Hamilelik belirtisinde gögüs ağrısı ne zaman başlar?

ozgurtoprak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2011
207
0
hamile arkadaşlar sizlerde gögüs ağrısı en erken ne zaman başladı acaba? normalde benim adetime 2 gün kala şişer ağrırdı. ama bu ay yumurtlama döneminden 3-4 gün sonra ağrımaya başladı resmen kocaman oldu. yürüdükçe ağrıyor. dokunamıyorum. başkada bir belirti yok. umarım hamileyimdir..... tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
hamile arkadaşlar sizlerde gögüs ağrısı en erken ne zaman başladı acaba? normalde benim adetime 2 gün kala şişer ağrırdı. ama bu ay yumurtlama döneminden 3-4 gün sonra ağrımaya başladı resmen kocaman oldu. yürüdükçe ağrıyor. dokunamıyorum. başkada bir belirti yok. umarım hamileyimdir..... tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.

Canım benim de adetime bir hafta kala göğüslerim şişer ve ağrırdı.Ama yumurtlamadan hemen sonra giderek artan bir şişlik ve ağrı olmaya başladı ben psikolojiktir diye kendimi çok ümitlendirmemiştim ;ama şimdi 5 haftalık hamileyim.Diğer aylara göre vücudunda değişiklikler yaşıyosan hamile olma olasılığın yüksek...İnş. hamilesindir canım...

ya bu göğüs şişmesi olayı adet öncesi dönemde de olmazdı bende bel ağrısı falanda olmazdı şuan da yok.sadece adet günü sancım olurdu kasıklarım bacaklarım yataarak geçiridim,bide adet öncesi pek zırlar ağlardım:) nasıl anlıcam ben ya:KK43:(

ya bu göğüs şişmesi olayı adet öncesi dönemde de olmazdı bende bel ağrısı falanda olmazdı şuan da yok.sadece adet günü sancım olurdu kasıklarım bacaklarım yataarak geçiridim,bide adet öncesi pek zırlar ağlardım:) nasıl anlıcam ben ya:KK43:(

tuzlu yiyeceklerden uzak durmak lazım ayrıyan yeri ellemek gerekiyor birde bol bol su için

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım konu çok eski ama sormak istedim bu ay bende aynı şeyi yaşıyorum yumurtlamadan bir hafta sonra da göğüslerim ağrıyor ve gitgide şuan iyice acıo acaba hamiş miydin o ay merak ettim

Kızlar merhabalar bende 1.5 yıldır gebelik bekliyorum adetime 2gün var cumartesi erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bugünde gebelik testi yaptım negatif çıktı ama geçen hafta wcye çıkamıyodum kahve leke gelmişti iki gün sonra inanıllmaz kasık ağrım var bugünde adet ağrısı gibi karnım ağrıyo ve kasık ağrım var halsizlik hafif baş dönmesi de var ama negatif çıktı belirti olabilirmi erken gebelik testi yaptım ama adetime 2 gün var belli olurmu hemen bu saydıklarım hamilelik belirtisimi sizce

Acaba bu göğüs ağrısı nasıl bir ağrı adetten kaç gün önce başlıyor ve acıma derken dokununca olan acimalar mi yoksa kendi halindeyken mi ağrı oluyir

X