Elektrikli Süpürgeler Fakir Steam Pocket Mop kullanan var mı?

Almayı düşünen herkese tereddütsüz almalarını oneriyoruum artık hiç usenmeden yerleri siliyorum
Evim tamamen Temiz
Yani hem zararlı deterjanlardan hemde mikroplardan kurtulmuş bir evim var artık
Tak fişi bitir işi :KK70:

Almayı düşünen herkese tereddütsüz almalarını oneriyoruum artık hiç usenmeden yerleri siliyorum
Evim tamamen Temiz

bende bundan almayı düşünüyorum halıda ve duvarda işe yarıyormu

Evim tamamen Temiz

ya birşeyi merak ettim, bi mopla silmiyorsun değil mi tüm evi. hani viledada sürekli yıkayıp sıkma ihtiyacı hissederiz ya, bunda nasıl yapıyoruz ?

ya birşeyi merak ettim, bi mopla silmiyorsun değil mi tüm evi. hani viledada sürekli yıkayıp sıkma ihtiyacı hissederiz ya, bunda nasıl yapıyoruz ?
Zaten yanında yedek bezleri veriyorlar asla bir bezle silmiykrum heryeri
zaten tek bezi de iki taraflı kullanabiliyorsunuz
Mesela ben ilk siliyorum bir tarafıyla ön temizliği yapıyorum diğer tarafını çeviriyorum üstünden tekrar geçiyorum pırıl pırıl
Bez kirlenincede diğer bezi takip devam ediyorum

Evim tamamen Temiz
Merhaba. Acaba fakirin hangi urununden bahsediyorsunuz. profesyonrl steam mop mu yoksa mor olan fakir steam mop mu? Bugun siparis verdim mor olandan ama digerini cikarip buhar makinesi olarak da kullanildigi için tereddutte kaldim. yarina kadar fikir degistirip oburunu siparis verebilirim. yanitlarsaniz cok sevinirim.

Merhaba. Acaba fakirin hangi urununden bahsediyorsunuz. profesyonrl steam mop mu yoksa mor olan fakir steam mop mu? Bugun siparis verdim mor olandan ama digerini cikarip buhar makinesi olarak da kullanildigi için tereddutte kaldim. yarina kadar fikir degistirip oburunu siparis verebilirim. yanitlarsaniz cok sevinirim.
Yeni gordum mesajı ama ben mir olandan bahsediyorum :)

Çeşme suyu falan kullanıyorsanız kireç olmuş olabilir. Ne kadar süredir kullanıyorsunuz
Kaymamis su koyuyordum icine.bende kirec olabilir diye tahmin ettim nasil temizliyebilirim biliyormusunuz.1 senedir kullaniyorum ama fazla buhar cikarmayinca kullanmaz oldum.

Kaymamis su koyuyordum icine.bende kirec olabilir diye tahmin ettim nasil temizliyebilirim biliyormusunuz.1 senedir kullaniyorum ama fazla buhar cikarmayinca kullanmaz oldum.
Kaynamış soğumuş su mu yoksa direk kaynamış su mu ?
Kaynar su koymana gerek yok o yuzden soruyorum bide kullanma talimatına da öyle birşey demiyor.
Ben çeşme suyu kullanmıyorum içme suyu koyuyorum.
Ama senin yerinde olsam kesin koyduğum suyun içine duzelene kadar sirke karıştırıp kullanirdim.

merhaba bende cok memnundum fakat dedıgınız gıbı kırec oldu sanırım tıkantı bır turlude acamadım servıs varmı ne yapmaklazım bılemedım...

arkadaslar bende tam bunun için konu açacaktım çok güncel bır konu degıl ama yınede sormak ıstıyorum hala memnun kalan varmı kısa surelı kullananlar olmus bırde ıkı modelı var biri fakır steam diğeri fakır steam comfort hangısı daha iyi ???

Çok ağır. Gereksiz. Günlük onunla evi silmek işkence gibi geldi bana. Almış olupta pişman olduğum ürünlerden biride bu. Evin kilerinde yatıyor şuan.

Çok ağır. Gereksiz. Günlük onunla evi silmek işkence gibi geldi bana. Almış olupta pişman olduğum ürünlerden biride bu. Evin kilerinde yatıyor şuan.
Hadi ya.. Buhar daha rahat temizlık sağlar aslında.Bırde kaldırıp ters düz olarak silinebılıyor okadar ağır mı ya ? Videolarda cok pratık birşeye benzıyor rahatca çevirip siliyor heryerı köşeleri falan, biz yapsak o agırlıga belimiz tutmaz bir daha artık o derece agır mı ki ?

Merhaba ben bu ürünü almak istiyorum ama fayans araları derz temizliği için nasıl bir ürün fikir vermenizi rica ediyorum

X