Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu kahve mi ? Yoksa koyu kestane mi ?

canım ben koyu kestane kullanmıştım siyaha en yakın renk o. güneş vurduğunda da çok sıcak yansımaları olyor.özellikle bu tonları loreal preference serisinden bulmanı şiddetle tavsiye ederım. boyanın içerisinde yağlar var beslior ve saçlarını da koyu renge boyadığın için ışıl ışıl parlıyor bir dahakı boyan gelene kadar bile sertleşmior ve bir püf nokta dahaaaa.bunu bi kuaför arkadaşım söledi saç boyasının içinden çıkan bakım kremı varya boyadan sonra kullandığımız onun yarısını boya karışımının içine dök.iyice karıştır.ve bu preference serisinde kullan özellikle.yıkadıktan sonra saçlarının yumuşaklığına ve parlaklığına sen de ınanamayacaksın.bana yolda herkes soruo ssaçlarınızı nerde boyattınız nasıl bakım yaptınız diye pırıl pırıl oldu.ve bunların yanında ben hc19 şampuan kullanıorum çok ama çok memnunum

canım cok tesekkur ederım .verdıgın puf noktasını mutlaka deneyecegım .evet koyu renkler de genellıkle hep loreal serısını duyuyorum .daha canlı ve parlak oldugunu duydum .buyuk ıhtımalle loreal deneyecegım .sen sanırım loreal 04 noyu kullandın .pekı gunes vurdugunda o yansımalar kızıl olarak mı dore olarak mı oluyor.

İkiside aktıkça kızıllık oluşuyor saçta fakat ton olarak aralarında fark var.
Kestane kızıla daha çok yakındır.

Kahve Saç

trend-koyu-kahve-sa%C3%A7-rengi1.jpg

Dark-Brown-Hair-Colors.jpg

duffdp2.jpg

Kestane Saç

kestane-sac-renkleri-10.jpg

kestane-sac-renkleri-12.jpg

lindsay-lohan-picture-1.jpg

kestane-sac-renkleri-4.jpg

kestane-sac-renkleri-sac-modeli-kadinlarkulubu-net-02.jpg

canım fotolar ıcın cok tesekkur ederım .koyu kestane de kızıllık var dıyorsun yanı .ben de o kızıllıgı ıstemıyorum .koyu kahveyı de sırf kızıllıklar var dıye ıstememıstım .kuaforde bakmıstım barız kızıllıklar vardı ıcın de .bır de megan fox un sac rengı koyu kestane mı koyu kahve mı ?
ben duz sıyah bılıyordum ama ,kestane yada kahve oldugunu ogrendım bu forumdan

Eklentiler

• $Vampy%20Megan%20Fox1.jpg
    $Vampy%20Megan%20Fox1.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 1.109
  • $megan_fox2.jpg
    $megan_fox2.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 881
canım fotolar ıcın cok tesekkur ederım .koyu kestane de kızıllık var dıyorsun yanı .ben de o kızıllıgı ıstemıyorum .koyu kahveyı de sırf kızıllıklar var dıye ıstememıstım .kuaforde bakmıstım barız kızıllıklar vardı ıcın de .bır de megan fox un sac rengı koyu kestane mı koyu kahve mı ?
ben duz sıyah bılıyordum ama ,kestane yada kahve oldugunu ogrendım bu forumdan

Allah aşkına göz diye birşey var.
Bu saçın kahve ya da kestane ile alakası var mı?
Yok.
Doğal bir siyah.
Kömür karası gibi değil..

evet cnm yaa ben de ılk gordugumde sasırdım .bende sıyah dıye bılıyordum

Siyah canım siyah.
Neva color ve kolestona bakabilirsin.
Ben hangi markayı kullanmıştım hatırlamıyorum ama ilk boyadığımda saçlarım kömür karası gibi olmuştu zamanla doğal bir siyaha dönüşmüştü.
3.4 sene geçti üstünden tabii. :KK53:
İstersen konu açıp fikir edinebilirsin, sorabilirsin böyle doğal bir siyahı hangi markada bulucağını.

Siyah canım siyah.
Neva color ve kolestona bakabilirsin.
Ben hangi markayı kullanmıştım hatırlamıyorum ama ilk boyadığımda saçlarım kömür karası gibi olmuştu zamanla doğal bir siyaha dönüşmüştü.
3.4 sene geçti üstünden tabii. :KK53:
İstersen konu açıp fikir edinebilirsin, sorabilirsin böyle doğal bir siyahı hangi markada bulucağını.

canımcım ben saclarımı zaten mavı sıyaha boyattım.yaklasık 3 hafta olmustur .memnununum ancak mavılıgını sevmemıstım.
o da yıkaya yıkaya aktı .yaza dogru da daha dogal sıyaha yakın ıstıyorum.parlaklıkta onemlı tabı .mavı sıyaha boyadıgım fotolar var albumum de.

