Sivilceli Ciltler Roaccutane Kullandım Resimli Buyrun Bakın

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
merhaba cnm yüzüm çok güzel olmuş inşallah tekrarlamaz..sana bişey sorucam tüylenme sorunu yaşadın mı benim tedavimşn bitmesine 2 ay var ve tüylenme sorunu yaşıyorum alnımdaki tüyler çoştu siyahlaştı ve göbeğimdekilerde hani olurda küçük küçük rengi ten renginde olurya öyle vardı ama onlar uzadı ve kalınlaştı çoğaldı moralim çok bozuk çok merak ediyorum tedavi bitince onlareda kendiliğinden dökülür mü sen yaşadın mı öyle bi sorun

Tşklr cnm o kadar uğraştık :KK64:

arkadaşlar sanırım her doktor farklı :) ben 50 kiloydum 6000 kullancksn dedi kilo alnca 6300 oldu. bazısı kiloyu bazısı da 7200 ü baz alıyo demekki :)

bu arada yüzüme maske yapmaya başladım biraz daha düzeliyo sanki umarım tekrarlamaz.

Son düzenleme:
kızlar bende roc. kullanıorumm.benimki baya bi uzun bi tedavi olucakk.dr um yavaştan alıo işi.roc.un yanında neutregena nın akneler için bi sabunu var süperr..inanılmaz bi sonuç veriyo.roc. la birlikte kullanmanızı tavsiye ederimmmmm.

merhaba cnm yüzüm çok güzel olmuş inşallah tekrarlamaz..sana bişey sorucam tüylenme sorunu yaşadın mı benim tedavimşn bitmesine 2 ay var ve tüylenme sorunu yaşıyorum alnımdaki tüyler çoştu siyahlaştı ve göbeğimdekilerde hani olurda küçük küçük rengi ten renginde olurya öyle vardı ama onlar uzadı ve kalınlaştı çoğaldı moralim çok bozuk çok merak ediyorum tedavi bitince onlareda kendiliğinden dökülür mü sen yaşadın mı öyle bi sorun
tşklr cnm . doktorum bana da söylemişti tüylenme olabilir die ama bn bu sorunu yaşamadım
kızlar bende roc. kullanıorumm.benimki baya bi uzun bi tedavi olucakk.dr um yavaştan alıo işi.roc.un yanında neutregena nın akneler için bi sabunu var süperr..inanılmaz bi sonuç veriyo.roc. la birlikte kullanmanızı tavsiye ederimmmmm.

evt cnm o sabundan bnde kullanıyorum çünkü normal sabun çok kurutuyo cildimi

Cnm maşallah çok güzel olmuş cildin, acaba izlerin kaldı mı? hangi doktora tedavi oldun?

Tşklr cnmm . yanaklarımın üzerinde çok az izler var . İstanbul-pendikte yaşadığım için dr Ali Eren Alptekin'e gitmiştim . gerçekten muhteşem bi adam ama duyduğuma göre tahini çıkmış .

Tşklr cnmm . yanaklarımın üzerinde çok az izler var . İstanbul-pendikte yaşadığım için dr Ali Eren Alptekin'e gitmiştim . gerçekten muhteşem bi adam ama duyduğuma göre tahini çıkmış .

Peki toplamda kaç kutu bitirdin, günde kaç tane aldın, dozu ne kadardı??
Birde doktorun kalan izler için kimyasal peeling önermedi mi?

Cildin çok güzel olmuş benimde güzel oldu bende kullanıyorum hala ama yan etkilerini çok yaşadım düşük dozla kullanıyorum yarın göze gidicem gözlerimi 2.ye kuruttu çünkü dozu tamamlayamadan tedaviyi bırakmak zorunda kalıcam sanırım 6. aya girdik ama hep düşük kullandığımdan dozda ilerleyemedik güzel oldu ama korkuyorum yine çıkar diye:2:

Tüylenme bende de arttı her yerim sarı küçük tüy sardı umarım ilaçtan sonra dökülürler yazın çok sorun oluyor erkeklerde bile bendeki kadar tüy yoktur Allahtan sarışınım:KK60:

benim çenemde ve alnımda çok sivilce var ve geçen sivilcelerdende kırmızı lekeler acaba bu ilacı kullansam bi faydasıı olur mu gerçekten geçiriyormu :KK1:

merhaba,
bu ilacın içeriği nedir.
bu içerik bitkisel ise bu bitkiyi içeren bir sabun yada yağ varmıdır acaba.
ben herşeyin doğal olmasından yanayım.
şuanda hamileyim ve suratım sivilcelendi.
fakat yapay ilaçlar kullanmak istemiyorum.
bitkisel birşeyler herzaman daha iyidir bence.

hamilelik döneminde roaccutane kullanmak ve bitiminden sonrada süre sonra hamile kalmak yasaktır,zaten sözleşme imzalatıolar hafife alıncak bi ilaç kesinlkle deil, bebeğiniz ve kendi sağlığınız için düşünmeyn bile:KK20:
Roaccutane gebelikte (Gebelik ve Emzirme Dönemi için Uyarılar bölümüne bakınız), karaciğer ve böbrek yetmezliğinde, A hipervitaminozunda, kan lipid düzeyleri aşırı yüksek olan hastalarda, izotretinoine ve ilacın içindeki diğer maddelerden herhangi birine aşırı duyarlılığı olanlarda kontrendikedir.

