Elektrikli Süpürgeler Fakir Steam Pocket Mop kullanan var mı?

Fakir magic steam vac 3 in 1 2300 watt su filtreli/buharlı elektrikli süpürgeyi Anneme almıştık lakin biz olmadan kullanamadığı için bunu satıp bana küçük birşey alın dedi ilgilenen olursa satabilirim çok az kullanılmıştır bütün aksesuarları ve belgeleriyle amabalajında gönderebilirm. makineyle ilgili bilgi de verebilirim aslında çok amaçlı güzlü bir temizlik robotu ama çok aparatlı olduğu için annem pek randımanlı kullanamadı. İlgilenenler yazabilir.

Magic Steam Vac Su Filtreli Buharlı Temizlik Sistemi
Eki Görüntüle 765356 Eki Görüntüle 765357

• 2300 W

• 5 bar sürekli buhar gücü

• 21 kPa vakum gücü

• Su filtreli ıslak kuru elektrikli süpürge

• Buharlı temizleyici

• Buharlı vakumlama

Süpürge fonksiyonu

• 4 kademeli filtreleme sistemi

• Yıkanabilir H.E.P.A. filtre

• Islak/kuru kullanma özelleği

• Halı, sert zemin ve parke temizleme fonksiyonu

• Çıkarılabilir ve kolay temizlenebilir su tankı

• Dirsekten vakum kontrol ayarı

• 4 tekerlek sayesinde devrilmeye karşı koruma

• Park pozisyonu

Buhar fonksiyonu

• Sürekli buhar

• Sürekli dolum imkanı, otomatik su kaynatma

• 0,5 L su tankı

• 18/10 paslanmaz çelik buhar jeneratörü

• 110g/dk kadar kademeli buhar ayarı

Aksesuarlar

• Halı aparatı

• Sert zemin aparatı

• Cam temizleme kiti

• Derz dolgu temizleme kiti

• Antibakteriyel, köpük önleyici ve aroma terapili ekolojik solüsyon

• Kirli su haznesini temizlemek için fırça

• Su doldurma haznesi

Herkese merhaba. Sizce hangisi?? H2O MOP mu fakir mi? h2o sanki daha kullanışlı geldi bana ama kararsız da kaldım. Fikri olan söyleyebilir mi. Ya da kullanan

fakir steam mop ben de aldım..
gerçekten de temiz yapıyr...
ancak aslında saçma olacak belki ama yerleri hemen kurutyor haliyle buharlı olmasından dolayı... doğal olrak...
ben yerin hafif nemli kalmasına alıştığım için başta tuhaf geldi açıkçası...

arkadaşlar,
ben anneme bu mopu aldığımı daha önce yazmıştım ancak annem beğenedi.ben kullanıyorum süper bi şey bu ...
kesinlikle iz bırakmadan pırıl pırıl yapıyor..mis gibi oldu evim..

sipariş ettim şimdi yarın elimde olucak bunun yedeklerini nereden buluyorsunuz yedek mikrofiberler istiyorum nasıl bulucam?

Arakadaşlar steam mop u kullanırken parkede dalgalar bıraktığını farkettim son bi kaç seferdir. Bu sorunu yaşayan var mı aranızda?

Kızlar benim 3 tane çocuğum var sürekli kirleniyor evim durmadan süpürüyorum ama viledaya su koymak silmek zor geliyor bir de küçük oğlum viledayı görünce rahat bırakmıyor.Ne zamandır aklımda Fakir 2 in 1 steam mop var.
Zaten süpürüyorum durmadan onla da siliversem kolay olur mu?
Koltuk altlarını nasıl silecez ?
Ağır mı pratik mi ?
Lütfen kullanıyorsanız 1 dakikanızı ayırıp yorum yazar mısınız.Çok sevinirim.

Ben de Fakir Steam Mop almak istiyorum. Kullanan arkadaşlar, bu ürün yer temizliği için tasarlanmış ama fayans,duvar,cam da deneyen oldu mu? $fakir_steam-pocket-mop_-elektrikli-supurge_31618.jpg

Fakir magic steam vac 3 in 1 2300 watt su filtreli/buharlı elektrikli süpürgeyi Anneme almıştık lakin biz olmadan kullanamadığı için bunu satıp bana küçük birşey alın dedi ilgilenen olursa satabilirim çok az kullanılmıştır bütün aksesuarları ve belgeleriyle amabalajında gönderebilirm. makineyle ilgili bilgi de verebilirim aslında çok amaçlı güzlü bir temizlik robotu ama çok aparatlı olduğu için annem pek randımanlı kullanamadı. İlgilenenler yazabilir.

