Saç Rengi ve Saç Boyama Adetliyken saç boyanır mı?

poliswomen

Guru
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2011
160
38
Adaetliyken saç boyanmaz diye duymuştum ama ne kadar doğru bilemiyorum.fikri olan paylaşsın bayanlar merak ediyorum.

Boya tutmuyor. Bir arkadaşım saçlarını yeşile boyatmak istemişti, yanılmıyorsam 3 kez falan denemişler tutmamış, ertesi gün sadece 1 cm kalınlığında lacivertimsi bir saçı vardı. Daha sonra adeti bittiğinde yeniden boyattı ve fosforlu yeşil oldu hemen :)

hangi açıdan sordun bilmiyorum ama..boyanın tutmuycağı gibi abdestte tutmaz derler.....

Boya tutmuyor. Bir arkadaşım saçlarını yeşile boyatmak istemişti, yanılmıyorsam 3 kez falan denemişler tutmamış, ertesi gün sadece 1 cm kalınlığında lacivertimsi bir saçı vardı. Daha sonra adeti bittiğinde yeniden boyattı ve fosforlu yeşil oldu hemen :)

canım saol mesajın için.bir de sana özel mesaj atayım dedim ama atamadım henüz yeniyim 100 mesaj dolmamış.daha önce paylaştığın konuyu okudum da biraz kopukluk oldu tam anlayamadım.sanırım hızlı saç uzatmak içinm yaptığın bişeyler var.kısace bi özetlermisin?sinameki çayını içtin mi sürdün mü anlamadım mesela..

Adaetliyken saç boyanmaz diye duymuştum ama ne kadar doğru bilemiyorum.fikri olan paylaşsın bayanlar merak ediyorum.

hayır yaptırabilirsiniz. ancak vücut ısınız arttığından, koyu renk saça sahip ve açık renk boya yaptıracaksanız saçlarınızda kızıllaşma görülebilir ve de renklerde sapma ihtimali söz konusu olabilir.
o yüzden saçınızın kalitesi çok önemli.
çok acil değilse beklemeniz iyi bir sonuç verir.

dını acıdan uygun degıl adetlı ıken saclarınızda cunuplu oluyor ve sacınızı boyadıgınızda artık abdest kabul olmuyor arkadasım en ıyısı guzelce abdest aldıktan sonra sac boyamak bu arada meslekdasız sanırım

dını acıdan uygun degıl adetlı ıken saclarınızda cunuplu oluyor ve sacınızı boyadıgınızda artık abdest kabul olmuyor arkadasım en ıyısı guzelce abdest aldıktan sonra sac boyamak bu arada meslekdasız sanırım

evet canım haklısın bi kaç gün daha bekleyeyim.

ayrıca henüz özel mesaj gönderemiyorum mesaj sayım 100 olmamaış:)

sana özel mesaj atamadım ama paylaştığın saç uzatma konuşunun detaylarını merak ettim mesajlara bakarsan sevinirim.

canım saol mesajın için.bir de sana özel mesaj atayım dedim ama atamadım henüz yeniyim 100 mesaj dolmamış.daha önce paylaştığın konuyu okudum da biraz kopukluk oldu tam anlayamadım.sanırım hızlı saç uzatmak içinm yaptığın bişeyler var.kısace bi özetlermisin?sinameki çayını içtin mi sürdün mü anlamadım mesela..

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-u...sac-uzatmak-icin-yeni-yontemhem-cok-ucuz.html

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-uzatma-yontemleri/307364-kuaforden-sac-uzatacak-formul.html

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-u...mak-icin-lavanta-kuru-inanilmaz-saglikli.html

Buralardan bakabilirsin ben aynen yaptım bunları :)

Ben bilmiyordum ama hic o dönemimede denk qelmedi.) arkadasım cok denemis ya alakasız renkler oldu ya da tutmadı dedi.Bi de abdest tutmaz derler.

Kesinlikle tutmuyorr ablamın saçını 3 kez boyadık tutmadı saçı keçeleşti resmen meğerse adettenmiş

Bende öyle bişey olmadı neyse ki
2 gün önce boyadım regl dönemimdeyim gayet güzel tuttu
Dini açıdan yorum yapamayacağım kadına her şey günah zaten dimi ama :KK34:

adetliyken gusülsz olduğmuz için saç boyanmaz derler tutup tutmamasıyla alakası yok fakat o boya uzayıp kesilene kadar gusülsüz olunacağına inanıldığı için boyanmazmış

Bende regl günümde boyatmıştım saçlarımı ama gayette güzel tuttu rengi.
Çok şaşırdım saç boyası tutmayanlara

X