Son düzenleme:
benim çenemde ve alnımda çok sivilce var ve geçen sivilcelerdende kırmızı lekeler acaba bu ilacı kullansam bi faydasıı olur mu gerçekten geçiriyormu :KK1:
Cnm resimler ortada !biraz ağır bi ilaç ama bn kullan derim . karar senin_!
merhaba,
bu ilacın içeriği nedir.
bu içerik bitkisel ise bu bitkiyi içeren bir sabun yada yağ varmıdır acaba.
ben herşeyin doğal olmasından yanayım.
şuanda hamileyim ve suratım sivilcelendi.
fakat yapay ilaçlar kullanmak istemiyorum.
bitkisel birşeyler herzaman daha iyidir bence.
KESİNLİKLE KULLANMA . Hamilelerin kullanması yasak . bebeğin özürlü doğmasına yol açıoo . hem snin sivilcelerin doğum yaptıktan sonra geçer . ve ürün bitkisel deil .
hamilelik döneminde roaccutane kullanmak ve bitiminden sonrada süre sonra hamile kalmak yasaktır,zaten sözleşme imzalatıolar hafife alıncak bi ilaç kesinlkle deil, bebeğiniz ve kendi sağlığınız için düşünmeyn bile:KK20:
Roaccutane gebelikte (Gebelik ve Emzirme Dönemi için Uyarılar bölümüne bakınız), karaciğer ve böbrek yetmezliğinde, A hipervitaminozunda, kan lipid düzeyleri aşırı yüksek olan hastalarda, izotretinoine ve ilacın içindeki diğer maddelerden herhangi birine aşırı duyarlılığı olanlarda kontrendikedir.
kesinlikle doğru . zaten her doktor da uyarıo

Peki doktor bana verir mi yaşım 15 ve pcos hastasıyım kullanırsam bendede etki gösterir mii çünkü sürekli sivilce çıkıyo diğeri geçse başka bi yerde çıkıyoo ve izlerimde çok

bende yaklaşık 10 yıl önce kullandım roacutane'i, evet çok ağır bir ilaç, ilk etapta sivilceler çoğalıyor ama sonra hepsi geçiyor ama malesef çok kilo aldım kullanırken, üstelik kardeşim ve arkadaşımda kullandı onlarda çok kilo almışlardı....

Peki doktor bana verir mi yaşım 15 ve pcos hastasıyım kullanırsam bendede etki gösterir mii çünkü sürekli sivilce çıkıyo diğeri geçse başka bi yerde çıkıyoo ve izlerimde çok
cnm kusura bakma bn doktor deilim ayrıca söylediğin hastalık konusunda da en ufuk bi fikrim bile yok :KK50:
bende yaklaşık 10 yıl önce kullandım roacutane'i, evet çok ağır bir ilaç, ilk etapta sivilceler çoğalıyor ama sonra hepsi geçiyor ama malesef çok kilo aldım kullanırken, üstelik kardeşim ve arkadaşımda kullandı onlarda çok kilo almışlardı....

cnm bn kilo sorunu yaşamadım . bünyeden bünyeye derğişio heralde _!

Tüylenme bende de arttı her yerim sarı küçük tüy sardı umarım ilaçtan sonra dökülürler yazın çok sorun oluyor erkeklerde bile bendeki kadar tüy yoktur Allahtan sarışınım:KK60:

ben esmerim öyle tüy sorunum pek yoktur inceler ama kollarım çok arttı ve göbeğimde hani çizgi varya göbek deliğinin altı üstü o kısım bakıyorum bi kısmı uzamış ve siyahlaşmı bi kısmıda büyüme aşamasında ..kendimle uğraşmaktan bıktım artık birde lazeremi dünyanın parasını dökücem inşallah kendiliğinden dökülür evlilik arifesinde hiç hoş olmaz çünkü...

Bence kullanma çünkü ergenlik dönemindesin 20 yaşına yakın kullan tekrarlar öyle aspirin değil ciddi bir ilaç vücudunu yorma daha küçüksün takma boş ver :)

X