Saç Rengi ve Saç Boyama küllü kumral LÜTFEN YARDIM ..

whisper90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2010
192
0
mrb arkadaslar sacım koyu kumral dogal rengıydı.küllü kumral ıstıyordum kuafore gıttım açıcısız karamel gıbı bıseye boyadı ama sacım cok açılmadı.yawas yawas döncez dedı.ama kuaföre gitmedim dün koleston küllü kumral (7/1) aldım boyadım.rengi biraz değişti ama koyu oldu.ewde kendım nasıl açabilirim ve küllü kumralı tutturabilirim??? birde bi sonraki boya için kaç gün beklemem gerekiyor :KK43:

bu rengi bende tutturabilmek için canım çıktı..belki 20 defa bütün markaların küllüsünü denedim ama olmuyor çok zor bir renk kuaförlerde beceleremiyo anlamadım gitti..ama kolestonu hiç beğenmemiştim karamellik oluyo içinde..

bilmiyorum ama keşke sen kendin evde boyamasaydın :KK50:
kuaförler açıcı kullanmak istemediği için öyle diyorlar ... yani açıcı kullanıp saçını yıpratmayalım diyerek bi kaç seferde istenilen rengi elde ediyorlar ... sen acele etmesen olacak
:KK45:bence evde daha kendin hiç boyama ... zaten koyulaştırmışsın, paran varsa kuaföre git bence

:KK43: para wermiyryım dedım ama daha pahalıya patlıcak sanırım :KK43: kac gun sonra boyatabılırım bırdaha?

bu rengi bende tutturabilmek için canım çıktı..belki 20 defa bütün markaların küllüsünü denedim ama olmuyor çok zor bir renk kuaförlerde beceleremiyo anlamadım gitti..ama kolestonu hiç beğenmemiştim karamellik oluyo içinde..

Kuaförlerin en becerdiği renk karamel, gözü kapalı yaparlar:KK51: Çok kolay zaten kadıköyün çiçekçilerine sormak lazım bu kadar kolay nasıl elde ettiniz diye:p şaka bi yana saçı sadece açsan yine aynı rengi karameli ouıyo, ayrıca boyaya gerek yok.

mrb arkadaslar sacım koyu kumral dogal rengıydı.küllü kumral ıstıyordum kuafore gıttım açıcısız karamel gıbı bıseye boyadı ama sacım cok açılmadı.yawas yawas döncez dedı.ama kuaföre gitmedim dün koleston küllü kumral (7/1) aldım boyadım.rengi biraz değişti ama koyu oldu.ewde kendım nasıl açabilirim ve küllü kumralı tutturabilirim??? birde bi sonraki boya için kaç gün beklemem gerekiyor :KK43:

En güzel tonlar küllü tonlar bence de ama kuaförler de dahil olmak üzere zor elde ediliyo:84:

bende küllü kumral küllü açık kumral istiyodum kuaföre gittim. sonuç: turuncu... anlamıyolar mı beceremiyolar mı bilmiyorum... bana da yavaş yavaş yapıcaz dedi ama saçımı olduğundan daha da turunculaştırdı... bence kolaylarına geldiği için turuncu yapıp bırakıyolar. neyse bende birçok boyanın küllüünü denedim... onlardan da iyi sonuç alamadım ve igoranın 0.22 turuncu azaltıcısı var boyanın içine katıyosun ondan aldım yavaş yavaş oluyo...1 -2 kerede olmuyo malesef çünkü küllü renk akıyo altından yine turuncumsu yansımalar çıkıyo...ya çok iyi bi kuaför bulmak lazım ya da böyle defalarca uğraşmak lazım çok zor bi renk malesef

canımmm sakın öle bi hata yapma ben senelerce siyaha boyadım saçımı sonra kuaförde oryalsiz açmaya çalıştı uçlarda hafif siyahlık kaldı gerisi kahverengi oldu doğal rengim senin gibi küllü kumral.. evde açmak istedim 3 defa palette açıcıyla açtım saçımı aynı gün üzerine küllü açık sarı sürdüm değişim olmadı saçlarım tupturuncuydu onun üzerine ertesi gün küllü kumral yaptım ve saçım yeşerdi ardından 2 defa karamel en sonda bronz kahve.. saçlarımın rengi eskisinden beter bi kahve oldu asıl kötü olan güzelim hiç oryalsiz saçlarım gitti kırık, lastik gibi uzayan yıpranmış saçlar geldi şimdi diceksin ki benim konumla ne alaka, sölemek istediğim evde saçına işlem uygulama market boyaları zaten kuafördekiler gib olmuo 2 yıkamada akıo evde işlemde ise saçlar yıpranıo ben 3 aydır saçıma işlem uygulatmadım bu ayın sonunda kuaförümde küllü kumral zemine krepe balyaj yaptıracağım eminimki evde yaptığımdan güzel bi sonuç alacağım..

tesekkurler arkadaslar.. ama ben 3 gun oncesınde boyadım :S tam ıstedıgım gıbı olmadı ama yaklastı.koyu kullu kumral oldu dıpler tam ıstedıgım gıbı uclara dogru koyulastı onuda bıdahakıne artık inş :S

tesekkurler arkadaslar.. ama ben 3 gun oncesınde boyadım :S tam ıstedıgım gıbı olmadı ama yaklastı.koyu kullu kumral oldu dıpler tam ıstedıgım gıbı uclara dogru koyulastı onuda bıdahakıne artık inş :S

arkadaşım ben de küllü kumral istiyorum biraz koyu olsun istiyorum o nedenle koleston köpük boya almayı düşünüyorum sen hangi markaya boyadın bide saçının bu haliyle resim varsa eklersen sevinirim

X