Boya numaralarinda koyu kestane diye bir renk yok. Bazi markalar kizil kahve veya bakir kahveyi bu sekilde adlandiriyorlar.
Koyu kahve 3.0 iken koyu kestane 3.4 veya 3.6dir. Adlandirmaya takilmayin, numaralar hakkinda bilgi sahibi olun ve ona göre boyayin saclarinizi.

Bu arada Megan Fox'un sac rengi koyu kahve ile elde edilir. Siyah boya ile bildigimiz zift rengi cikar ortaya.

Boya numaralarinda koyu kestane diye bir renk yok. Bazi markalar kizil kahve veya bakir kahveyi bu sekilde adlandiriyorlar.
Koyu kahve 3.0 iken koyu kestane 3.4 veya 3.6dir. Adlandirmaya takilmayin, numaralar hakkinda bilgi sahibi olun ve ona göre boyayin saclarinizi.

Bu arada Megan Fox'un sac rengi koyu kahve ile elde edilir. Siyah boya ile bildigimiz zift rengi cikar ortaya.

Doğal renk siyahlarda var.
Koyu kahve daha ayrı bir renk.
Resimlerinide ekledim zaten..
Koyu kahve ile daha çok kızılımsı bir renk elde edilir.
Benim ablam saçlarını boyadı; ve sonuç çok doğal bir siyah.
Köpük boyanın siyahını kullanmıştı.
Saçları sanki kendi saçıymış gibi çok doğal duruyor.
Önemli olan boyayı iyi seçmek.
Her boyayla doğal bir renk elde edilmiyor maalesef.
Ve birde aslında Megan Fox'un saçları bazı resimlerinde kömür karası gibi duruyor.
Bir önceki mesajımda belirttiğim gibi ben ilk boyadığımda zift karası gibi olan saçlarım zaman geçtikçe çok doğal bir siyaha dönmüştü.

Son düzenleme:
canımcım ben saclarımı zaten mavı sıyaha boyattım.yaklasık 3 hafta olmustur .memnununum ancak mavılıgını sevmemıstım.
o da yıkaya yıkaya aktı .yaza dogru da daha dogal sıyaha yakın ıstıyorum.parlaklıkta onemlı tabı .mavı sıyaha boyadıgım fotolar var albumum de.

Bakmıştım canım.
Ama açıkçası ben sana açık tonları daha çok yakıştırdım.
Ve bence yazın daha açık renkler dene derim.
Çünkü siyah sana pek gitmemiş, siyahı taşımak zordur.
Ve herkese gitmez.
Ama karamel, bal köpüğü felan sende çok güzel durmuş.
Bence eski saçlarına dön derim.

koyu kahve koyu kestane arasında kı fark nedır ben de bır turlu anlamıyorum .
koyu kahveye kuafor de baktıgım da kızıl yansımaları vardı yıkadıkca yanı aktıkca kızılımsı oluyor demıstı kuafor .
ama koyu kestaneye bakmamıstım .sımdı de burada koyu kestane ıcın kızıl yansımaların oldugunu belırtmıssınız .
sastım kaldım .koyu kahvede mı yoksa koyu kestanede mı hangısınde kızıllık var ?
bır de tahmınımce koyu kahve sankı daha parlak oluyormus gıbı gelıyor bana ,yanılıyormuyum acaba ?

canm benm orjınal saclarıma açık kestane derlerdı ama yazın ve ısıkta koyu sarı olurdu ole parlardı...ancak kısın kızılımsı bı ton olurdu.
kestaneye baktıgında nasıl bı rekse ole duruyo kestane haff kızılımsı bı kahve.
:KK14:

Ben zamanında kumral bakır gibi olan saçlarımı 4 numara tahiti kestane (loreal preference) boyamıştım megan fox'un saçı gibi olmuştu ilk boyadığımda ama jel boya çok çabuk aktığından 2. yıkamaya kahverengi oldu ama kolestonun akmadığını duydum koyu kahve tonu denebilir bence. gerçi ben artık koyu saç tonlarını şimdilik denemeyi düşünmüyorum... kızıl ve bakırlara devam

Son düzenleme:
ben ikisinide boyadım canım koyu kestanede koyu kahveden farklı olarak kızıllık kalıyor güneşte koyu kahve daha doğal bir renk yansıması olmuyor pek

evet dogru dıyorsun .numaraları bılmek daha mantıklı .
koyu kahveyı ben kuaforde denemıstım .adam soylemese sıyah sanmıstım .gercekten sıyaha cok benzıyordu.
kuaforun koyu kahve demesıyle ınceledım ıyıce ve kızıllıkları o zaman farketmıstım.

