Türkan Şoray mı Gülşen Bubikoğlu mu?

Gerçek mi bu ya? :S Bambaşka biri gibi duruyor.
Ben de Türkan Şoray'ı beğenmeyenlerdenim, şimdiki hallerinde yaşıtlarına göre hoş bir kadın denebilir ama gençliğini beğenmiyorum. Gülşen Bubikoğlu ise (eğer şu an unuttuğum biri yoksa) yeşilçamın en güzel kadını bana göre...

Eki Görüntüle 252169 Eki Görüntüle 252170 Eki Görüntüle 252171 Eki Görüntüle 252172 Eki Görüntüle 252173 Eki Görüntüle 252175 Eki Görüntüle 252176 Eki Görüntüle 252177 Eki Görüntüle 252178 Eki Görüntüle 252179

yok böyle bir güzellikk.........................:97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

türkan şoraysa benim en büyük hayal kırıklıklarımdan biridir..çünkü evet estetikle harika bir görünüme kavuşmuş ve estetik olduğunu öğrenip bu fotoları görünce çok büyük hayal kırıklığı oldu bende...:KK53::KK53::KK59::KK59::KK59: doğal değil allah vergisi değil tamamen yapay bir güzellik evet çok güzel olmuş o ayrı...

Eki Görüntüle 252189 Eki Görüntüle 252190 Eki Görüntüle 252191 Eki Görüntüle 252192 Eki Görüntüle 252193 Eki Görüntüle 252194 Eki Görüntüle 252195 Eki Görüntüle 252196

türkan şorayın bi tek burnunda estetik var baska bi yerinde yok burdaki resimler çok küçüklük halleri çocukken herkez böyle olur ve büyüdükçe biraz bakım yapmışlar bu ayrıca hepimizin çocukluk fotoları şimdiki hellerimizden farklıdır türkan şoray burda çok küçük yaşı büyük gibi durduğuna bakmayın birde çok fazla kilosu varmış ve kaşları kalınmış daha sonraki yıllarda sadece zayılayıp incecik elmacık kemikleri bile çıkmış okadar zayıflamış yani birde kalıp kaşlarını çok inceltmişler estetik sadece burnunda var yani

gülşen bubikoğlu yaa cok modern bı suratı var ama türkanında gözlerr guzell ama sımdıkı halı cok fena olmus yaa kadın cok titriyo

bu arada kotonun turkan soray serısınede estetıkten sona şak dıe tepkı koydum valla o zmn da guzellerını tasıyalım bayanlarr :)

Gerçek mi bu ya? :S Bambaşka biri gibi duruyor.
Ben de Türkan Şoray'ı beğenmeyenlerdenim, şimdiki hallerinde yaşıtlarına göre hoş bir kadın denebilir ama gençliğini beğenmiyorum. Gülşen Bubikoğlu ise (eğer şu an unuttuğum biri yoksa) yeşilçamın en güzel kadını bana göre...

cok dogru soyluyosun arkadass

Bu sorumu yaaaa

Türkan soray bi Resim gözleri yeter.. Türkan sorayin hem cekici hem saf bi güzelligi var

gülsen bubikoglu cirkin degil ama Yillarin en güzel kadiniyla yarisamaz..

Gülşen Bubikoğlu bence..O güzelliğinin yanında muthis guzel saclari var bayılıyorum saçlarına..

elbette türkan şorayy ıkısı arasında tercıh yapmaya bıle gerek yok yanı.O gözlere bakıpta kaybolmamak eldemı bıde ustelık bayan oldum halde,hıc onun gıbı guzel kadın geldımı bıdaha turk sınemasına yada podyumlara..türkan şoray seni çokk sveiyorummm

türkan şoray bana göre türkiye'nin gelmiş geçmiş en güzel yüzüne sahip kadınıdır. o gözler, o kaşlar, o dudaklar hiç kimsede yok. kimseyle kıyaslanamayacak kadar güzel bir kadındır. sultan ünvanını boşuna almamıştır. tek estetiği vardır o da burun. bunun dışında doğaldır.

çeşitli fotoğraflar koymuş arkadaşlar ordaki fotoğraflarda tek değişiklik burnu ve kaşları. lakin kaşları alınarak düzeltilmiş. sadece burnunda estetik var. ve bunu da dillendirmiştir zaten. gülşen bubikoğlunu da beğenirim tabi fakat tam anlamıyla doğal olarak lanse edilmesi yanlış. gençlik filmlerinde kaşlarının çizme olduğunun farkında değil misiniz de şoray'a estetik mucizesi ünvanını verip bubikoğlu'nun kaşlarına değinmemişsiniz...

derdi de beni gerdi. tee allam. :)

Son düzenleme:
türkan şoray bana göre türkiye'nin gelmiş geçmiş en güzel yüzüne sahip kadınıdır. o gözler, o kaşlar, o dudaklar hiç kimsede yok. kimseyle kıyaslanamayacak kadar güzel bir kadındır. sultan ünvanını boşuna almamıştır. tek estetiği vardır o da burun. bunun dışında doğaldır.

çeşitli fotoğraflar koymuş arkadaşlar ordaki fotoğraflarda tek değişiklik burnu ve kaşları. lakin kaşları alınarak düzeltilmiş. sadece burnunda estetik var. ve bunu da dillendirmiştir zaten. gülşen bubikoğlunu da beğenirim tabi fakat tam anlamıyla doğal olarak lanse edilmesi yanlış. gençlik filmlerinde kaşlarının çizme olduğunun farkında değil misiniz de şoray'a estetik mucizesi ünvanını verip bubikoğlu'nun kaşlarına değinmemişsiniz...

derdi de beni gerdi. tee allam. :)

kaş almak doğallıktan çok mu uzağa götürüyo ki insanları :))))

türkan şorayın allah günah yazmasın da estetiksiz hali çok çirkin çok kötü.. kaşlar da sanırım kaldırılmış yani orda da bi operasyon var tek alınma değil bu da... burnundan da 3 sefer ameliyat olmuştur ayrıca ..

ve bir burun insanı neee kadar değiştiriyor kaldı ki aşama aşama güzelleşti burnu.. 3 kere estetikten sonra

bilmeden önce onun dünyadaki en güzel kadınlardan biri olduğunu düşünürdüm ama hayal kırıklığına uğradım ..

Son düzenleme:
türkan şoray burun estetiği olmadan önce de sultan dı. en güzel özelliği de gözleri ve bakışlarıdır. bence açık ara türkan şoray.

kesinlikle türkan şoray estetiklide olsa bi estetik bi insana bu kadar mı yakışır ben gözlerini ve dudaklarını beğenirim gözleri çok anlamlı bakıyo çok güzel her filmini hayranlıkla ne kadar güzel diye izlerim.halada güzel yaşlanmasına rağmen.

türkan şorayın gözleri geri kalan herşey gülşen bubikoğlu.gülşen ablam bana daha sempatik ve dişi geliyor.:))

X