Vajinamın Şekli

16 yaşındayım ve merk ettm vajinama baktım daha sonra netten baktım ama şeklinde anormallik var gibi geldi bana, nette idrar deliği ve vajina ayrı yerdeler çok açık olacak özür diliyorum ama psikolojikmen çok kötüyüm :KK43: bana öle gelmedi yani idrar deliği ve vajina girişi 1 delik sanki ve içinde damarlar var gibi bölmeli gibi oraya bişe girmez gibi gözüküyo :KK17: ilerde sorun olur diye çok korkuyorum çünkü çocuklarıda çok seviyorum inşaallah sorun olmaz =(( lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

en ufak bir sorun dahi yaşamayacaksın. hiçbir şekilde ne anneliğini ne de sağlığını uzaktan yakından etkilemeyecek.
vajinanın şekli standart değildir. unutma ki nete konulan resimler ideal bir vajinayı ele almaktadır. halbuki kızların bir çoğu kendine has şekle sahiptirler. libium minör ve labium majör dediğimiz küçük ve büyük dudaklar bu görünümün ortaya çıkmasında çok önemli rol oynarlar.
bunların şekilsel yapısı senin gözüne hoş gelmeyebilir. unutma ki cinsel haz açısından da seni zor duruma düşürmeyeceklerdir.

bu konuda moralini bozma, daha da başka sıkıntılar varsa eğer kendi kendini huzursuzlaştırmadan paylaş.

X