Bakmıştım canım.
Ama açıkçası ben sana açık tonları daha çok yakıştırdım.
Ve bence yazın daha açık renkler dene derim.
Çünkü siyah sana pek gitmemiş, siyahı taşımak zordur.
Ve herkese gitmez.
Ama karamel, bal köpüğü felan sende çok güzel durmuş.
Bence eski saçlarına dön derim.

acık renklerı deneyemem cnm ,cunku gercekten artık sıkıldım acık tonlardan .
suanda sac rengımden memnunum .cevremden olumlu tepkıler alıyorum .ılk boyadıgım kadar koyu da degıl .
normal bır sıyaha dondu .ılk boyadıgım da mavılık gercekten cok batıyordu gozume sıyah degılde sankı lacıvert gıbı
garıpsemıstım alısamamıstım .cok abartılı parlaması vardı bırde .
ben de hergun kalıp sabunla yıkaya yıkaya akıttım mavılıgı .sımdı normal sıyah oldu memnunum.

canm benm orjınal saclarıma açık kestane derlerdı ama yazın ve ısıkta koyu sarı olurdu ole parlardı...ancak kısın kızılımsı bı ton olurdu.
kestaneye baktıgında nasıl bı rekse ole duruyo kestane haff kızılımsı bı kahve.
:KK14:

aa evet cnm benım kuzenlerımın sacları orjınal koyu kestanedır .
ve gunesde yansımaları dedıgın gıbı sarı oluyordu .yanı sıcak bır renk.
koyu kahve sankı daha soguk ve kıskırtıcı gıbı kızıllıklarından olsa gerek .

Ben zamanında kumral bakır gibi olan saçlarımı 4 numara tahiti kestane (loreal preference) boyamıştım megan fox'un saçı gibi olmuştu ilk boyadığımda ama jel boya çok çabuk aktığından 2. yıkamaya kahverengi oldu ama kolestonun akmadığını duydum koyu kahve tonu denebilir bence. gerçi ben artık koyu saç tonlarını şimdilik denemeyi düşünmüyorum... kızıl ve bakırlara devam

cnm loreal preference jel boya mı ?

Evet tatlım. Renkler bir harika ama hiç kalıcı değiller malesef krem boyalar kalıcılık konusunda daha iyi... Preference saçı hiç yıpratmıyor gibi geliyor bana aksine yumuşacık ve çok parlak olmuştu saçlarımı o boyayla boyadığımda.

Evet tatlım. Renkler bir harika ama hiç kalıcı değiller malesef krem boyalar kalıcılık konusunda daha iyi... Preference saçı hiç yıpratmıyor gibi geliyor bana aksine yumuşacık ve çok parlak olmuştu saçlarımı o boyayla boyadığımda.

aa oyle mı yaa .pekı en fazla ne kadar dayanıyor .
aktıkc asık sık tekrarlasak aynı marka ıle ?
o degıl de konuyu acandan Allah razı olsun ,konu sahıbı ben gıbı oldum:KK9:
benım sorunlarımla ugrasıyoruz .yalnız her topıkte her baslıkta bır sorunum var :KK1:

aa oyle mı yaa .pekı en fazla ne kadar dayanıyor .
aktıkc asık sık tekrarlasak aynı marka ıle ?
o degıl de konuyu acandan Allah razı olsun ,konu sahıbı ben gıbı oldum:KK9:
benım sorunlarımla ugrasıyoruz .yalnız her topıkte her baslıkta bır sorunum var :KK1:

benim ki en fazla 2 hafta dayanmıştı yalan söylemek gibi olmasın 3 yıl önce boyamıştım da :) Annem de preference kullandığı zamanlar da 2 haftada 1 boyadığı oluyordu kızıl olduğu için çok çabuk akıyordu ama yıpranma hiç olmadı

canım cok tesekkur ederım .verdıgın puf noktasını mutlaka deneyecegım .evet koyu renkler de genellıkle hep loreal serısını duyuyorum .daha canlı ve parlak oldugunu duydum .buyuk ıhtımalle loreal deneyecegım .sen sanırım loreal 04 noyu kullandın .pekı gunes vurdugunda o yansımalar kızıl olarak mı dore olarak mı oluyor.

canım yansıma kızıl oluyor ama o kötü turuncumsu kızıl değil koyu renk olduğu için gayet tok bir kızıl. ben saçlarımı boyadıktan sonrakı ılk yıkamadan sonra mümkün olduğunca çok bekletiorum o zaman daha kalıcı oluor.ben de biras değişiklik yapıp bir iki ton aççam rengimi bakalım ..:))

X