Kocaeli'de Diş Doktoru Tavsiye Edebilecekler?

PapiBJK

Guru
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008
2.759
17
39
izmite yeni gelin geldim ve dişçi korkum var :)) bana tavsiye edebileceğiniz, gidip memnun kaldığınız dişçiler varmı?

Nuh Çimento Agız ve Diş Hastanesi varmış köseköyde, oraya gitmeyi düşünüyorum aslında ama maalesef kimseden doktor tavsiye alamadım, körü körüne birine gitmeyede çekiniyorum açıkçası..

Derincede Meral hanım var. Kendi muayenehanesinde bakıyor. Ziraat Bankasının o taraflarda. Doktorun soyadını tam hatırlamıyorum ama Meral Doğan'dı sanırım. Çok iyidir gerçekten bir çok kez gittik. Tavsiye ederim.

Merkezde Berrin Çınar Giral var.Muayenehanesi Yürüyüş yolunda Kemal Tanca'nın karşısında.Gerçekten çok memnun kaldım ben kendisinden.İzmit'te birçok farklı diş hekimine gittim ama onun kadar işini dikkatli ve özenli yapan görmedim.

Derincede Meral hanım var. Kendi muayenehanesinde bakıyor. Ziraat Bankasının o taraflarda. Doktorun soyadını tam hatırlamıyorum ama Meral Doğan'dı sanırım. Çok iyidir gerçekten bir çok kez gittik. Tavsiye ederim.

evet meral hanımı bende tavsiye ederim size

çok iyi bilemiyorum ama liman yolu sanırım orası izmite giderken

atl geçidin karşısında hemen..e5 bakıyor zaten

taksi durağı vardı şuan duruyorsa tabiki altında

hatta nalanın ablası canan önerdi ve selam söylerseniz bendede sevinirim

mutlaka size çok yardımcı olacaktır ..yönlendirecektir

sağlıkla kalın

bir arkadaş sormuş özel mesaj hakkım olmadığı için buradan yazıyorum umarım yardımcı olabilirim berrin hanımdan ben çok memnun kaldım hala gerektiğinde gidiyorum izmitte önce başka bir diş hekimine gitmiştim ama memnun kalmadım gönül rahatlığı ile berrin hanımı tavsiye edebilirim geçmiş olsun.

X