:

sende sarmsk tek basna etki etmemiş demkki :)))) ama bnm komsumda sadce 1 2 ay içinde orman gbi kapkara kaşlar çıkarmştıı şok olmştm görünce :KK70: bende bi baslıcamda dahaa giremedimm olaya üüf bugn bşlrm inş :KK70:

benim saçlarım gür ve rengi çok koyudur ve vücudumda tüylüdür:KK43: fakat ne hikmetse kaşlarım saçlarıma göre daha açık renkli ve ince yapılıdır sarımsak uzun vadede gerçekten etkisini gösterdi ama genede kaşlarım ince bitkisel yağları deniyim bari :26:

menekşe yağını bana da kuaför söyledi e vitamini ile karıştır dedi henüz denemedim acaba e vitamini göze kaçarsa gece zarar verir mi
neden bu kuaförler hemen iple alıyorlar sinir oluyorum bence öyle kolaylarına geldiğinden önce cımbızla alsınlar sonra iplesinler 2 tel kaş var o da gitti :KK20:

yani uyurken gözlerininle oynamıyorsan kaçmaz niye kaçsın canım. ben öle bi sorunla karşılaşmadım da hiç bencede iple almasınla önce cımbızla alsınlar. iple şekil verşlmezmiş zaten normalde ama kolaylarına geliyor.

X