Elektrikli Süpürgeler Fakir Steam Pocket Mop kullanan var mı?

hele bu aralar tvde reklamlarda sıkca çıkıyor.bende güzel temizleyeceği kanısındayım.düşünsenize elde bulaşık yıkarken bile soğuk suyla yıkarsak yağlar çıkmaz ama sıcak suda buharda yağlar kirler hemen erir. ben bu ürünün güzel sonuç vereceğini düşünüyorum.annemde almak istiyor. malum yaşlılık yerleri eğilerek silemiyor.

biz gençlerde (yani ben ) sürekli bu tarz vileda mop gibi ürünlerle silmem ama. haftada bir kez silinebilir bu ürünle sonraki günlerde normal kovayla bezle hattır huttur silerim ben :KK1::KK1:.içim rahat etmiyor saç tüy vs.kovayla silmek gibisi yok.:KK16:

bende bu ürünü gördüm.289 liradan satılıyor.estetik fakat sadece buharın mikropları tek başına anında öldürmesi bana inandırıcı gelmedi.bunu sorduğumda tatmin edici bir yanıt alamadım.böyle bir dezenfektan sağlayan ürün varmı?bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen..

bende bu ürünü gördüm.289 liradan satılıyor.estetik fakat sadece buharın mikropları tek başına anında öldürmesi bana inandırıcı gelmedi.bunu sorduğumda tatmin edici bir yanıt alamadım.böyle bir dezenfektan sağlayan ürün varmı?bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen..

Mikroplar deterjandan ziyade yüksek ya da çok düşük sıcaklıklarda ölürler. emin ol deterjanın sağlayacağı dezenfeksiyondan daha etkilidir ve daha sağlıklıdır. deterjanlarla hem kendimizi zehirliyor, hem dünyayı kirleterek gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmıyoruz:) bana da eşim dün aldı, hafta sonu kullanacağım yorumları sizlerle paylaşırım...

Mikroplar deterjandan ziyade yüksek ya da çok düşük sıcaklıklarda ölürler. emin ol deterjanın sağlayacağı dezenfeksiyondan daha etkilidir ve daha sağlıklıdır. deterjanlarla hem kendimizi zehirliyor, hem dünyayı kirleterek gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmıyoruz:) bana da eşim dün aldı, hafta sonu kullanacağım yorumları sizlerle paylaşırım...

Lavinya kullandın mı?Bende yorumlarını bekliyorum.Halılarda ne kadar başarılı merak ediyorum.

ben yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum kayınvaldem hediye aldı allah razı olsun
inanılmaz rahat su dolduruyorum bütün evin yerlerini pırıl pırıl yapıyor ve hiç iz olmadan ben mutfak dolaplarınıda sildim kapılarımıda çok memnunum haftada 2 kere lullanıyorum rahat oluyor

ben yaklaşık 1 buçuk aydır kullanıyorum kayınvaldem hediye aldı allah razı olsun
inanılmaz rahat su dolduruyorum bütün evin yerlerini pırıl pırıl yapıyor ve hiç iz olmadan ben mutfak dolaplarınıda sildim kapılarımıda çok memnunum haftada 2 kere lullanıyorum rahat oluyor

Peki halılarda ne kadar başarılı?

nette 210 tl.ye buldum ama benim evimin her yeri laminat parke sizce kullansam bişey olurmu ona göre almayı düşünüyorum lütfen yardımcı olun kızlar:44:

başka kullananlar varmı ?
şimdi tvde gördüm evi sürekli deterjanla silmekten fenalık geldi bende istiyorum.
parkelerde kullanmak istiyorum uzun süreli kullananlar varmı?
uçların temizliğini nasıl yapıyorsunuz çabuk yıpranıyormu?
yedek uçlar nerde satılıyor ?
cam fayans silen buharlı temizleyicilerde varmış onlarda pahalıdır tabi:44:

bende bunu araştırıyordum.ama hiç tatmin olmamıştım.dün yeni çıkmış alf hero buharlı mop aldım.karşılaştıklarım en iyisi bu.tavsiye ederim.

bende bunu araştırıyordum.ama hiç tatmin olmamıştım.dün yeni çıkmış alf hero buharlı mop aldım.karşılaştıklarım en iyisi bu.tavsiye ederim.

ne kadara aldın canım,ayrıca parkelerdede kullanılabiliyormu,hepsi laminant kabarıp kalkmasından korktuğum için alamıyorum..

Son düzenleme:
lavinya haklısın deterjanlar çevreye ve canlılara çok zararlı.ben alf markalı bir buharlı paspas ürününü aldım.bunda basınçla buhar yüksek sıcaklığa ulaştığı gibi içine konulan antibakteriyal bir sıvı verdiler.benim cildim çok hassastır.elime değdiğnde kimyasal bir ürünse hemen alerji yapar.bu sıvı bence tamamen doğal.halılarımda kullandım pırıl pırıl oldu.en güzelide kolundan açma kapama olması.kolu dik koyduğun an buhar duruyor.kablo uzunluğu yeterli ama yinede keşke kablosuz olsa.

lavinya haklısın deterjanlar çevreye ve canlılara çok zararlı.ben alf markalı bir buharlı paspas ürününü aldım.bunda basınçla buhar yüksek sıcaklığa ulaştığı gibi içine konulan antibakteriyal bir sıvı verdiler.benim cildim çok hassastır.elime değdiğnde kimyasal bir ürünse hemen alerji yapar.bu sıvı bence tamamen doğal.halılarımda kullandım pırıl pırıl oldu.en güzelide kolundan açma kapama olması.kolu dik koyduğun an buhar duruyor.kablo uzunluğu yeterli ama yinede keşke kablosuz olsa.

Gerçekten halıları güzel temizliyor mu?

Arkadaşlar temizlik ve kuruluk istiyorsanız bu ürünü size tavsiye edebilirim. Ben de bu forumdan araştırarak almıştım. Çok ta memnunum. Fiyatı da kargo + kdv dahil 59 TL. Shopping TV DE 99 TL ' ye satılıyordu.

EasyDeasy Super Mop - 50.00 TL + KDV

arkadaslar Buharlı Elektrikli Mop bu hafta bim markette var cuma gunu (reklama gırmıyordur ınsallahhhh) halı lar ıcın uygunmu bı tavsıyede bu cıhaza alalımmm

Annem bugün aldı bunun diğer çeşidini ama hiç memnun kalmadık :S anlamadım herkes nasıl beğeniyor

X