Sivilceli Ciltler Roaccutane Kullandım Resimli Buyrun Bakın

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Peki bu ilaci 28 yasindaki biri kullanabilir mi? Ergenlikte daha problemim vardi aknelerle ama simdi akne arasira cikmakta,ancak akne sonrasi sag yanagimda 4-5 nokta iz var,acaba simdi bu ilaci kullanmaya baslasam hem simdi cikan sivilceleri durdurup cukurluklar icinde %50 faydali olabilir mi?

Makyaj Filan Mı Yaptın ? Ya Da Yüzüne Ayrıca Bişe Mi Kullandın? Neden Öyle Oldu Ki Yahu.
Benim Kullanan Çok Arkadaşım Var.Leke Kalanlar İçin Doktor
Ayrıca Peeling Veriyormuş:KK55:

birşey süremiyorsun ki zaten cildin kağıt gibi eline geliyor. ciddi lekeler oldu. şimdi onlarla uğraşıyorum çok şükür geçmek üzere. biodermanın white objective setini kullanıyorum. çok düzenli kullanamadım ama genede çok faydasını gördüm 2. kutuyu düzenli kullanabilirsem inş. tamamen kurtulabilmeyi umuyorum.

sivilce sorunu olan arkadaşlara şiddetle tavsiyem önce bütün hormonal değerlerine baktırsınlar. genelde adet düzensizliği yoksa doktorlar bu testleri yaptırmıyorlar ama bende adet düzensizliği yoktu, yüzüm acayip sivilceliydi, o nedenle roacutane yazdı doktor. keşke dermatolog yerine jinekoloğa gitseymişim basit bir doğum kontrol hapı kullanmakla sivilce sorunum çözülürmüş. dört yıldır sivilceydi lekeydi derken sinirlerim çok bozuldu.

Peki bu ilaci 28 yasindaki biri kullanabilir mi? Ergenlikte daha problemim vardi aknelerle ama simdi akne arasira cikmakta,ancak akne sonrasi sag yanagimda 4-5 nokta iz var,acaba simdi bu ilaci kullanmaya baslasam hem simdi cikan sivilceleri durdurup cukurluklar icinde %50 faydali olabilir mi?

malesef çukurları geçirmiyor bu ilaç iz tedavisinde degil sivilce tedavisinde kullanılırmış bu ilaç dr öle dedi bide %70-80lik iyileşme olurmuş bu ilaçla öyle dedi.yaşınız önemli degil sadece tedaviden 1 ay önce we tedawi bitimnden 1 ay sonra hamile olmamak lazımmış

Son düzenleme:
27 yaşındayım ve sadece son 2 yıldır sivilceliyim ne olduğunu anlayamadım.ergenlikte hiç sivilcesi çıkmayan ben nasıl oldu da bu hale geldim anlam veremiyorum.jinekoloji,dahiliye hepsine gittim çok şükür bir problem çıkmadı.roccutane son çare kullanmak istiyorum fakat çok da korkuyorum.o kdar çok yorum okudumki olumlu olumsuz kafam inanılmaz karıştı.

bende kullandım cildimde olumlu sonuç alsamda yan etkileri yüzünden çok pişmanım bilseydim kullanmazdım

hangi yan etkilerinden dolayı pişmansınız acaba?
bende yıllardır bu tür ilaçları kullanmaya bir türlü cesaret edemedim.kaç kez tahlil yaptırıp yazdırdım ama bir kez bile alamadım.ama ne yapsak geçmiyor son çare başlayım diyorum ama :KK43:(

merhaba...
bu ilacın benzerini kullandım zoretanin..
imza atılarak alınan piskopat ilaclardan yani :))
önceden insanlarla konuşurken sürekli yüzümdekı sivilcelere baktıklarını hissederdim
sivilceleri yolluyordum sürekli ve lekelri de cabasıydı
hastanede en fazla ugradıgım yer dermatolojıydı
ayrıca yüzümde tam elmacık kemıklerın olduğu yerde egzamam vardı
bi taraftan sivilceler bi taraftan egzama ve lekeler...sizin anlayacağınız yüzüm hoşaf gibiydi :))
lise ve üniversite hayatım bunlarla mücadele etmekle geçti...
kendimle hiç barışık değildim
neyse sonra bu ilacı duydum ve yaşım 25di...
öğretmen olmuştum ..
öğrencilerin karşısında ders anlatırken yüzümdekılere baktıklarını hissediyordum
öle değildir ama kafayı takmıştım işte
sonra bu ilacı kullanmaya başladım
6ay kullandım
zorlu bır süreçti
ama dayandım her türlü yan etkısıne rağmen
ve hayatımı değiştirdi inanın
özgüven sahibi oldum mesela :)))
yüzümdekılerden kurtuldum çok şükür...
ınanın rengim bile açıldı :)) lekelerden kurtulunca gercek yüzümü kavuştum :)))
şimdi bal dök yala :))) çok şükür
tabi şifayı veren allah ilaç vesile....
zorlu bir süreç ama kullanın derim
10ay oldu bırakalı...inşllh bi daha da gerek kalmaz...

