Oftalmoloji - Göz Hastalıkları Göz kayması ameliyatı konusunda yardım lütfen

mrb arkdslar.. 16 yaşındayım lise 2 öğrencisiyim, ve sol gözümde kayma var sürekli değil arada bir ama çok belirgin. Arkdaşlarım, yakınlarım gözlerin kayıyor flan deyince grçekten çok üzülüyorum :KK43: .. Ben 6 yıl gözlük kullandım , 7.sınıfımda bıraktım kullandıktan sonra göz kaymam yok olmuştu neredeyse. Bu sene ortaya çıktı..
Gözlükten nefret ediyorum !! her gittiğim doktor da gözlük kullan diyip başından atıyor.. Gözlük hariç , ne gbi bir tedavi olursa göz kaymam geçer.. ameliyat, lazer gbi ? ameliyat istiyorum yaşım uygun mu.. Bu konuda bilginiz varsa lütfen yardımcı olun :KK43:

geçmiş olsun canım. bende de aynı sorun vardı ve epey rahatsız oluyordum. 18 yaşındayken karar verdım ve amelıyat oldum. yarım saatlık bır operasyondu. amelıyat sonrası kanlanma ve batma oldu bırkaç gun ama zamanla duzeldı. çok memnunum şuan. rahatsız oluyorsan kesınlıkle tavsıye ederım. çevrendeki insanların sürekli aynı şeyi demesi nasıl bir duygudur çok iyi bilirim. sonuçta genç kızsın insanı çok etkiliyor böyle kusurlar bence iyi bir doktor bul ve amelıyatını ol. emın ol çektıgın strese sıkıntıya degmez:KK66:

Evet tatlım bende hala var o tembellik o yüzden zaten kayma tekrar gerçekleşiyor.Benim ameliyat olalı 1 ay oldu şuan çok şükür birşey yok ama büyük olasılıkta tekrar kayma olucak takma kafaya inan sana kötü geliyor şuan ama gözünün görmesi herşeyden önemli gözlük eğer kaymanı geçiriyorsa evde gözlük tak dışarıda lens tak.
merhaba gözünüz suan nasıl acaba kayma oldumu

Merhaba çok şükür kayma olmadı doktorum büyük ihtimalle kayar demişti ama katma olmadı belkide gözlük tamamı bırakmadığım içindir :)

Ya ben 16 yaşındayımgözlerimde kayma varmış yukarı ve disa doğru doktor adana da bir profosor var git ameliyat ol dedi bende yazın olmayı düşünüyorum çünkü artık herkes söylemeye başladi ve bende -1 miyop lens aldım suan lens kullanıyorum lens zararlı mı faydalı off kafam çok karışık bide etrafimdakiler göz kayması olunca boyun çok uzuyo kafan büyüyo gibi şeyler söylüyo korkuyorum ameliyatan da ama yazın olacam bir yardım edermisiniz

Goz kaymasi ameliyati fiyatlarini bilen var mi.çökmüş pahsli bu ameliyat.bide uğur acar Dr a giden varmi.

Ya ben 16 yaşındayımgözlerimde kayma varmış yukarı ve disa doğru doktor adana da bir profosor var git ameliyat ol dedi bende yazın olmayı düşünüyorum çünkü artık herkes söylemeye başladi ve bende -1 miyop lens aldım suan lens kullanıyorum lens zararlı mı faydalı off kafam çok karışık bide etrafimdakiler göz kayması olunca boyun çok uzuyo kafan büyüyo gibi şeyler söylüyo korkuyorum ameliyatan da ama yazın olacam bir yardım edermisiniz

Canım çevrendeki insanlara bakma göz kayması ile alakaları ne? Lensi doktoruna sorsan daha iyi olur. 20 yaşındayım 40 günlükken kuzenimin düşermesi sonucu 2 gözümde kaymış göz bebeklerim burun ucundaydı 7 yaşındayken ameliyat oldum haftaya tekrar ameliyat olacağım inşallah bu zamana kadar yazdıklarından hiç bir sorun ile karşılaşmadım. Doktorunu iyi seçmeyi unutma :)

X