Tüp Bebek Merkezleri bursa tüp bebek merkezi

Arkadaşlar merhaba,

Ben de ilk defa tüp bebek tedavisi göreceğim bursadaki tüm tüp bebek doktorları ile ön görüşme gerçekleştirdim ama hala nereyi tercih edeceğim konusunda kararsızım lütfen yazılarınızı ve tecrübelerinizi siz de paylaşarak bana yardımcı olun.Allah hepimizin bekleyişini boşa çıkamasın ....

Arkadaşlar merhaba,

Ben de ilk defa tüp bebek tedavisi göreceğim bursadaki tüm tüp bebek doktorları ile ön görüşme gerçekleştirdim ama hala nereyi tercih edeceğim konusunda kararsızım lütfen yazılarınızı ve tecrübelerinizi siz de paylaşarak bana yardımcı olun.Allah hepimizin bekleyişini boşa çıkamasın ....

Allah yardımcın olsun canım, ben kendi tecribemi paylaşmıştım istersen bir de bu topiğin son sayfalarını oku
http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...er-hastanesi-taniyan-var-22.html#post20880631

Merhaba kızlar. ben konunuzu tesadüfen gördüm. daha önce görmüş olsaydım keşke. agustos 27 itibarıyle tüp bebekte jimeri tercih ettim. tercih etmem sebebim dr. Suat bey. şuanda hangi aşamadasınız bilmiyorum. konuya cevap verip devam ederseniz sorularınızı yanıtlarım.ilk tüp denemem ve 6+5 hamileyim.

X