Magic Steam Vac Su Filtreli Buharlı Temizlik Sistemi
Eki Görüntüle 765356 Eki Görüntüle 765357

• 2300 W

• 5 bar sürekli buhar gücü

• 21 kPa vakum gücü

• Su filtreli ıslak kuru elektrikli süpürge

• Buharlı temizleyici

• Buharlı vakumlama

Süpürge fonksiyonu

• 4 kademeli filtreleme sistemi

• Yıkanabilir H.E.P.A. filtre

• Islak/kuru kullanma özelleği

• Halı, sert zemin ve parke temizleme fonksiyonu

• Çıkarılabilir ve kolay temizlenebilir su tankı

• Dirsekten vakum kontrol ayarı

• 4 tekerlek sayesinde devrilmeye karşı koruma

• Park pozisyonu

Buhar fonksiyonu

• Sürekli buhar

• Sürekli dolum imkanı, otomatik su kaynatma

• 0,5 L su tankı

• 18/10 paslanmaz çelik buhar jeneratörü

• 110g/dk kadar kademeli buhar ayarı

Aksesuarlar

• Halı aparatı

• Sert zemin aparatı

• Cam temizleme kiti

• Derz dolgu temizleme kiti

• Antibakteriyel, köpük önleyici ve aroma terapili ekolojik solüsyon

• Kirli su haznesini temizlemek için fırça

• Su doldurma haznesi
özelden mesaj yazamıyorum, hala satmadıysanız ne kadara satmayı düşündüğünüzü öğrenebilir miyim?

merhaba bayanlar fakirin bu ürününü almayı düşünüyordum ama bir de 2 in 1 olanını gördüm daha donanımlı geldi.kararsız kaldım.ben en çok stor perdelerim için istiyorum perdelerinde deneyen varmı acaba?birde çeşme suyu kullanılabiliyormu,kireç olayı olumu ki?

Fakir 2 In 1 Steam Professıonal Buharlı Temizleyici mi yoksa Fakir Steam Mop Buharlı Temizleyici mi arasında karar veremedim,kullananlar cevap yazabilirmisiniz? kızlar hangi marka buharlı temizleyici sizce en iyisidir ??:26:

Merhabalar bende fakirin steam Mop ürününü aldım annem için hepsiburada.com dan sipariş verdim şuan indirim de 194 tl fakat kargo KDV. Hepsi dahil 238 e geldi bana.3 içinde elimize ulaşacak sanırım yorumlarımı paylaşırım :)

Fakir 2 In 1 Steam Professıonal Buharlı Temizleyici mi yoksa Fakir Steam Mop Buharlı Temizleyici mi arasında karar veremedim,kullananlar cevap yazabilirmisiniz? kızlar hangi marka buharlı temizleyici sizce en iyisidir ??:26:
Ben de bunu merak ediyorum ??????

merhaba bayanlar bende Fakir 2 In 1 Steam Professıonal Buharlı Temizleyici almayı planlıyorum. kullananlar yorum yapabilir mi?

Merhaba ben yeni uyeyim.ben arcelik buharika aldim daha yeni heryeri temizliyormus kullanan varsa nasil kulanicam yada puf noktasi varmi merak ediyorum.

Uzun zamandır buharlı temizleyici arayışı içindeyim. Piyasada olanların kullanıcı yorumları iyi ancak bayağı pahalıya satılıyor. Fakir'in bu ürünü sanırım yeni, fiyatı da emsallerine göre daha uygun. Artık vileda yerine bunu kullanmak istiyorum, kullananlar ya da almayı düşünenler varsa yorumlarınızı bekliyorum...

Eki Görüntüle 253463
valla ben aldım cokta memnunum

Mikroplar deterjandan ziyade yüksek ya da çok düşük sıcaklıklarda ölürler. emin ol deterjanın sağlayacağı dezenfeksiyondan daha etkilidir ve daha sağlıklıdır. deterjanlarla hem kendimizi zehirliyor, hem dünyayı kirleterek gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmıyoruz:) bana da eşim dün aldı, hafta sonu kullanacağım yorumları sizlerle paylaşırım...
ben mesela parkeleri silerken suyunun icine sıvılastırılmıs arap sabunu aldım biraz onu sıkıyorum valla parkelerim nasıl parlıyor görün mutfak banyo icinden yerleri silerken icine cif in güzel kokulu yer silicilerindne koyuyorum misss

valla ben aldım cokta memnunum
Hayırlı olsun öncelikle canım.ben 2in1 almayı düşünüyorum, her yerde de yok bu!koltukları temizliyor mu? ıslaklık oluyormu acaba halıda ve döşemelerde.
Kaç zamandır kullanıyorsun? Arıza verdi mi?
Mutfak ve banyodaki inatçı kirleri söküyor mu gerçekten.
Yanıtlarsan sevinirim, teşekkürler:)

X