sevgilim neden benden soğuyor

evet, benim bi konuma cvp yazmıs da kendisi, kim fln die bi bakayım dedim tutarsız tutarsız konular ardı ardına açılmış...
yani ki kanmayın diyorum.... :KK36:

canım ben diğer konuyu bilmedigimden ve gormedigimden dolayı arkadasın yazmıs oldugu cevabı hem yanlıs anladım hemde onu erkek sandım
oyuzden oyle tepki verdim sonradan anlayınca gerceği özürde diledim zaten... bundan once acılmıs olan konuuyu gormus olsaydım bence cok ciddi yaklasmazdım konuya
haklısın kanmayın demekle arkadasım

ne alakası var Allah aşkına
1) konu başlığın SEVGİLİM neden benden soğuyor?
2) aranız bozuk,senden de soğuyor da sen ne diye gelinlik altındaki jartiyeri düşünüyorsun, aranız gelinlik giyene kadar bozuk olacak da o senin gelinliğini cıkarınca altında jartiyer görünce mi düzelcek??

canım sadece konunun baslıgı sevgilim neden benden soguyor değil ki içeriginde de '' sevgilim beni çok seviyor bunu biliyorum ama ara ara bişey oluyor benden uzaklaşıyor'' diye devam ediyor sonraki yorumlarında nişanlım diyor bundan önceki önceki konusunda jartiyerden bahsediyor :KK15:

acık konusmak gerekirse ben arkadası jartiyer mevzusunu onceden bilmis olsaydım kesinlikle ciddiye almazdım gelinligin altı ile ilgilenen pek insan oldugunu sanmıyorum burda gereksiz hemde cok gereksiz bir konu oldugunu dusunuyorum... 2 dk içerisinde üstünden cıkartılacak birseyin konu olması garibime gitti :)

Son düzenleme:
Kadınlarında erkeklerinde böyle dışarıya "soğuma" gibi yansıyan dönemleri olur. Bunu bende merak ediyordum Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten isimli kitapta her iki cins içinde çok güzel açıklanmış bu konu okumanızı tavsiye ederim.

X