peki bu ilacın psikolojik ya da diğer sağlık yönünden bir yan etkisi oldu mu halsizlik,baygınlık vb gibi

2003 yılında 6 ay Roaccutanne tedavisi gördüm. Dudaklarım kurudu, sivilcelerim püskürdü vs derken tüm cildim düzeldi 6 ayın sonunda. Bana bebek cildi gibi olur bir daha çıkmaz demişlerdi. İzler zaten yok olmadı. O zaman gittiğim doktor kimyasal peeling yapayım dedi daha ilk seansta heyecanlanıp ağzıma gözüme kaçırdı ilacı. Bir daha yaptırmadım. Roaccutanne dan önce yağlı bir cildim vardı, şimdi ise kuruya yakın karma. 26 yaşındayım ve gayette ergen gibi kocaman sivilceler çıkarıyorum. Doktora tekrar gittim Roaccutane yazacak oldu ama kabul etmedim. Bu yaştan sonra içmek ilerde çocuğum olursa diye tehlikeli o yüzden sizlerden ricam bana kuruya yakın, sivilceli, eski sivilce izlerinin hala dün gibi ortada olduğu anormal karma ciltler için cildi kurutmayan nemlendiren bir o kadar yenileyen ürünler tavsiye etmeniz. Dermalogica ve La Roche Posay istiyorum ama iki markada direk yağlı ve sivilceli cilt olarak tanımlamış ürünlerini. Kuru ve sivilceli için bildiğiniz ne varsa benimle paylaşın lütfen..

sivilce hikayenizin benimkine çok benzediğini fark ettim. roaccutane kullandıktan sonra cildim aşırı kurudu ve acı veren sivilceler çıkmaya başladı. öyle hassas bi cildim var ki, çıkan sivilce asla tamamen geçmiyor. kuru ve sivilceli ciltler için ürün bulamıyorum,kullandığım ürünlerin sivilcelerime yararı olmuyor. siz bir çözüm bulabildiniz mi merak ediyorum.. yeniden ilaç kullanmayı düşünmeye başladım

Son düzenleme:
2seneye kadar roacutane kullandim biraktigim yaz uc kutu tedradox kullandim evet biraktigimda bebek gibiydi tam iki sene sonra deli gibi sivilcelerim var eskisinden daha kotu ne diyim birde tuylenme yapiyor soyliyim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım ilacı kullanalı uzun zaman olmuş bir çok kişididen yüzde çökme kırışık vs. duydum söyle bir etki hissettin mi şuan ne durumdasın bilgi verirsen çok sevinirim

merhaba 15 gün sonra bende baslayabilrim bu tedaviye sonuclarınız nasıl

2003 yılında 6 ay Roaccutanne tedavisi gördüm. Dudaklarım kurudu, sivilcelerim püskürdü vs derken tüm cildim düzeldi 6 ayın sonunda. Bana bebek cildi gibi olur bir daha çıkmaz demişlerdi. İzler zaten yok olmadı. O zaman gittiğim doktor kimyasal peeling yapayım dedi daha ilk seansta heyecanlanıp ağzıma gözüme kaçırdı ilacı. Bir daha yaptırmadım. Roaccutanne dan önce yağlı bir cildim vardı, şimdi ise kuruya yakın karma. 26 yaşındayım ve gayette ergen gibi kocaman sivilceler çıkarıyorum. Doktora tekrar gittim Roaccutane yazacak oldu ama kabul etmedim. Bu yaştan sonra içmek ilerde çocuğum olursa diye tehlikeli o yüzden sizlerden ricam bana kuruya yakın, sivilceli, eski sivilce izlerinin hala dün gibi ortada olduğu anormal karma ciltler için cildi kurutmayan nemlendiren bir o kadar yenileyen ürünler tavsiye etmeniz. Dermalogica ve La Roche Posay istiyorum ama iki markada direk yağlı ve sivilceli cilt olarak tanımlamış ürünlerini. Kuru ve sivilceli için bildiğiniz ne varsa benimle paylaşın lütfen..

selam canım la roshe un k ve aı sini tavsiye ederm antibiotik bazlı bi ürün sivilcelerini 4 gün icinde geçirecektir.. benimde cildim icin kullanmadıgım ürün kalmamstı hicbirisi ise yramadı arkadasımın tavsıesı uzerıne la rosh kullanıorm artık cildim cok dha iyi

X