Sivilceli Ciltler Roaccutane Kullandım Resimli Buyrun Bakın

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

nanatam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2010
202
0
Merhaba kızlar fazla uzatmıcam 6 ay boyunca Roaccutane kullandım sonuş aşağıdaki gibi...
Sorularınız olursa cevaplarım !

$23.10.2010.jpg $23.10.2010-2.jpg
$Fotoğraf0012.jpg $Fotoğraf0017.jpg

bnde duymustum ama tam olarak ne işe yarıyor yanı nasl kullanılıyor blmıyorum. aslnda doktora yazdrmak ıstyorm

bnde duymustum ama tam olarak ne işe yarıyor yanı nasl kullanılıyor blmıyorum. aslnda doktora yazdrmak ıstyorm

cnm şöyle sölim bu normalde sivilce ilacı
ama en önemli özelliği sivilceyi İÇTEN,hatta kanının temizlemesi ...

Peki sende önemli derecede yan etkileri oldu mu? Çünkü bi ara kullanmak üzereydim ki son anda vazgeçtim ama hala aklımda var..

Peki sende önemli derecede yan etkileri oldu mu? Çünkü bi ara kullanmak üzereydim ki son anda vazgeçtim ama hala aklımda var..

bnde yan etkileri şu yönde oldu .
fazla şekilde sırt ağrısı,duduk ve burun için kuruluk , yüzde kızarıklık biraz da pskolijik bozukluk yaşadım ama tabii hayali insanlar falan üretmedim =D stres gibi faktörler ...
ama bn o kadar çok çektim ki bu sivilcelerden ; o kadar çok dalga geçildi ki . bnde dozunu yükselttirdim doktoruma ilaç 7 ay da bitmesi gerekirken 6 ay da bitti .
sana tavsiyem kullanman yönünde bndeki yan etkiler bu ilacı 14 yaşımda bu kadar ağır bi ilaç kullandığım için oldu.

İşte beni de o yüzümde kızarıklıklar çıkartması korkutuyo. Yüzüm abartılı olmasa da sivilceler var beni rahatsız ediyo aslında kapatabiliyorum ama ömrüm boyunca da böyle devam edemem.. 22 yaşımdayım ben doktor geçmiyceğini söyledi ve bu ilacı verdi ama ilaç kullanırken kesinlikle makyaj yapma dedi sonra yüzümdeki isiliklerin azıcağını ve bi süre yüzümün dahada bozulabileceğini söyledi ama sonra herşey geçiçek sende de olduğu gibi.. O kötü dönemi atlatabilecek kadar güçlü görmüyorum kendimiiiii

İşte beni de o yüzümde kızarıklıklar çıkartması korkutuyo. Yüzüm abartılı olmasa da sivilceler var beni rahatsız ediyo aslında kapatabiliyorum ama ömrüm boyunca da böyle devam edemem.. 22 yaşımdayım ben doktor geçmiyceğini söyledi ve bu ilacı verdi ama ilaç kullanırken kesinlikle makyaj yapma dedi sonra yüzümdeki isiliklerin azıcağını ve bi süre yüzümün dahada bozulabileceğini söyledi ama sonra herşey geçiçek sende de olduğu gibi.. O kötü dönemi atlatabilecek kadar güçlü görmüyorum kendimiiiii

çalışıo musun _?

Hem çalışıyorum hem okuyorum :)

bnce yapabilirsin buraya da gelişmeleri yazarsın . bn sana olucakları sölim
İlk bi hafta kafayı yemezsen başarabilirsin :KK52: :KK9: çünkü burun kenarların o kadar çok kaşıncak ,kurucak ki tabii bi haftadan sonra geçio bu .
daha sonrasından yüzünde birer birer sivilce çıkcak sonra onlar en geç 2-3 kurucak kaybolcak BURAYA DİKKAT !! SİVİLCE ÇIKAN YERDEN Bİ DAHA SİVİLCE ÇIKMIO
ama yüzünün her yerinde sivilce çıkcak anlamına da gelmio
sn ilacı kulandıkça kanın ve yüzün temizlencek . ilacı kullandığın 6 ay boyunca dudukların kuricak haberin olsun ama golden rose'un duduk kremi çok iyi bimlerde satılıo kurudukça sürersin. böyle böyle 6 ay sonra yüzün tertemiz olcak :KK66: umarım yardımcı olabilmişimdir

Fazlasıyla oldun teşekkür ederimm. Cesaretimi toplayıp kullanmaya başladığımda buraya da yazarım tabiki :)

yüzün çok güzel olmuş darısı başıma :) şuan 38. günümdeyim.bişey sormak istiyorum.sende kalça,bacak ağrısı oldu mu özellikle uzun yürüyüşlerden sonra ?

arkadaşlar benimde sivilce problemim var tamamen geçsin istiyorum tetradox vermişti doktor kullanınca geçiyor bırakınca tekrarlıyor bahsettiğin ilaçta riskliymiş sanırım ama kökten çözüm herelde

arkadaşlar benimde sivilce problemim var tamamen geçsin istiyorum tetradox vermişti doktor kullanınca geçiyor bırakınca tekrarlıyor bahsettiğin ilaçta riskliymiş sanırım ama kökten çözüm herelde
ewt cnm kanıda temizlio . regl olduğum zaman bile çıkmıo

bende kullandım cildimde olumlu sonuç alsamda yan etkileri yüzünden çok pişmanım bilseydim kullanmazdım

Bu ilacın çok yan etkileri varmış.Ben kullanmadım ama burda bir topicte görmüştüm ilerde yanaklar falan çöküyormuş.yüzde çökmeler oluyormuş ve prospektüste yazmıyormuş bunlar .Dikkat edin bence.

Bu ilacın çok yan etkileri varmış.Ben kullanmadım ama burda bir topicte görmüştüm ilerde yanaklar falan çöküyormuş.yüzde çökmeler oluyormuş ve prospektüste yazmıyormuş bunlar .Dikkat edin bence.

cnm zaten düzenli bakım yapmazsan cilt buna ne kadar dayanabilir ki elbette çöker =)

X