Elektrikli Süpürgeler Fakir Steam Pocket Mop kullanan var mı?

uppahalds

Long time, no see...
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
1.973
221
47
Uzun zamandır buharlı temizleyici arayışı içindeyim. Piyasada olanların kullanıcı yorumları iyi ancak bayağı pahalıya satılıyor. Fakir'in bu ürünü sanırım yeni, fiyatı da emsallerine göre daha uygun. Artık vileda yerine bunu kullanmak istiyorum, kullananlar ya da almayı düşünenler varsa yorumlarınızı bekliyorum...

$resim76714-1.jpg

Merhaba biberon bende merak ettim keske kullanan biri olsa enucuz 170 kusur nette
Reklamlarını gördüm nette

buharlı temizleyici kullanıyorum ama fakir steam mop değil. zaten bunların çalışma prensibi aynı. ama memnunum. yalnız bir sorun var.ben biraz titizim.aparatına takılan temizlik bezlerinden 10 adet kadar aldım yedek olarak. çünkü tüm evi aynı bezle silmek hiiiç steril olmuyor. işim bitnce bütün bezleri çamaşır makinesine atıp öyle yıkıyorum. buhar çıkarma ucuyla da bebeğimin tüm oyuncaklarını dezenfekte ediyorum.üstüne sıkıyorum buharı.ama halı üzerinde işe yaradığını düşünmüyorum. bilmiyorum belki de ben beceremedim halı üzerinde kullanmasını.3 haftadır kullanıyorum gerçi :)

Son düzenleme:
bende istiyorum bundan yahu, alıcam ınsallah, yedek uclarının fıyatı nedır acaba, hakıkaten tek bezle tum evı sılmek banada ıyı fıkır gıbı gelmedı

ben aldım kullanıyorum arkadaşlar tavsiye ederim çook güzelll ...parkeleri ve fayansları mükemmel temizliyo..halılarda ben pek işe yaradığını görmedim ancak halılarıma bir parlaklık canlılık verdi...

mrb biberon
gene güzel bi konu açmışsın
bende çok merak ediyorum.acaba gerçekten işe yarıyormu?
evime henüz ne vileda ne de mop aldım. hangini alsam diye karar vermeye çalışırken bunu alsamda kökten çözüm mü olsa diye düşünüyordum.

merhabalar benimde bu konuda kafam çok karısık hem ucuz olmalı hem heryeri silmeli halı fayans ve küçük aparatları fırın içi duşakabini hemde bir arızada hızlı garanti hepsi bir aradaaaa çok şey istiyorum biliyorum ama eşime bu konuda mahcupta olmamalıyım

mesaj sayısı 100 e ulaşmadığı için özel msjdan cevap veremedim sorularınıza. burdan yazıyorum mecbur.
tv ürünü olan h20 mopx5. şimdilerde indirim sitelerinde çok daha uygun fiyatlara görüyorum.
parkelerimle ilgili bir problemim olmadı. ben orman endüstri müh.yim. ahşap bilgim dahilinde şunu söyleyebilirim. ahşap parkeler iyi cilalanmış ve yerleştirilmeleri muntazam yapılmışsa hiç sorun çıkarmaz. üzerinde 10 dk bekletmediğiniz sürece.
ama laminat parkeler için garanti veremem.ayda bir, düşük ayarda hızlıca geçişlerle temizlenebilir. ama onun da garantisi yok. laminatın kalite sınıfına da bağlı. laminatlarda kullanmamanızı tavsiye ederim. ama ahşap parkelerde kullanabilrisiniz.

halı silmek için değil de cam silmeyi işkence olmaktan cıkarır mı bu buharlı aletler acaba kullanan varsa bu yönde yorum istiyorumm

Bizim evimizin heryeri laminant parke, söylediğiniz gibi gerçekten parkelerde kullanılmazmı? bende almayı düşünüyordum geçen biryerde gördüm ama parkede kullanılmıyorsa benim hiçbir işime yaramaz.

banada parke yüzeyde kullanılması mantıklı gelmiyor doğrusu..düşünsenize kabarmasın diye sıvı birşey döküldüğünde hemen sildiğimiz,hatta ıslak olmayan çok hafif nemli bezle sildiğimiz parkeler sürekli bir buhar ve neme maruz kalıyor bu moplarla..tabii kullananlar daha iyi bilir ama uzun süredir kulananlardan yorum almak daha sağlıklı olur.
fayans ,duşa kabin ve diğer kullanım alanlarında hijyen sağlamak için mantıklı bir seçim bence..

merhabalar arkadaşım kullanıyor çok memnun . ama ben 280 tl ye buldum siz hangi sitede 170 tl ye gördünüz bende ordan alayım. sevgiler

merhaba arkadaşlar
bende fakir steam mop almayı düşünüyorum. uzun süredir kullananlardan yorum bekliyorum.

X